|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarčice
26.2.2007 19:23:22   
malecka_mateja
ja malo ga že razganja!

metuljčica nastavi so zato če otrok ne more zgrabit tvoje bradevice to pomeni da imaš vdrte..potem ti v P to dajo ta nastavek če pa hočeš sama začet s tem pa v P nebodo veseli ker nena radi prakticirajo z njimi ker otrok more dobit v usta bradevico in ne plastike!
sej ti je nebo nagrizel verjemi še slina od otroka ti pomaga pri celjenju če bi ti spokale!ne nagrize pa ti jo on!zelo rade počijo bradevice če se doji z nastavkom!tako da v P jih ne nesi!če ti nebo šlo ti bodo tam ga dali drugače pa nebodo veseli če te bodo s tem videli!no kolko jaz poznam situacije in vem!lahko pa probaš!sam jaz ti jih ne priporočam!
vsak pa ma svoje mnenje!

no zdaj pa dobim obisk tako da se javim še pol kaj!

aja vam gnjavijo kaj šele meni ko sem že 12 dni čez in me sprašujejo če sem zdravstveni fenomenuser posted image eh meni je že tudi smešno!ker vem da v sredo bo žanetka moja če hoče ali noče!user posted image user posted image komaj čakam našo pikico da jo stisnem pa polubčkam!user posted image user posted image

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2526
   RE: Februarčice
26.2.2007 19:46:30   
Anonimen
Ojla punce!

Jaz pa grem jutri v P. user posted image Me je moja G kr napotila, ker imam bartitis - vnetje te bertolinijeve...bartolinijeve...žleze, al kakor se že reče. Je rekla, da kolikor dela v ginekologiji še ni videla, da bi se ženski naredila ena taka stvar na PDP. user posted image Poleg tega je rekla, da sploh ne ve, kaj bi mi svetovala, ker je v bistvu porod samo še vprašanje ur, če bi me rezali bi bilo huje rojevati s šivi. Če pa me nebi rezali, se lahko ta žila še širi, in baje jo imam sedaj tudi malo v notranjosti nožnice. Porod pa itak ne vemo, enkrat do 8.3. že bo... user posted image Boli ko hudič!

Prejle sma še z mojim šla v shopping po nekaj stvari. Zdej pa pečem palačinke. Me kr stiska, ko vem da jutri ne bom spala doma user posted image user posted image user posted image

Ni me strah poroda, to že cel cajt ponavljam, ampak zdej me taka prpa daje, da ne vem kam bi se skrila. Sploh ne vem kaj se bodo odločili jutri narediti z mano...

Sej se vam še zjutri kej javim, preden grem. Če pa bo kaj novega, pa vsekakor sporočim Mateji na GSM.

Punce lepo se imejte, grem se še mal stisnat k mojemu, pa palačinke obračat, da ne bojo zažgane.

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2527
   RE: Februarčice
26.2.2007 19:48:39   
LuLu
Oj,
metuljčica, jaz tudi ob 10.20 uri. Samo bom točna takrat, ker bo treba malecko iti obiskat. Pa da me ne boš čakala.
Malecka_mateja, tortica velja, pa še samo povej kakšno želiš... veš da ti jo kupim, pa tudi celo, če češ. To bo treba proslavit. Še šampanjac prinesem user posted image

(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2528
   RE: Februarčice
26.2.2007 19:49:15   
Anonimen
Aja pa še to sem pozabila povedat, da mi trebuh še kar otrdeva vsake toliko časa, krčev pa ni... user posted image Pa prej sem imela malo rjavkastega izcedka, zdej pa nič. user posted image

Bog si ga vedi, kaj je to... Mi je G tudi zaradi tega priporočila bolnico. Bomo že jutri izvedeli.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2529
   RE: Februarčice
26.2.2007 19:55:03   
LuLu
Jasna81, hudimana, ko nam sploh ni treba še dodatnih problemov na PDP. Pa saj bodo stvar porihtali. Nič bat. Niso kar tak doktorji postali. V P. se pozanimaj pri več dr. kaj pravijo. Eno mnenje g. naj te ne prestraši. V P. so pa po moje že vse videli.
Sem malo brskala na internetu in Pušenjaku, pa mi na bartitis nič ne da ven. A se tak reče ali malo drugače?  

