|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:04:53   
tosja
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Tako, pa se bo začel boj v novem mesecu. Marec bo daljši kar za 3 dni user posted image
Nekaj punc je začelo nov boj že v mesecu februarju, tako imam prve kandidatke seznamauser posted image  Navijačice, ki bodo slej kot prej prišle na vrsto pa so na seznamu navijačic... do štartauser posted image user posted image
Sporočite datume,....
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: 22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: 07.03. začetek špikanja
 
- anabanana
 
- Crnitulipan: (eskimčki)
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, Mojca9000, Saša27, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, PAMELA
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:09:48   
citrončica
Kako lepo,Tosja,imamo novo temo....
user posted image user posted image evo,že navijam!!!!
lp

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:12:47   
Anonimen
Ti si pa res pridna.Jaz sem pri dr.Rešu. Sem na klomifenu ,in če bodo na punkciji dobili kakšno celico,bo transfer nekje 5. ali 6. marca.Upam na najboljše,ker to je moj zadnji poskus,kar se tiče medicine,potem pa nadaljujem po metodi,če bo bog dal.user posted image

< Sporočilo je popravil Dalija -- 26.2.2007 19:13:06 >

(odgovor članu tosja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:24:16   
tosja
user posted image  Dalija za kateri postopek pa gre IVF, ICSI,....

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:25:07   
pika74
Jest tud navijam user posted image

Drugač bom pa jaz najbrž dejansko s špikanjem prišla na vrsto maja. Močno dvomim, da bi se prva špika zgodila že aprila. Tko, da zaenkrat ostajam med navijačicami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držte se!

_____________________________

Ne metat puške v koruzo, ker se lahko pokvari kombajn :P

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:25:50   
Sulfinija
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,nova tema za nas.Mi kar odleže ko vidim novo temo zame pomeni da se bližam tudi jaz svojemu cilju.
Me pa nekaj vseeno bega Tosja daj pomagaj.Jaz se začnem špikati mseca aprila.Torej bom uradno mačjica,aprilčica ali bom v tole temo spadala.

Punce lepo pozitvno mislite,lepo se pustite razvajati naj vas injekcije čimmanj bolijo in seveda čimmboljši pridelek vam želim ter na koncu vsem ene velike + na vaših testih.Naj se zgodi čudež in vsem,ki ste v postopkih naj vam rata.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:26:37   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: pika74

Jest tud navijam user posted image

Drugač bom pa jaz najbrž dejansko s špikanjem prišla na vrsto maja. Močno dvomim, da bi se prva špika zgodila že aprila. Tko, da zaenkrat ostajam med navijačicami user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Držte se!

user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Toooooooooooooooooooooo Pika pol pa je velika verjetnost, da bova skupaj majčici user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu pika74)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:27:19   
Anonimen
ICSI user posted image

(odgovor članu pika74)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:30:40   
tosja
IZVIRNO SPOROČILO: mojca9000

Punce lepo pozitvno mislite,lepo se pustite razvajati naj vas injekcije čimmanj bolijo in seveda čimmboljši pridelek vam želim ter na koncu vsem ene velike + na vaših testih.Naj se zgodi čudež in vsem,ki ste v postopkih naj vam rata.
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Mojca, ko boš vedela datum, ko se začneš špikat - ti to vpišem, pol pa se bo glavno dogajalo maja - zato bom take primerke user posted image user posted image user posted image user posted image  ob koncu aprila prestavla v novo temouser posted image
Glej Dalijouser posted image  - drogirat se je začela že februarja user posted image user posted image user posted image user posted image
- zdaj se bo pa začelo zaresuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:32:30   
koala
Evo kola že stiska pesti. Za velik pridelek in veliiiiiiiiko plusekov.

_____________________________

Nisem vedela
koliko ljubezni imam v srcu,
dokler me ni nekdo poklical MAMA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:37:16   
Anonimen
ZA POPOTNICO! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koala)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:41:04   
tosja
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: 07.03. začetek špikanja
 
- anabanana
 
- Crnitulipan: (eskimčki)
 
- DaisyE: (PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, Mojca9000, Saša27, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, PAMELA
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


- Vesna_2 in petraps, ki sta začeli s postopkom v februarju sta vabljeni, da nadaljujeta med marčevkamiuser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:43:04   
tosja
user posted image user posted image user posted image  Dalija, kaj to pomeni, da bo razmerje
                                         2:1  (user posted image user posted image  user posted image )user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


To prašičje leto....

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:44:15   
nenna




Tudi jaz se pridružujem k navijačicami user posted image .

S ponovnim postopkom bom pa začela v maju mesecu,mes.LJUBEZNI.

Punce držte se,POZDRAVĆEK




(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 19:51:35   
Sulfinija
Tosja!
 
Dipherelne-12.04.
Gonal-f in uz 26.04.
 
LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu nenna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 20:30:14   
tosja

 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
IVF, ICSI,... marčice -aprilčice
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
- Dalija: (4. ICSI, PO, dr. Reš)
              22.02. začetek jemanja Klomifena
              01.03. UZ
              03.03. predvidena punkcija
 
- soncek.djukelica: 07.03. začetek špikanja
 
- anabanana
 
- Crnitulipan: (eskimčki)
 
- DaisyE: (PO, dr. Reš)
                22.02. začetek špikanja
 
- Mojca9000: (2.ICSI, MB,dr. Kovač), začetek špikanja:
                       12.04. Dipherelne,
                       26.04. Gonal-f, UZ
 
 
 
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
NAVIJAČICE
 
tosja, Saša27, citrončica, Elysabeth, škatlica, čiška, koala, Tia-na, Anitka, sayuri, leli, cati, PAMELA, pika74, nenna
 
Tako pupike, pišiteeeeeeeeeee. Dobrodošle tiste, ki greste v nove boje, prav tako tiste, ki boste navijale...user posted image user posted image user posted image
 
Za lažje delo mi sporočite:
- postopek (dolg, kratek, špikanje, zdravila,...) IVF, ICSI,       IVI,... -1.,2.,3.,...
- klinika zdravljenja (Mb, Lj, Po),
- zdravnik, ki vodi postopek


- petraps, ki je začela s postopkom v februarju  vabljena, da nadaljuje med marčevkamiuser posted image

_____________________________

Ko hodiš, pojdi zmeraj do konca...

