|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:41:57   
Anonimen
No, da slišim, kaj mislite. Po moje malo črno oblekco klasičnega kroja, ki je primerna za popolnoma vse priložnosti.user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:43:45   
muki1
Ja, to o mali črni oblekci sem že večkrat brala v raznih revijah.

Pa mislim, da vsaj ene malo boljše kavbojke, v katerih se počutiš vsaj koliko toliko.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:45:53   
pety78
Črne hlače in belo srajčko. 

_____________________________



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:46:52   
ery
Kja pa če ti ravno ne paše črna oblekca??? Ker jaz sem suha, brez joškuser posted image  in ne vem kako bi zgledala še v črni oblekci?? user posted image

Kaj priporočate in kje kupit?

(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:49:02   
Anonimen
Meni nesme manjkat kavbojk in puloverjev z kapuco.Oblekce odpadejo in krila tudi.Zame so kavbojke in pulover z kapuco zakon.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ery)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:49:31   
amalija
Črno obleko, en klasičen kostim (krilo in/ali hlače), bluzo, kavbojke, nekaj majic (nešportnih), lepo jopico/pulover.


IZVIRNO SPOROČILO: ery

Kja pa če ti ravno ne paše črna oblekca??? Ker jaz sem suha, brez joškuser posted image  in ne vem kako bi zgledala še v črni oblekci?? user posted image

Kaj priporočate in kje kupit?


Kaj pa kak 2-delni enobarvni komplet? ČEprav mislim, da bi morala poiskati samo pravi kroj obleke :)
Sem enkrat videla eno tvojo 'sorodno dušo' pa je imela en tak kot kombinezon, enodelen, zgoraj na špageti naramnice, spodaj široke hlače, izredno lepo ji je pristajalo user posted image

< Sporočilo je popravil amalija -- 13.2.2007 8:52:24 >

(odgovor članu ery)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:50:27   
Anonimen
ery - jaz sem si jo kupila na ebayu (angleškem), tisto, ki jo je naredil Lagerfeld za H&M in ti moram povedati, da je bolj anrejena za suhice kot za močnejše. Dala pa sem 29 funtov.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 8:53:05   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: raho

ery - jaz sem si jo kupila na ebayu (angleškem), tisto, ki jo je naredil Lagerfeld za H&M in ti moram povedati, da je bolj anrejena za suhice kot za močnejše. Dala pa sem 29 funtov.


A si jo imela za novoletni ples?


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:00:17   
petja
- belo srajco (telirano, ful dobre so srajce, ki so narejene na bodi, tako da imaš lahko "zatlačeno" v hlače, krilo ...)
- črne elegantne hlače
- črno krilo do kolen
- črne elegantne škornje
- "reklc", najbolje črn, lahko tudi bel
- puli s kratkimi rokavi
- eleganten zimski plašč, lahko tudi malo daljša jakna

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:04:53   
Nyah*
IZVIRNO SPOROČILO: petja

- belo srajco (telirano, ful dobre so srajce, ki so narejene na bodi, tako da imaš lahko "zatlačeno" v hlače, krilo ...)
- črne elegantne hlače
- črno krilo do kolen
- črne elegantne škornje
- "reklc", najbolje črn, lahko tudi bel
- puli s kratkimi rokavi
- eleganten zimski plašč, lahko tudi malo daljša jakna


user posted image user posted image user posted image se podpisem!!

Seveda pa tudi kaj bolj casual, kavbojke, kaka mikica, pulovercek,....
Po nekaj za vsako priloznost ane, od sportnega do elegantnega in vmesuser posted image user posted image .


P.S. kje pa bi dobila srajco na body narejeno?


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:06:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

IZVIRNO SPOROČILO: raho

ery - jaz sem si jo kupila na ebayu (angleškem), tisto, ki jo je naredil Lagerfeld za H&M in ti moram povedati, da je bolj anrejena za suhice kot za močnejše. Dala pa sem 29 funtov.


A si jo imela za novoletni ples?



Ja, namen je bil ta, sam smo bili doma z zastrupitvijo želodca.user posted image

(odgovor članu pety78)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:08:27   
Anonimen
No ja saj tudi mam kaj elegantnega par črnih hlač,bež,svetlo plave in nekaj bluzic ampak.....to je na meni res,ko je kaj takega slavnostnega.Se mi zdi,da glih lani enkrat sem melaoblečeo nekaj takega.user posted image user posted image user posted image Drugače pa kavbojke trenirke in jopice ohlapne ni govora kake ozke.

