|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 13:54:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Vilma

Ma tiste, ki vam spijo celo noč, ne dojite aneda ne? user posted image
Verjetno hranite svoje malčke s flaško?

Moj dvomesečni malček se doji in še vedno vstajava 2-3X na noč. S tem, da ga imam tretjo rundo, ker je že precej naspan, pri sebi ali celo na sebi, da vsaj malce podaljšava spanje.

Tudi to so moje sanje, spanje celo noč. No trenutno sem celo manj nezahtevna. Če bi spal vsaj 5 ur v kosu.... Vaaaaav Amerika!
Ma bo prišlo tudi to user posted image


ne nobene ne dojim! user posted image

(odgovor članu Vilma)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 14:19:34   
mojamia
Moja mala je ponoči že od rojstva bolj pridna, je spala po 5,6 ur skupaj.user posted image
Celo noč pa je prespala (21-7) pri 2 mesecih in 1 tednu tako da že cel teden lepo spimo.user posted image Jo pa dojim.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 14:50:47   
Strawberrie Cherrie
Mi spimo že kakšnih 10dni celo noč, z 2dvema dojenjema vmes - zaspi okoli 7h zvečer pa tja do 12h, potem pa se zopet zbudi okoli 4h in spi do 7h. takrat ga tudi sprevijem, ampak zaspi takoj nazaj, tako da jaz smatram to kot spanje celo nočuser posted image

(odgovor članu mojamia)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 15:29:35   
mojčika
smo med 4. -6. mesecem, potem so bili zobki, nato viroza, zdaj pri 10-ih mesecih, se enkrat zbudi za flašo, enkrat za dudo, če jo kaj teži, pa tudi večkrat...

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 15:34:58   
altati
hm...moji dve starejši tam okrog enega leta, pa še potem sta se do dveh let občasno zbujali.
Tamauček-pa pri 4-i mesecih še vedno je 1-2x na noč.....ampak takoj zaspi nazaj, tako da ni panike!
saj se bomo naspali, ko bomo stariuser posted image , samo takrat pa spat ne bomo mogliuser posted image user posted image ...

(odgovor članu mojčika)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 16:27:12   
bini
moj podpis pove vse a ne?? user posted image user posted image user posted image
sanjam in sanjam o popolni noči... sej popolne otroke imam, sam ne znajo popolno spat user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: spanje celo noč
12.2.2007 21:07:58   
Udb
Hmmm...torej, star je 15,5 mesecev...do zdaj je prespal ene 10 noči. Običajno se zbudi okrog 4, ga vzamem k nama in potem spimo do zjutraj.

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: spanje celo noč
13.2.2007 18:44:49   
mojsoncek
Nas pancek je ze pri dveh mesecih prespal noc in je lepo spal do 7,5 meseca, dokler se nismo preselili. Sedaj je ze skoraj dva meseca katastrofa, pa smo sprobali ze vse. Ostane nam samo se knjigica Spi dete spi, ki jo tako hvalijo. 

Pa se to... je bil pa samo dojen oz. se se vedno dojiva zjutraj in zvecer.

lp

(odgovor članu Udb)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: spanje celo noč
26.2.2007 11:59:48   
Anonimen
Val je star 4 mesece in 1 teden in se še vedno zbuja 2 - 3x na noč, včasih tudi po 5x. Še vedno samo dojim, vendar pa se je zgodilo, da je spal 7 ur, 6 ur. Več ne. Da bi spal celo noč lahko zaenkrat samo sanjam. Sem probala po metodi iz knjige Spi, dete, spi... živ obup. Mislim, da nisem bila dovolj potrpežljiva... ampak nisem ga mogla pustiti da bi toliko dolgo jokal. Enkrat bo tudi to minilo. Srečna sem že zato, ker sedaj spi v svoji posteljici (do 3 meseca je spal pri nama - groza. Ne moreš se obrnit in si potem čisto zaležan.). Pri drugem bomo že vedeli (ha, ha).

LP

(odgovor članu * Saby *)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: spanje celo noč
27.2.2007 21:54:01   
Angellina
Moj frtolinček je star 7 mesecev in nima pojma kaj je to spanje. Tudi jaz sem že pozabila kaj je spanec, tako, še malo treninga, pa ga sploh ne bom potrebovala več user posted image . Zadnjič sem štela kolikokrat vstaem do polnoči in prišla do številke 32. Pol nisem štela več, ker me se mi je zvrtelo in sem udarila z glavo ob vrtiljak. Zaradi medvedkov tistih zmešanih (ne vem sicer al so bili plišasti iz vrtiljaka ali oni s krilci) , sem pol izgubila občutek za čas tko, da niti ne vem kako se je moja odisejada nadaljevala in nazadnje končala. Vem le to, da šalca kave zjutraj tko noro paše in da dostikrat brez redbulla ne bi preživela dan.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: spanje celo noč
28.2.2007 0:18:30   
Jessy
Mi še vedno sem pa tja kakšno noč vstanemo. Ker sva se dojili, kar dolgo ni spala v enem kosu. Mislim, da je šele okrog 1 leta začela spati po celo noč, seveda z izjemami.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Ko tvoj otrok ne mor...
Partner me je odložil pred porodnišnico, prepričan, da bo mene in najinega princa pobral tri dni kasneje. V porodnišnici...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?