Ta odstavek sem našla na netu:
Operativni poseg je enostaven, v splošni anesteziji. Cisto le vzdolžno prerežejo, da s tem omogočijo iztok sluzi in to je vse. Okrevanje je zelo hitro, res pa se včasih izvodilo ponovno zapre, zato je treba poseg ponoviti ali pa se enak proces začne še na drugi strani.

< Sporočilo je popravil LuLu -- 26.2.2007 20:02:47 >

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2530
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 20:26:35   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2531
   RE: Februarčice
26.2.2007 20:31:07   
malecka_mateja
ojla!

jasna mogoče pa ti bodo carskega zato naredili!sej boš videla kaj bodo vsekakor pa bodo naredili tako da bo zate in tvojo pikico najboljše!pa držimo pesti!pa seveda javi kaj se bodo odločili meni na gsm ali pa če rodiš tudi!

ja šampanjec luluuser posted image sam otroškega brez alkoholauser posted image user posted image da nebo še mala pijanauser posted image user posted image tortica...hm...bananina!user posted image
ne da me neboš resno vzela!sam malo heca!boš me peljala na toritico z vozekom ko boš tudi ti rodila!pa bomo  se posladkali!ok??

no zdaj pa grem se tudi jaz cartat ker jutri je zadnji najin dan in sedaj se boma posvetila drug drugemu!
pa zdaj bom malo rač ugasnila ker v eno leti že uh dolgo tako da se malo spočije!
se jutri javim zjutraj!da me nebote v rim pošiljale!

no pridne bit!
jana na tebe pa mislim in držžim pesti da bo vse ok!!!user posted image user posted image user posted image
nočko

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2532
   RE: Februarčice
26.2.2007 20:49:14   
metuljčica27
Iiiiiiiiiiiiiii!!!!!
Kolumbo, to pa so res srčkane slike. user posted image user posted image user posted image
Joj, kak je sladki.
Res te lepa družinica.
Kar solzne očke sem dobila, ko sem gledala slikice.


(odgovor članu malecka_mateja)
Neposredna povezava do sporočila: 2533
   RE: Februarčice
26.2.2007 21:22:00   
Anonimen
LuLu reče se bartholinitisa - sorry... Sej sem pa že tudi vn vrgla BERLUSCONIJEVA ŽLEZA user posted image user posted image mater, čist sem raztresena... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: malecka_mateja

jasna mogoče pa ti bodo carskega zato naredili!



aaaaaaaaa  user posted image Ne no! Me je bolj strah carskega reza, ko pa rojevanja... Upam, da bo šlo po naravni poti.

Hvala vsem, ko držite pesti. Vsekakor javim, ko bo kaj novega!

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2534
   [Brisano sporočilo]
26.2.2007 21:41:46   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2535
   RE: Februarčice
27.2.2007 7:19:42   
Anonimen
Jutro punce!

Kolumbo hvala za tolažbo! Ampak mene je tako strah tega carskega reza, da nemorem verjeti. Vseskozi sem ponavljala, da me ni strah poroda - in pričakovala sem naraven, vaginalni porod. Zdej pa carski? user posted image Upam, da res ni tako hudo...

Jaz celo noč nisem niti 2 uri spala. Oprala sem 2 stroja perila, dragemu adidaske za nogomet in bundo, skuhala kosilo za 2 dni, da bo imel kaj za jesti, speglala vse, zložila omare, okna pomila, posoda pospravljena... Toooooolk me je strah, da študiram, da bi nekam pobegnala in se skrila. user posted image user posted image user posted image Boljš, da vam ne povem kake oči mam... Sej se nočem jokat, ampak solze kar same tečejo.user posted image

Sedet več ne morem, komi hodim in upam, da bo karkoli že bo - hitro fertik. Aja - pa rjavkasti izcedek se je povečal. user posted image

Grem zdej še pod tuš, pa spakirat kar še rabim, pol pa pride moj in grema v P. Punce držite se, tiste ki boste oz. ste na poti v Rim - VELIKO SREČE IN DA BO ČIMPREJ KONEC, tiste ki se cartate pa uživajte še naprej. Kmalu se vam tudi mi pridružimo!

En veeeelik user posted image vsem, res vas bom pogrešala! Se javim, ko bo kaj novega, vsekakor pa ko pridem domov!

