|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plezalna stena ipd
13.3.2007 7:44:58   
bibabubabaja
Pozdravljene!
Kje se da dobiti plezalna stena oz. kaj podobnega priporočate. In kakšne so cene? Naš user posted image  je strastni plezalec. Imamo že tobogan, na katerega spleza - taka plastična zadeva od Snoby - ko se z dveh strani na različne načine spleza gor. Bi pa še nabavili kaj drugega za plezat. Starost: slabi 2 leti.
Hvala, lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 8:49:58   
Putka
Meni se zdi ribstol idealen, najbolj tisti klasični leseni. Imajo pa tudi v Ikei nekaj podobnega, prijateljica ga ima doma, zdrži tudi njenega dedca.

(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 9:40:39   
bibabubabaja
Ribstol? Ups, oprosti ne poznam, lahko kaj več napišeš prosim.

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 9:51:00   
honey
Ribstol je tista zadeva, ki je v vsaki telovadnici tko ob steni, kot ene lojtre zgledajo. Že mi smo jih imeli, tako da vem, da je to že dolgo in po vsej verjetnosti ste tudi vi v šoli imeli ripstole, kako se pa drugače pravilno reče, pa nimam pojma.

(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 9:54:20   
Putka
Oprosti, res ne poznam pravilnega slovenskega izraza. Ja - lesene prečke, v vsaki telovadnici ob celo steno nameščene.
Sem pa gledala na Ikejini strani, pa zgleda nimajo več.

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 9:55:43   
Nixxon
Oprijemke za plezalne stene dela podjetje Lapis iz Vrhnike. Kvalitetni. Moja sestra je za rojstni dan svojemu fantu kupila eno vrečo teh oprijemk. user posted image

http://www.lapisholds.com/?changeLang=l_SLO&logStat=16

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 12:33:55   
bibabubabaja
O, Nixxon, hvala za link. Putka in honey - hvala tudi vama za natančno razlago -nisem vedela, da se tem lesenim letvam tak reče.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 13:48:14   
dskubin
poskusiš lahko tudi tukaj:
http://www.citywall.si/products/holds/animals/holds-animals.si.html

Mi smo tudi že nekaj oprimkov nabavili za našega plezalčka (nima še niti 18 mesecev in tudi povsod pleza) in tudi razmišljamo, da bi mu kar steno postavili (varianta naredi si sam). V podjetju so zelo zelo prijazni in ti svetujejo vse, kar te zanima.


(odgovor članu bibabubabaja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plezalna stena ipd
13.3.2007 13:54:21   
Anonimen
Ja, in kam ste montirale te oprimke?

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
13.3.2007 13:56:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plezalna stena ipd
14.3.2007 7:58:47   
DrejcDrejc
Ribstol sem zadnjič videla v Giga sportu. Oprijemke bi jaz kupila šele, ko bi videla, da mali to obvlada v kakem plezalnem društvu. Če imate doma zelenico, je pa fino kakšno poljubno leseno plezalo, kot jih imajo po igriščih, z malo lojtre, malo vrvi, kakšnim podestom itd. Kje pa to prodajajo, ne bi vedela, jaz bom verjetno kar narisala in dala delat mizarju. Če katera zasledi kaj uporabnega, pa naj pove.

_____________________________

Carpe diem!

http://drejcdrejc.moj-album.com
http://www.najblog.com/drejcdrejc/

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





40 otroških laži, ki jim starši vedno nase...
So laži, ki so skupne vsem otrokom, ne glede na njihovo starost in tem lažem starši tudi največkrat nasedemo. Preverite,...
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?