(odgovor članu Nyah*)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:09:39   
Marogica
Kaj mora imeti vsaka ženska? Najbrž spodnje hlače in kakšen modrček. Vse ostalo pa je stvar okusa in tipa ženske.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:13:41   
Anonimen
Pa kakšen skrit erotičen pripomoček a ne?user posted image user posted image
Al to spada že na forum spolnost?user posted image

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:43:30   
Strawberrie Cherrie
Tut jaz se pridružujem mali črni obleki, s tem, da meni jo je naredila Stanka Blatnik, po mojih zamislih, s pentljico v pasu - je simpatična user posted image ; zlo zlo lepo pa pride sedaj z modnimi okrogljimi čevelčkji na petko -> se počutim kot Doroteja iz ČArovnika iz Ozauser posted image v črnemuser posted image
Drugače pa ne vem -> enostavno imam preveč oblek, da bi nekaj specificirala, brez tega pa ne gre. Ziher dobrega zimskega plašča - letos sem imela v stilu A.Hepburn, pa ga nisem skorajda nič nosila, ker ni bilo zime. Bom verjetno ga ''prenesla'' v naslednje leto.

A sem se spomnila: ženska mora imeti vedno eno totalno sexy spodnje perilo, pa podvezice na zalogi user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 9:50:19   
Anonimen
pa rdeče spodnje perilo, ki ga obleče vsaj za silvestrovouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 12:41:17   
darjasova
Sem nekoč brala v neki nemški reviji, da bi morala imeti vsaka ženska v svoji garderobi - garderobni omari:
- 15 modrčkov
- 15 spodnjih hlačk
- 25 parov najlonk in nogavic
- 8 hlač-kavbojk
- 4 krila
- 15 bluz-majic
- 8 parov čevljev-salonarji, škornji
- 5 pasov
- 8 jaken
- 1 kravato
- 8 kostimov
- 3 očala
- 5 torbic
- 3 različne plašče
- 5 šalov
- 2 rokavice
Seveda, da je vse za nosit in da ne leži v omari.

Za na morje pa: srajco, črno srajco, bluzo, sandale z visoko peto, rožnato polo majico, športne copate, črno obleko iz jerseja, pleteno jopico, ruto, vetrovko, 1-2 jopici, 2-3 pare čevljev, bež športne copate in nahrbtnik za izlete, elegantne črne sandale in črno torbico za zvečer, ter bele natikače in torbico za na plažo, pisano krilo, hlače z vzorcem, krilo na preklop. RECIMO DA TAKO....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 12:42:31   
Anonimen
Pa imeti ministra za moža a ne?user posted image user posted image

(odgovor članu darjasova)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 12:53:05   
muška
O šiiit jaz sem odpisana user posted image user posted image user posted image

Imam samo ene kavbojke, ene malo boljše svetle (bele ) hlače, ene črne hlače, pa ene dvojne športne kargo hlače; en res dober mini kostimček, pa en malo boljši pulover, par majčk, ki si jih upam oblečt, ne da bi se smilila sama sebi, pol pa je že to to user posted image user posted image user posted image

Ja pa imam 3 bunde , eno zelo dobro firmo, drugo društveno, tretjo bolj tako tako, eno staro jakno sem ravno včeraj vrgla stran, ker me je bilo sram zadnjič v mestu, in en pol plašček imam take bolj divje barve user posted image  in pa Murin plašč, ki je super, ampak ga imam priliko bolj malo  krat oblečt ( letos ga še nisem vzela iz omare)

Je pa res, da sem odkar imam otroka čisto spremenila svoj stil oblačenja, bolj na športno, zdaj pa se vračam počasi na svoja stara elegantna leta, in mi omara res peša na tem področju. Počasi na počasi,... pa bo, upam ...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 13:04:05   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah
P.S. kje pa bi dobila srajco na body narejeno?


V Espritu (jeseni), ampak živimo v Nemčiji, tako da ne vem, ali jo imajo tudi v Sloveniji. Ampak sem videla v eni ženski reviji, da jih imajo tudi nekje v Sloveniji, samo se ne spomnim trgovine. Žal.

Je pa ful dobr, ker ti ne leze iz hlač ven.

Aja, pa za kavbojke se strinjam, pa kakšen casual pulover tudi user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 13:18:41   
juniorka
Vidim, da po teh seznamih, nosečnice pol sploh nismo ženske...user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 13:23:48   
Anonimen
Kako da ne?

Jaz sem med nosečnostjo uživala v nakupovanju cunjic. Po nosečnosti pa malo manj, ker sem zrasla za nekaj številk.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Najbolj grozen stavek iz ponosečniškega obdobja: A imate eno številko večje?

(odgovor članu juniorka)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 13:41:29   
muška
meni je začel, ko sem bila noseča ravno  v tem času nekje trebuh rast in sem naletela na te benettonove razprodaje ( od -50 do -70 % off) , a še pišem kaj dalje,.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 22:58:25   
Anonimen
Odgovor na naslovno vprašanje: DOVOLJ PROSTORA!!! user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kaj mora imeti vsaka ženska v omari?
13.2.2007 23:15:59   
eya
IZVIRNO SPOROČILO: Nyah

P.S. kje pa bi dobila srajco na body narejeno?



Imajo jih v Sportini (ali kako se že imenuje ta velika trgovina v glavnem z znanimi firmami, zraven Morgana) v City parku. 14 dni nazaj sem jih videla.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu Nyah*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?