Čaw!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2536
   RE: Februarčice
27.2.2007 8:36:40   
malecka_mateja
dobro jutro!

kolumbo slikice so FULLL lepe!taki sladki je ta vaš Maj!res je srček!user posted image user posted image

jasna ne sekiraj se kar bo bo dobro zate jaz se tudi tolažim s tem!meni je isto ko vem da jutri zjutraj ob taki uri se bom že mantrala v porodni!in me je ful strah ker nevem kaj naj pričakujem!tako dauser posted image za naju da bo vs eok!

joj sej nemorem verjet da bom jutri že mami....uh kak je mene strah!sej nevem česa ampak je ful hudo ko veš da moreš it!user posted image sej bom preživela!
danes sem malo bolj spala sam vseeno vsako uro wc in brisanje nosu in kašljanje ampak sem takoj nazaj zaspala tak da ni take panike!
moj je že ful boljši!jaz upam da bom tudi jaz jutri zjutraj čila in zdrava!res ker drugače nevem kak bom rojevala s tem kašljem in zaprtim nosom!pa kako potiskalauser posted image user posted image

ostale ste še vse na broju???

evo danes pa so začeli klicat kaj si kaj živčna???kdaj greš?ob kolkih boš rodila??user posted image halo so smotanikaj te vem kak dolgo bom se mantrala!mislim so tumasti!

no grem zajtrkovat!pol pa še nevem kaj boma z dragim počela danes!

se javim še kaj!papa

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2537
   RE: Februarčice
27.2.2007 9:25:09   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

Čuj, tiste dečve v bolnici, pa dve kolegici so imele CR, pa so bile zelo vesele, ene bi še enkrat šle na CR. Če je dete veliko, je CR boljši. Samo obstajata dve varijanti CR-a.
Pri eni si celi pod narkozo, pri drugi, ki pa jo delajo redko oz. kolko sem jaz čula se moraš malo zagrebst ali veze imet, pa si pod narkozo samo lokalno, tak da dobiš bebico takoj, pa prisebna si cel čas, pa dojenje je boljše kasneje... malo se še pozanimaj. Se bom probala spomnit kak se tej drugi, ta boljši varijanti reče...


Spinalna anastezija je. Pa veze je treba imeti.. njej je ni uspelo dobit.
Je imela komplet anestezijo, po eni uri prišla k sebi, po 2-3 urah dobila bebico, po 4 je bila na nogah... Vidla je trojno... bila ful zadeta potem user posted image
Je povdarla, da se pač pripraviš na to, da trebuha ne boš imela po CR, pa bebice noter, da ne boš šoka doživela.


Jasna, to sem napisala par strani nazaj... te mamice so bile vse zadovoljne, da so imele CR, poznam nekatere ženske, ki si ful želijo CR...
Po vsem tem, kaj sem jaz od njih slišala, me CR-a ne bi bilo strah, ker nobena ni nič strašnega znala povedati. Tiste, ki so naravno rodile, pa so vedno polne zgodb, kaj so vse doživele in da nikoli več pa take podobne user posted image
Tak da pogumno, ker CR ni bav-bav. user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2538
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 10:22:07   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu LuLu)
  Neposredna povezava do sporočila: 2539
   RE: Februarčice
27.2.2007 10:38:42   
Aja32
Joj punce....

tako sem jaz konec januarja čakala na mojo pikico.... Neučakana... Vse januarčice so že zibale, jaz pa ne...

Želim vam, da čimprej v naročje dobite svoje sončke, da bo zdravi in da boste imele čimlažji porod...

Lp A

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2540
   RE: Februarčice
27.2.2007 11:19:03   
malecka_mateja
evo zdaj sem spala 3 ure kot ubita!sem kot cota!z vročino!švicam kot da bi maraton laufala!user posted image eh ni mi všeč to!
ja kr_enamami mi je žal da sma povedala ker so vsi pametni!zdaj bom glih telefon izklopla in bo!
ja jutri pa grema pa bom ovideli ker prej rodiuser posted image verjetno ti ker že maš enega sončka doma ali ne?ali sem jaz pa nekaj zamuštrala?no jaz tudi mislim da bo ta noč moja na ringaraji zato zdaj spim!user posted image no jaz vseeno upam da bom kaj spala ker drugače me bo pokopalo to in bolezen in na kkoncu bom še res mogla CR met!
samo še nekaj ur in grema v rimuser posted image

metuljčica si še med nami??

