|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zobki
25.9.2004 22:09:29   
anda
Moj dečko ima 7 mesecev in še nobenega zobka, zdaj pa zgleda da bodo začeli malo kukati ven. Al pa je kaj drugega, pojma nima, samo moj sinko ima že dva dni vročino, skozi se neki dere, spi skor nič. Si je ful bogi in se mi grozno smili. Mu šopam te svečke paracetamol v ritko, mažem dlesni s tem Calgelom in ne vem več kaj naj še naredim, da mu malo pomagam. A ma ktera kak nasvet?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   zobki
25.9.2004 22:35:42   
Mel
Ja, da ne boš mislila, da si sama. Tud mi imamo podoben problem, sam, da vročina ni tko huda. Zobke čakamo, tud mi smo 7 mesecev stari. kasnejš pridejo bolj so kvalitetni..
No nasveta ti nisem dala nobenga, on si dlesen drgne z mojm prstom, tok kot sam hoče..
pa naj pridejo zobki čimprej in brez joka, lahko noč

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   zobki
25.9.2004 23:05:47   
viv_
anda, da ni vročina zarad 6. bolezni in ne zarad zobkov? :ups:
sej tudi če bo to ni nič hudega...

držim pesti, da bo čimprej mimo!

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   zobki
25.9.2004 23:19:26   
anda
kaj je 6. bolezen?

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   zobki
25.9.2004 23:21:54   
viv_
Se je precej pisalo pred nekaj dnevi... nič hudega! Najprej močno naraste vročina (lahko tudi preko 39°C). To traja kakšna 2 dneva, nato pa vročina pade in po vsem telesu se pojavij rdeče pike - lise. Zdravil ni, je pa fino zbijat vročino, da ne pride do vročinskih krčev, pa otroček naj čim več pije - to je pa tako ali tako vedno dobro.

lp

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   zobki
25.9.2004 23:24:49   
anda
hvala viv. Zakaj pa nastane? Jaz sploh več ne vem - že cela dva dni ima tako vročino, merla je nisem oz. sem poskusla, pa ne pusti. Ko ga našopam s svečko je boljše, ko pa ta spusti, je spet ista pesem.

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   zobki
25.9.2004 23:29:09   
viv_
nisem prepričana, mislim pa, da je nalezljivo, inkubacijska doba 14 dni. jaz sem se ful ustrašila, ker ji je šla ponoči vročina čez 40, pa sva šli k zdravnici in je rekla da je to 6. bolezen. res ni hudega, ampak saj vem, mali se ti smili z vročino, ko ne veš več, kako bi mu pomagal.

mi imamo toplomer za merjenje v ušesku, zmeri v par sekundah in je res super.

lp

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   zobki
25.9.2004 23:31:54   
anda
hvala viv. Karkoli že je, upam da bo čimprej mimo, ker se mi res smili tamali. In ker se počutim ful nemočno. V ponedeljek zjutraj pa naj bi letela za Ameriko... Murphy se je spet izkazal!

(odgovor članu anda)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   zobki
26.9.2004 20:22:13   
Anonimen
Anda... ne bit žalostna - nikoli ne veš, zakaj je kaj dobro!

(odgovor članu anda)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?