|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HARTAN ALI JANE
27.1.2007 22:21:09   
MIHI1
Pozdravljene,

z možem se odločava o nakupu vozička za najinega dojenčka, ki se bo rodil junija. Kolebava med HARTAN SCATER S in JANE SLALOM PRO. Ali ima katera kako izkušnjo? Zanimajo me dobre in slabe strani (s prve roke, od uporabnikov).



Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HARTAN ALI JANE
28.1.2007 21:50:51   
eya
Imamo Jane, zelo zadovoljni. Je zelo lahek (glede na to, da je trikolesnik z velikimi gumami), zloži se super (čeprav v vsak prtljažnik baje tudi ne gre, poskusita prej), fenomenalno okreten. Kakih minusov se niti ne spomnim.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu MIHI1)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HARTAN ALI JANE
28.1.2007 21:53:36   
MIHI1
Ali vaju nikoli ni motilo, da se ne obrača niti sedež niti ročka, tako da lahko otrok gleda naprej, ali pa da ga ti gledaš?

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HARTAN ALI JANE
28.1.2007 22:07:07   
eya
Ja, to je res ena od pomankljivosti, ampak to je itak bolj kar se ugodja tiče za starša, malček še bolj uživa, če lahko naprej ven gleda in ne tistega, ki ga vozi. Ima pa Jane "strešno okno", tako da lahko malčka vsake toliko malo počekiraš.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu MIHI1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HARTAN ALI JANE
28.1.2007 22:16:12   
polona2
Čisto vizualno, Jane mi je veliko bolj všeč, čeprav ponavadi ne prisegam na trikolesnike.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HARTAN ALI JANE
28.1.2007 22:32:10   
nina166
Mi imamo pa Hartan skater s in smo zelo zelo zadovoljni. Se pa obrača sedež v obe smeri, kar se meni predvsem pri zelo malem zdi boljše da imaš obrnjenega proti sebi (moje mnenje), pa tudi strešno okno ima user posted image  user posted image . Ima velika kolesa, ki niso napihljiva in se tako ne morejo predret. Saj ga lahko greš gledat v trgovino in ti bo vse pokazala...midva sva šla in nama je res čisto vse pokazala kako se dela in kakšne možnosti ima.

http://www.comfortbaby.com/

Pa še to je super, ker ima nastavljiv ročaj...jaz sem namreč bolj mala, fant pa kar visok in je fajn ker si lahko vsak naštima po svoje - mislim, da ima Jane tudi to možnost. Kolesa pa se snamejo obema, samo da ima Hartan še diske, za Jane pa ne vem.

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HARTAN ALI JANE
29.1.2007 7:14:31   
Taja Nagaja
Hojla!

Mi imamo Jane voziček prejšnje generacije in smo zadovoljni. Je lahek, lahko vodljiv, spravim ga v Twinga.
Ima  kolegica voziček Hartan in mi je ful všeč ker ima veliko možnosti. Všeč mi je, da se ročaj prilagodi tudi tako, da ko otrok hodi lahko drži ročaj in potiska voziček user posted image . Pa tudi mehka košara, ki jo kasneje lahko spremeniš v zimsko vrečo je super. Pa veliko različnih barv je na izbiro.

Uspešno izbiro ti želim.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HARTAN ALI JANE
29.1.2007 10:27:17   
Baucka
To, da se ročaj ne da obrnit pri Jane mene najbolj moti. Ko sem kupovala voziček sem na to pozabla. Saj če ga voziš samo po ravnem je vse OK. Mi smo pa doma v Slovenskih goricah med grički in sem morala voziček v klanec vedno tako vozit, tako da sem ga štopala. Sem hodla pred obrnjenim vozičkom. Saj novorojenčka ne moreš na glavo pikiranega v klanec vozit. Pri športnem delu je to že drugač, saj je naslonjalo že dvignjeno in je vseeno.

_____________________________

Gremo veselo.

(odgovor članu Taja Nagaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HARTAN ALI JANE
29.1.2007 16:44:03   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: nina166

kar se meni predvsem pri zelo malem zdi boljše da imaš obrnjenega proti sebi (moje mnenje)


Mi smo itak na začetku lupinico uporabljali na vozičku, ta pa je obrnjena proti tistemu, ki vozi voziček.

Ja, pa ima disk zavoro na prednjem kolesu.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu nina166)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: HARTAN ALI JANE
29.1.2007 19:59:51   
soncka
Mi smo s Jane ful zadovoljni. Ne zamnenjam. Prve mesece smo imeli košaro, ki je obrnjena proti staršem, potem pa je malemu zanimivo, če gleda naprej. Ne rečem, da bi bilo še boljše, če bi se dalo menjavat, ma ima toliko drugih dobrih lastnosti, da mu te ne zamerim.

lp

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: HARTAN ALI JANE
8.2.2007 17:18:50   
Tejcha
MI tud mamo Jane. In je super... Če bi še enkrat izbirala, bi izbrala enako. Je pa res, da priporočam, da, če se odločiš zanj že v štartu razmisliš tudi o nakupu dežnička in zimske vreče (js sm namreč sedaj skombinirala kar s hauckovo iz ariela, ker je cela štala z naročanjem in potem čakanjem... js burika o tem, da se kolekcije menjajo in da ne paše vse na vse, niti pomislila nisem... ).

Naš mali bi verjetno znorel, da bi ga sedaj imela obrnjenega proti sebi, pa je star dobre 4m...  kaj šele bo.... Smo ga pa, dokler je bil pripravljen v vozičku ležat, imeli v lupinici, ki pa je obrnjena tako, da otročka vidiš...

Želim vama, da bosta z izbiro kar najbolj zadovoljna!

Aja, res pa se splača ščekirat, če ga spraviš v avto... user posted image


_____________________________

...In res... Ni lepšega občutka, kot je nežen dotik otroške ročice ...

(odgovor članu soncka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: HARTAN ALI JANE
9.2.2007 8:37:31   
mala zirafa
Mene je izučilo da  se bom naslednji č odločila za voziček, ki se mu ročaj obrača na obe strani(venezia).saj je najina mala bla zelooo zahtevna in jo je motila vsaka najmanjša stvar od sonca do vetra..
Malo razmislita.
Mislim da bodoči starši pri nakupu 1. vozička pogosto nasedejo dizajnu in zunanjosti, kot pra praktičnosti.Vsaj naše izkušnje so take.


(odgovor članu Tejcha)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: HARTAN ALI JANE
9.2.2007 21:09:54   
Peli
Sicer ne poznam Hartana, mi je bil pa zelo všeč Jane in smo ga skoraj kupili, no na srečo ga nismo, saj niti nebi bil primeren za našega user posted image , ker se ne da čisto poležat, naslon pa se tudi ne da v čisto pokončen položaj, kar nama priporočajo v razvojni.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Pogovori z otrokom v trebuščku
V tistem trenutku sem se odločila, da sploh ni pomembno, kakšni bodo rezultati amniocenteze, jaz bom tega otroka obdržal...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?