|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 16:45:31   
mana.t
...ja kako je s tem? Meni namreč frizer barva z peroksidom in me je opozoril, da v nosečnosti ni priporočljivo barvat si lase s tem preparatom. Me pa zanima kako so kaj ostale barve, ki se kupijo v trgovini in si sam pol malaš na glavo. In če si ve oz. ste si barvale v nosečnosti?

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 17:15:40   
tinka-pepa
jaz sem se barvala tudi med nosečnostjo barvala ginekolog je rekel da to nič ne škodi:duda:

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 17:17:00   
tinka-pepa
jaz sem se tudi med nosečnostjo barvala ginekolog je rekel da to nič ne škodi :duda:


napaka na prejšnem odgovoru:ups:

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 17:58:12   
urši*
js sem tud v knjigi prebrala, da ne škodi. sam menda - to ni preverjeno- ti lahk barva drgač prime!! ne vem, js se barvam , tud s peroksidom, pa je vse cool!!
urši* 23t 7d in :duda:

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 18:08:48   
Simonika
Zivjo!

Jaz se nisem, ker mi je ginekologinja rekla, da to pac ne spada v nosecnost in da lahko skodi plodu.

Lep pozdrav, Simona

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 18:28:54   
urši77
Barvanju in drugim umetnim zadevam se izogibaj vsaj prve tedne, kasneje pa menda ni problem!
Lepo nosečnost!

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Barvanje las med nosečnostjo
14.9.2004 22:14:02   
vesna fž
sama sem frizerka in ti tudi jst tega nebi priporočala.Jst svojim strankam odsvetujem barvanje s belilom direktno na lasišče baje ni nič narobe ampak v začetku nosečnosti nikoli me veš ipak pni čist nedolžno.Jst bi raj počakal do konca tretjega meseca pol bi se pobarvala.Če ne si pa naredi svetle pramene to pa ni problema.
Naj ti še povem da se tut jst sama nisem barvala med nosečnostjo sploh na začetku pa sem bila takrat črna.
Premisli sama najbolj veš

lp vesna

(odgovor članu mana.t)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Barvanje las med nosečnostjo
15.9.2004 12:20:51   
Anonimen
Jaz sem se med nosečnostjo barvalakot vedno, sama doma. Še pomislila nisem, da bi bilo lahko kaj narobe. Vse barve, ki las posvetlijo, pa vsebujejo peroksid. Z otrokom ni noč narobe, res pa je malo bolj blond...

(odgovor članu mana.t)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšne so babice v slovenskih porodnišnicah?
Ob svetovnem dnevu babic smo Ringarajine mamice povprašali, kakšne so njihove izkušnje z babicami in porodom. Z vami del...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?