|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
23.9.2004 8:21:41   
tiha
Dobro jutro!
V ponedeljek sva se z možem končno odpravila k Scmidu v Celovec in kupila "formulo" za našo :roza: (Quinny comfort) ter zraven naročila še avtosedež in zimsko vrečo (ker ju niso imeli na zalogi).
Šele včeraj sem si vzela več časa za pregled navodil za uporabo vozička in sem ugotovila, da adapterjev za avtosedež ni zraven.
Zdaj me zanima, če ste ostali, ki imate omenjen voziček, adapterje dobili zraven vozička ali zraven avtosedeža :ups: :zmeden: .

Lep dan in hvala!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
23.9.2004 9:25:54   
Maja&Lana
Midva sva Quinnyja sicer kupila v Infantinu, vendar so bili adapterji zraven. Enako tudi tlačilka.

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
23.9.2004 10:54:42   
tiha
Za voziček sva dala 399 Eurov.



http://www.schmid-baby.at/

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
23.9.2004 17:16:45   
Annny
Adapterje se kupi ločeno, če nihče posebej ne omeni, da jih ni zraven..To je pametno prej vprašati, ampak kdo bi vedel.
Jaz za avtosedež ne vem, vem pa, da sem adapterje dobila zraven Dreamija.
Vprašaj- brez težave jih boš kupila posebej, cene pa žal ne poznam.

LP

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
24.9.2004 7:33:14   
tiha
Annny, hvala.
Saj z gospodom Schmidom bova še kontaktirala zaradi sedeža, tako da ga bom vprašala še za adapterje. Je pa res zelo zelo prijazen gospod.


(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
25.9.2004 2:26:05   
Annny
Super:) LP

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Quinny comfort in adapter za Maxi Cosi
25.9.2004 10:50:21   
Lunca1
Midva sva adapter dobila zraven.

Lp Lunca

(odgovor članu tiha)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?