|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Fredov obroč..
6.2.2007 13:34:33   
* Saby *
Pozdravček!
V času počitnic se z 3 mesečnimuser posted image odpravljamo na morje, pa me zanima v kateri trgovini se da kupit Fredov obroč in ali so lahko v njem komaj trimesečni dojenčki - je to stabilno za njegovo hrbtenicouser posted image  Vem, da po netu prodajajo, a se mi zdi nesmiselno naročat po netu, saj je potrebno plačevat tudi poštnino (ki pa ni mala).user posted image


_____________________________

Majhen sem,
Srečen, sončen in nasmejan!
Zdrav sem – vedno razigran.
Ko sem bolan –
Sem s skrbjo in ljubeznijo obdan.
Ko odrastem, se šele zavem, –
da zaupam vam – odraslim ljudem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Fredov obroč..
6.2.2007 13:37:45   
dskubin
po moje je malo prezgodaj, se mi zdi da tudi na plavalni tečaj grejo lahko šele s 4imi meseci, pa še to imajo raje, če so še malo starejši. Sej tako malega otročka pa boste itak imeli v vodi malo časa (če sploh), ga boste bolj malo pomočili noter al pa k sebi stiskali pa se šli malo ohladit, kot, da bi plaval.

(odgovor članu * Saby *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Fredov obroč..
6.2.2007 13:45:26   
natpia
Se strinjam, je prezgodaj, mi smo z našo šli s šestimi meseci na tečaj, pa je lezla iz obroča kljub temu, da je imela že kar čez 9 kg. Pa tudi vaditelji ne priporočajo pred četrim mesecem sploh, saj se dojenček prehitro ohlaja v vodi.

(odgovor članu * Saby *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Fredov obroč..
6.2.2007 13:45:57   
tt79
No, mi smo tudi že s 3-mesečno plavali. Morda ji bo fredov obroč še malo prevelik, sploh če je pri tasuhihuser posted image , si je pa pri nas na plavalnem ušiteljica pomagala s penastimi kvadratki cca 20 x 20 cm, da jih je podložila pod trebuščekuser posted image

Mislim da ga lahko dobiš na spletni strani pikapolonice, pa najbrž tudi v njihovih trgovinah, če pa ne se pa oglasi na kakšnem plavalnem tečaju. Mi smo ga kupili tam!

Lepo se imejte.

(odgovor članu dskubin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Fredov obroč..
6.2.2007 13:47:39   
Lunc_a
http://www.plavanje-dojenckov.com/  Tukaj ga lahko naročiš.Sicer pa na tej strani lahko pogledaš da se otroka da plavati po 4 mesecu,zaradi temprature in pa zardi glavice

(odgovor članu tt79)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Je za otroka res najboljši najvišji zaščit...
Je za otroka zares najboljša zaščitna krema za sončenje z najvišjim zaščitnim faktorjem? V članku preveri, kako izbrati ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?