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 20:33:59   
sonchek
Ojla ženskice...sicer spadam pod drugo rubriko, ampak moram vam povedati, da močno navijam za VSE vas...in vam resnično in iz srca želim, da se vam uresničijo vaše najlepše sanje...
 
Rečt vam moram še to, da ste nam res lahko samo vzor, tok ene moči in poguma....res svaka vam čast...

PA SREČNOuser posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 20:35:11   
Elysabeth
Še ena navijačica tukej user posted image user posted image user posted image  Dejmo punce!!!

Tosja...drugače pa lahko k meni dopišeš, da kličem na kliniko v mesecu aprilu (sicer ne verjamem, da se bo takrat že kaj dogajalo). Iz preteklih izkušenj sem si že izračunala, da takrat ko rečejo, da pokličeš, prištejem še 2 meseca - torej junij. To bo pa že moj 3. postopek! Uf...gre čas hitro mimo...

Za vas punce, ki ste res prave borke pa user posted image

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
26.2.2007 22:48:15   
cati
Da se še jaz oglasim. Do mojega špikanja bo še sicer nekaj vode preteklo, bom pa držala pesti zavse vas da rat, tko da bom "navijačica". So mi pa danes na UZ povedali da je moja maternica in vse okoli vredu, tko da ena skrb majn.
Lep pozdrav vsem marčevkam in aprilčicam pa čim več uspeha in user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Elysabeth)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 8:24:56   
zo06
Pozdravljene,

na nov seznam se javljam tudi jaz. V marcu me čaka 2. ICSI -  spontani postopek z zamrznjenčki. V četrtek (1.3.) 1. ultrazvok, potem pa naprej. Vsem, ki boste z mano tekle ta krog želim veliko uspeha, vsem ostalim pa voljo in vztrajnost.

LP.

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 8:27:47   
Sulfinija
zo06!

Dobrodošla med nami klepetuljami in naj vama tale postopek prinese željeni user posted image  saj je tole leto leto pujsa in je zelo plodno.Veliko sreče.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu zo06)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 8:30:51   
ija
Punce,

imate še eno navijačicouser posted image user posted image user posted image  dajmo, izkažite se, pokažite, iz kakšnega testa ste in naj bo ob koncu čimveč user posted image !

No, tehnično sem celo še jaz marčica, saj bom v marcu izvedela, ali je uspelo - a sem to prav pogruntala, tosja?user posted image

Pozdravček, ija

(odgovor članu tosja)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 10:50:47   
čiška
Go girls,go girlsuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !Zdej mormo bit pa vseuser posted image ,ker se že pomlad prebuja!Midva sva se pa odločila,da greva v sredo na enotedenski dopust,mogoče pa bo kej ratal.Vso srečo,pa tolk da veste,da vas spremljam, samo malo manj se oglašam.pa pa

(odgovor članu ija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:40:05   
PAMELA
Evo, da se še jaz "prijavim"user posted image
03.03. pričetek s kontracepcijo
27.03. špikanje z dipherelne
06.04. še dodatni pikiji z Gonalom

In ker sem pri IUI ju tako hitro odreagirala na Gonal, predvidevam, da bo punkcija 12. ali 13.04.2007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce, dajmo še mal "šlogat".
Jaz si šlogam, da bom pridelala 8 folikelčkov
nadalje šlogam, da bobom imela 4 celice,
v "kristalni kugli" vidim, da se bodo oplodili trije, vendar bosta "dozorela" le dva.
Ampak, moja kugla kaže, da bosta k meni prišla oba in me bosta imela tako rada, da se od mene ne bota ločila kar celih devet mesecev.

In punce, kaj kaže vaš kafe zos?

(odgovor članu čiška)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: IVF-ICSI, Marčice, aprilčice
27.2.2007 11:43:44   
Sulfinija
IZVIRNO SPOROČILO: PAMELA

Evo, da se še jaz "prijavim"user posted image
03.03. pričetek s kontracepcijo
27.03. špikanje z dipherelne
06.04. še dodatni pikiji z Gonalom

In ker sem pri IUI ju tako hitro odreagirala na Gonal, predvidevam, da bo punkcija 12. ali 13.04.2007
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Punce, dajmo še mal "šlogat".
Jaz si šlogam, da bom pridelala 8 folikelčkov
nadalje šlogam, da bobom imela 4 celice,
v "kristalni kugli" vidim, da se bodo oplodili trije, vendar bosta "dozorela" le dva.
Ampak, moja kugla kaže, da bosta k meni prišla oba in me bosta imela tako rada, da se od mene ne bota ločila kar celih devet mesecev.

In punce, kaj kaže vaš kafe zos?



Pamela, ti pa kar šlogati veš.Daj zašlogaj še meni no,lepo posim.

LP Mojcauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Najin sonček Val, rojen 9 tednov prezgodaj v 31. tednu nosečnosti, velik 39cm in težak 1600g, z obsegom glavice 28,5cm.

(odgovor članu PAMELA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4 5   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Test nosečnosti: je res 100-odstotno zanes...
Zanesljivost testa nosečnosti je med 96 in 97 odstotki, vendar pozor: samo če ga uporabimo pravilno, opozarjajo ginekolo...
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?