_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu Aja32)
Neposredna povezava do sporočila: 2541
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 11:54:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2542
   RE: Februarčice
27.2.2007 13:15:02   
lencica
Jaz sem tud še z vami. Jutri pa je moj PDP. Pa mislim, da se bom kar v marec prestavla. Se nič ne dogaja. user posted image user posted image user posted image  Ponoči pa spat ne morem. Katastrofa!

Komaj že čakam svojo babiko.

_____________________________

Ne bojte se, ko vstopate v novo življenje. Vsako plemenito pridobitev spremlja kanček tveganja. Kdor se boji tveganja ne more pričakovati, da bo kaj pridobil!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2543
   RE: Februarčice
27.2.2007 13:59:00   
malecka_mateja
čujte babe!kaj jutri torbo ko imam pripravljeno zame in mojo babo jo vzamem kr v porodno lai mi jo pol prinese??kak ste ve naredile ali boste naredile??

to me še muči edino!
joj jaz se že čisto psihično pripravljam samo mi nekam ne uspeva!


_____________________________

Otrok najbolj potrebuje tvojo ljubezen takrat, ko si jo najmanj zasluzi!!!
Tjaša je dobila brateca po imenu Tin

(odgovor članu lencica)
Neposredna povezava do sporočila: 2544
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 14:02:13   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu malecka_mateja)
  Neposredna povezava do sporočila: 2545
   [Brisano sporočilo]
27.2.2007 14:25:37   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 2546
   RE: Februarčice
27.2.2007 14:34:34   
Tanyka
MAlecka_mateja- najboljši, da ti jo potem tvoj prinese.
Ker je nimaš kam prav dat.
 
SREČNOuser posted image

_____________________________

Vse mame so bogate, če imajo rade svoje otroke.
Nobena ni revna, ne grda, ne stara.
Ljubezen je njihova največja radost.
(Maurice Macterlinck)

Moja ljubezen vaju bo spremljala vedno, danes in večno!!






(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 2547
   RE: Februarčice
27.2.2007 14:51:56   
metuljčica27
Mateja, midva bova torbo za mene vzela zraven, ko bom šla rodit, potem pa mi bo moj prinesel stvari, za user posted image , ko gremo domov.

Ja Lulu, kje si?

Jaz sem ravno prišla iz P. Sem mislila, da bom rodila, pa nič. Zjutraj sem imela nek rjav izcedek, kar se je sedaj pokazalo, da ni bilo nič hudega.  V P so bili v glavnem zelo prijazni. Naredili so mi ctg, notranji pregled- kateri je bil zelo neprijeten-boleč, ter ultrazvok. Pa nič, nobenega popadka, nič.
Rekla sem jim, da upam, da se kmalu zopet vidimo, vendar potem pa zares v akcijo.

Očitno bom morala počakati na Maječko_matejo in Lulu. Brez vaju ne bo očitno nič.


(odgovor članu Tanyka)
Neposredna povezava do sporočila: 2548
   RE: Februarčice
27.2.2007 16:32:28   
LuLu
Ojla, mamice in nosečke
jaz doma, nenaspana, bom zdaj šla spati...
noge me tak bolijo, kot da bi v sredini noge, po celi dolžini imela neko špago, pa bi se vedno zategnila ko nogo premaknem in tak zaboli user posted image
Ali je to od teže ali negibanja, pojma nimam. Zjutraj ful boli, potem pa čez dan malo mine.
Jutri ima CTG, pa eno kolegico moram obiskat v poporodnem oddelku user posted image
Komaj čakam, da jo vidim, ko bo imela 4 kg(user posted image ) manj. Hudimana, ene se pa res ne znajo rediti. user posted image
Danes sem se mislila iti dogovarjat za EA, pa sem zaspala, pa tak brezveze, ker če bom imela pgoje za njo, jo bom dobila...
Ajd dečve, grem na hrbet.

(odgovor članu metuljčica27)
Neposredna povezava do sporočila: 2549
   RE: Februarčice
27.2.2007 17:56:10   
metuljčica27
Kak jutri? Lulu
Kaj nimaš v četrtek ctg, prvega?

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 2550
Stran:   <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  100 101 [102] 103 104   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
10 najpogostejših prvih znakov nosečnosti
Vsaka ženska drugače občuti prve znake nosečnosti, mi vam predstavljamo najpogostejše.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?