|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jesti ali ne jesti?To je problem..
19.2.2007 13:34:31   
Anonimen
user posted image user posted image Človek ne ve ali bi se smejal ali jezil,mah najboljše se smejat in delat po svojem občutku.Kaj?
Se še spomnite,da sem pripopala link,da prekomerno uživanje rib nosečnicam škoduje?Evo malo bol dol po lestvici poglejte,članek je še tam.
Evo danes pa naletim loziroma sem že na TV slišala,da nosečnica mora uživat ribe,če hoče zdravega in intiligentnega otroka.
Pa naj se že zmenijo tile znastveniki!!!!!!!!
Noro!!!!!!Najbolje je nič brat!!!user posted image

http://novice.siol.net/default.aspx?site_id=1&page_id=8&article_id=1807021911233240&cid=105&pgn=1


http://www.ringaraja.net/forum/m.asp?m=1254420
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Jesti ali ne jesti?To je problem..
19.2.2007 13:36:21   
CUKRČEK
če boš druge poslušal, ne boš en dan jedel čisto nič, že nasl. da pa bo spet vse dovoljeno.
Naj vsaka je tisto, kar ima rada in ji paše....pa bodo otroc še najbolj zdravi..in mamica zadovoljna.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Jesti ali ne jesti?To je problem..
19.2.2007 14:45:08   
mika
Naj vsaka je tisto, kar ima rada in ji paše....pa bodo otroc še najbolj zdravi..in mamica zadovoljna.


se strinjam. od teh strokovnih raziskav sem jaz že zdavnaj dvignila roke. ko sem bila user posted image in po porodu sem prebrala vse mogoče in ugotovila to kar je nevauser posted image . pa tudi če samo pogledaš okoli sebe vidiš, da kar nekaj stvari ne drži.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Jesti ali ne jesti?To je problem..
22.2.2007 8:43:56   
Clody
Res so grozni tile znanstveniki. Isto je bilo s špinačo. najprej da je noro zdrava, potem pa, da u bistvu sploh in tako zrdava in da ne vsebuje železa.

Ubup, res!!!


_____________________________

18.10.2006 se nam je pridružil Nejc!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Jesti ali ne jesti?To je problem..
1.3.2007 18:21:55   
Avrora
Špinača vsebuje železo, samo je v taki obliki da ga naše telo ne more dosti absorbirati.
Pri odvajanju živega srebra iz telesa pa naj bi pomagal selen, ki dober antioksidant (zmanjšuje količine težkih kovin v telesu).

(odgovor članu Clody)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?