|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kaj bi to bilo? krvavitev...
5.2.2007 11:38:20   
žarnica
No,pred enim tednom sem na hlačkah oz.dnevnem vložku zjutraj opazila svetlo roza madež in ko sem se obrisala tudi nek temno rdeč strdek.user posted image Seveda sem takoj šla do G, dal mi je dabroston in predpisal en teden strogega ležanja. Niti me ni pregledal. Sem bila en dan prej pri njem,vse ok,zato je rekel,da nima smisla,da me spet pregleda.user posted image
no,in jutri grem po enem tednu na pregled, pa sem zelooo živčna kaj bo. Krvavitev ni bilo, razen občasnih krčev (takrat noben položaj ne pomaga,da bi bolečina popustila).

Je še pri kateri bilo tako in se je nosečnost uspešno končala?
sedaj sem noseča malo več kot 6 tednov.

Sem pa danes začela malo po stanovanju hodit, sedet,,... pa me naekrat vročina oblije in mi postane hudo slabo.user posted image

še to: včeraj sem opazila smrdeč izcedek iz nožnice, dnevni vložek je rumeno-rjave (zelo svetlo)barve. Torej sem zdaj staknila še vnetje?user posted image


< Sporočilo je popravil žarnica -- 5.2.2007 11:42:15 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kaj bi to bilo? krvavitev...
5.2.2007 11:43:02   
andreja32
te lahko malo potolažimuser posted image ....Jaz sem pri drugi nosečnosti krvavela v osmem tednu.Pa imamo sedaj dvanajstletno damico.Baje, da je pri splavu krvavitev kar obilnejša.Vsekakor bomo držali pesti.pa sporoči...
lp Andreja

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kaj bi to bilo? krvavitev...
5.2.2007 13:30:59   
katjuša79
Hojla!

Podobne težave kot si ti opisala imam tudi jaz. Sem v 7. tednu. tudi jaz sem imela roza izcedek in sem šla k G. pregledala me je, naredila UZ in ni bilo nič naroobe. potem sem imela rjav izcedek in bolečine vendar mi je G  po ponovnem pregledu povedala da je vse OK, verjetno so bolečine zaradi krepitve materničnih vezi. svetovala me je naj počivam in ne vzdigujem teških breme.
Če imaš pa vnetje ti odsvetujem nošenje dnevnih vložkov. Pri meni je pomagalo in je dosti boljše.

upam da bo vseuser posted image

(odgovor članu andreja32)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kaj bi to bilo? krvavitev...
6.2.2007 14:18:23   
Lea77
V prvi nosečnosti sem zakrvavela v 6 tednu in imela krče ter dobila Dabrostan. Zadeva se je umirila do 7 ali 8 meseca, ko sem spet zakrvavela. Obakrat sem strogo ležala in se je umirilo. Sem tudi srečno donosila in rodila zdravo hčerkico. Sedaj sem spet noseča in sem isto zakrvavela na začetku, se je pa ustavilo brez tablet.
Tisti izcedek verjetno še spada k krvavitvi, ker sem ga imela tudi jaz pole se je pa ustavilo.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kaj bi to bilo? krvavitev...
6.2.2007 17:49:49   
žarnica
hvala punce. Danes na pregledu je bilo vse vredu.
Upam,da bo še vse >OK vnaprej.user posted image

(odgovor članu Lea77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kaj bi to bilo? krvavitev...
7.2.2007 10:17:49   
Maruškovec
pozdravljene,

mene pa zanima naslednje. je mogoče katera imela nežno obarvan rjav izcedek iz nožnice po opravljeni veliki potrebi?
meni se to redno dogaja, ne krvavim, bila sem v ponedeljek na pregledu in je vse ok, po veliki potrebi pa je vedno kakšna kapljica tega izcedka. Naj povem še to, da imam urejeno prebavo in se nič ne napenjam.
za kakšen nasvet se vam najlepše zahvaljujem!

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?