|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   9- mesečnik in mleko
5.2.2007 15:41:23   
lenika
Torej naš user posted image  se je pri 7. mesecih odstavil in ko semu ponudila flašo, jo je lepo sprejel. Sedaj pri 9. mesecih pa je začel odklanjat mleko. Spije ga zjutraj do 200 ml in popoldne okrog 100 ml, zvečer poje 200 ml mlečmne kašice na žlico. Občasno čez dan poje kakšen jogurt. Zanima me, če je to dovolj mleka za 9-mesečnika?

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 9- mesečnik in mleko
5.2.2007 15:47:25   
TODI
Jaz sem prvega polno dojila do 6. meseca in potem se je pri 9. mesecu sam odstavil in se ni hotel več dojiti. S tem se je tudi končalo naše pitje mleka.
Sem mu pa takrat začela dajati mlečne stvari in tudi kašice, ki se mešajo z mlekom(Alpsko 3,2).
In tudi sedaj ko je star že tri leta, zelo redko pije mleko. Rajši poje jogurt ali skutke.
Jaz mislim, da ti ni potrebno ga siliti, saj dobi dovolj z mlečnimi izdelki.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 9- mesečnik in mleko
5.2.2007 15:52:26   
Seven*
Lenika. To je cist dovolj za toliko starega otroka. Otroci imajo pogosto dober obcutek, kaj je dobro za njih in kaj ne. Kar poslusaj ga, pa mu daj tisto kar mu trenutno bolj pase. Mogoce je samo obdobje in bo potem cisto nor na kaksno mlecno kasico.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 9- mesečnik in mleko
5.2.2007 21:41:54   
barba
Moja je stara 10 mesecev pa že kar ene 2 meseca pije po 220 ml mleka samo zjutraj in zvečer. Moja obožuje drugo hrano, flaša je pa sam za 2x. Otrok pri teh mesecih je že skoraj vse (vsaj moj), razen svinjine, fižola, ..

Po mojem mu je dost tok mleka (2x na dan), ostalo pa druga hrana, razne kašice, sadje, kruh, ... 

_____________________________

LP, barba
9.4.2006 - moja punčka Meta
27.1.2009 - moj fantek Tine

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Neverjeten trik: Uspavajte dojenčka v eni ...
video
Po internetu je zakrožil nenavaden trik. Neki očka, ki je poskušal na vse mogoče načine uspavati dojenčka, je uspel z ze...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?