|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali greste ven ?
3.2.2007 11:38:31   
flower power
Naj vas najprej vse skupaj lepo pozdravim.Sem nova tukaj in me nekaj zanima. A greste kdaj ven ga malo žurat kjub temu da imate dojenčka doma? Moj user posted image je star dobra 2 meseca in v materinski šoli so nam rekli da klub majhnim dojenčkom naj gremo kakšno soboto ven da se mal sprostimo in da naj jih pustimo pri babicah če imamo to možnost. Pa me zanima kakšno je vaše mnenje.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 3.2.2007 12:23:25 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ALI GRESTE VEN?
3.2.2007 11:43:32   
lenika
Midva z možem sva že šla na večerjo in je takrat user posted image  pazila tašča, šla pa sem tudi sama na službeni novoletni žur. Dokler se je zvečer dojil sem odšla mislim da 2x, ko je že spal in sem prišla še preden se je zbudil, sedaj ko se je pa odstavil, ga je pa tudi tašča enkrat že dala spat. Aja, star je pa skoraj 9 mesecev, prvič sva šla z možem na večerjo, ko je bil star nekje 4 mesece, ampak sva bila cel čas v skrbeh in po dveh urah že prišla domov.
Sedaj, ko se ne doji več, mi je veliko lažje, predvsem, ker brez problema prespi celo noč. Sicer ne prakticiram pogosto, a občasno pa le paše.

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ali gre ven ?
3.2.2007 11:45:34   
April
Ne vem, naredi kot ti paše. Jaz vem, da pri dveh mescih niti slučajno ne bi šla zvečer ven, saj me je tamal skoraj vsako uro rabil. Pri petih mescih sem šla prvič vn, ko smo imeli obletnico valete, a sem vseeno enkrat vmes prišla domov dojit. Mogoče mi šele zdaj, ko je star skoraj dve leti, kdaj zapaše it zvečer vn za kako urco.

< Sporočilo je popravil wahoo -- 3.2.2007 12:23:40 >

(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali greste ven?
3.2.2007 12:19:18   
Katrin
No, midva tako zgodaj nisva hodila ven. Mislim, da sva prvič šla zvečer ven tam nekje pri treh mesecih, saj je najina user posted image  imela tak ritem, da je zvečer zaspala in spala 6 ur v kosu. Zato sva to lahko izkoristila za večer v dvoje...

Sama se odloči glede na potrebe tvojega user posted image ; zagotovo pa paše, da se malo odklopiš in sprostiš.

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu flower power)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali greste ven?
3.2.2007 12:22:33   
yaris
Midva sva šla prvič ven, ko je imel tamali 5 mesecev.
Zdaj, ko je star 8 mesecev pa greva 2x na mesec mal ven.
Ponavadi je to petek.
Tamalega pa čuva nona.

(odgovor članu Katrin)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali greste ven?
3.2.2007 12:42:46   
Blejka26
jaz ne hodim ven,ker se mi niti ne da.user posted image je stara že 13mesecev pa sem bila v teh mesecih samo ene 5krat zunaj

_____________________________

Neja 27.12.2005
Tjaša 22.10.2007
najlepši razlog zakaj živeti

(odgovor članu yaris)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali greste ven?
3.2.2007 12:59:04   
vampirka
Najina žabika je sedaj stara 2 meseca in mi še ni na misel prišlo, da bi ga šla zvečer žurat...predvsem zato ker dojim in je to že tako težje izvedljivo (če ne dojiš in si želiš iti ven, ne pomišljaj). Sicer imam nekaj zalog v skrinji, ampak za bolj nujne primere. Čez dan (ne vsak dan) pobegnem za tisti 2 urci med obrokoma in jo atek čuva, zvečer pa imam obvezno eno uro kopalnice v čisti tišini in miru user posted image . Je pa res, da midva z možem vedno skupaj žurava, tako da je sedaj tudi on vedno zvečer doma z nama in mi ne dela luštev user posted image ...poleg dobrega filma, se prileže tudi kako kartanje ali pa cartanje, ki ga po porodu še kako manjka...

_____________________________


http://vampirka.moj-album.com/

The brain is like a parachute. It works only when it is open!

(odgovor članu Blejka26)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali greste ven?
3.2.2007 18:24:32   
Anonimen
Ne. Stara je 1 leto in še nisva šla ven. Skupaj ne. Jaz sem šla v vsem tem času trikrat s prijateljico ven in jo je očka pazil, on pa je tudi šel dvakrat ven in sem jo imela jaz sama. Sicer pa ne.

(odgovor članu vampirka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
4.2.2007 11:00:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali greste ven?
4.2.2007 12:55:19   
krfjolca
Z možem sva šla ven že po 1 mesecu, in sicer na prijateljičin 30. RD. Sicer samo za dobro uro, pa vendar. Ne vem, kaj bi bilo na tem tako groznega user posted image . Zdaj greva pa tudi, sicer ne zvečer, ampak čez dan - sva šla tudi že za 5 ur v šoping, pa mali še opazil ni. Se pa ne doji. 

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pokukajte v pravljičen svet nove trgovine ...
photo
Vrata je odprla nova trgovina Mali zakladi, ki se nahaja v spodnji etaži Emporiuma, BTC City Ljubljana.
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?