|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:18:47   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

WTF?

A to na naju s Tjazyem leti? In mislim, no vsaj jaz tako mislim, da se že veliko prej pokaže, ali je ženski všeč DVORJENJE (sex pride ponavadi kasneje - če pride, seveda), razen če ve takoj nastavite?


Tukej je govora o posilstvuuser posted image

Ne o dvorjenju in o seksu. Posilstvo ni seks!!!

To je izkazovanje nadmoči nad nekom pač čez seks. Ampak to pač ni seks a neuser posted image , seks naj bi bil obojestranski ne.

Upam da se to nobenmu od vaših bližnjih zgodi, če pa že upam da bosta takrat mal bolj človeški obraz pokazala.

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:24:56   
trojči
Ni čudno, da žrtve ne prijavljajo, če moški take klatijo. user posted image

Tjazy in Nixonn sta ciljala na to, da lahko, da je posiljena hodila v službo v seksi oblačilih, flirtala in podobno in jo je zato posilil. Imam prav? Dajta si rečt, da je ne vedno ne, ne glede na okoliščine. Če bi vidva v takih okoliščinah žensko posilila, vama nihče ne bi mogel ničesar očitati, si mislita. Saj je sama prosila in kar ne bi mogla verjeti, da ji ne paše......ne bom žalila svinj, zato bom tiho.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:25:31   
Nixxon
A mi prosim pokažeš kje sva kaj takega groznega napisala? user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:31:21   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

WTF?

A to na naju s Tjazyem leti? In mislim, no vsaj jaz tako mislim, da se že veliko prej pokaže, ali je ženski všeč DVORJENJE (sex pride ponavadi kasneje - če pride, seveda), razen če ve takoj nastavite?


Tukej je govora o posilstvuuser posted image

Ne o dvorjenju in o seksu. Posilstvo ni seks!!!

To je izkazovanje nadmoči nad nekom pač čez seks. Ampak to pač ni seks a neuser posted image , seks naj bi bil obojestranski ne.

Upam da se to nobenmu od vaših bližnjih zgodi, če pa že upam da bosta takrat mal bolj človeški obraz pokazala.



user posted image user posted image user posted image user posted image

In če ji je šef kdaj "dvoril" in se je ona prijazno odvzala na to, beri= rekla npr. hvala za poklon, to pomeni, da se strinja, da lahko počne z njo, kar se mu zahoče?

Se pravi, če ti kdo da poklon in ti reče, uau, kako si danes lepa, najbolj da ga na gobec rukneš in mu poveš, kaj si o tem msiliš, ker če mu boš rekla hvala, ti to ugaja in verjetno še kaj drugega?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:34:23   
trojči
Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?
In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..
To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..
Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..



Strinjal si se s Tjazyjem.


Prevod Tjazyja je tisto, kar sem napisala. Enkrat še preberi, če si površno bral, če ne se pa ne sprenevedaj.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:36:54   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: srki

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Nixxon

WTF?

A to na naju s Tjazyem leti? In mislim, no vsaj jaz tako mislim, da se že veliko prej pokaže, ali je ženski všeč DVORJENJE (sex pride ponavadi kasneje - če pride, seveda), razen če ve takoj nastavite?


Tukej je govora o posilstvuuser posted image

Ne o dvorjenju in o seksu. Posilstvo ni seks!!!

To je izkazovanje nadmoči nad nekom pač čez seks. Ampak to pač ni seks a neuser posted image , seks naj bi bil obojestranski ne.

Upam da se to nobenmu od vaših bližnjih zgodi, če pa že upam da bosta takrat mal bolj človeški obraz pokazala.



user posted image user posted image user posted image user posted image

In če ji je šef kdaj "dvoril" in se je ona prijazno odvzala na to, beri= rekla npr. hvala za poklon, to pomeni, da se strinja, da lahko počne z njo, kar se mu zahoče?

Se pravi, če ti kdo da poklon in ti reče, uau, kako si danes lepa, najbolj da ga na gobec rukneš in mu poveš, kaj si o tem msiliš, ker če mu boš rekla hvala, ti to ugaja in verjetno še kaj drugega?


Napisal sem dvoril in NE "dvoril", s čemer namiguješ da sem mislil, da je siljenje v žensko tudi dvorjenje, kar nisem. To ti zamerim, da mi takole polagaš besede pod prste.

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:39:33   
Anonimen
Oprosti Tjazy, ampak to da nekateri moški sami uživajo šele takrat, ko vidijo, da ženska uživa preprosto ne drži, nekateri uživajo žal tudi v nemoči, obupu in bolečini (ne)sodelujočih.
Definitivno le prijavit, o tem, kdo ima ali nima veze na policiji je pa itak bla-bla.... Saj kot, da samo eden rešuje vse delikte na policiji.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:40:30   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?
In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..
To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..
Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..



Strinjal si se s Tjazyjem.


Prevod Tjazyja je tisto, kar sem napisala. Enkrat še preberi, če si površno bral, če ne se pa ne sprenevedaj.


Ne vidim kaj je tu takega. Zeloooo dvomim (oziroma bolje rečeno praktično ne verjamem) da je Tjazy mislil "fuuul všeč" šele pri seksu, ampak že prej, ko gre za osvajanje (obojestransko), flirtanje,... Ve ste, očitno (razumem iz vaših ogorčenih odgovorov), domnevale (od kje vam take ideje, nimam pojma) da je to mišljeno tako "sej ji bo pol zapasal ko jo bom poslijeval". Kdo je sedaj tu bolan?

Raje ti bolj preberi in razmisli kako je bilo mišljeno.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 83
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:50:15   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: trojči

Zakaj si je izbral ravno tebe? Si se mu zdela taksa.. da bos tiho?


Nasilniki niso tako neumni, da si za zrtev ne izberejo osebo za katero mislijo, da bo delala najmanj tezav. In ce nekdo oceni, da bo zenska tiho, da je zadosti nesamozavestna, da mu ne bo oz. da nima taksno osebnost, da bo delala tezav pozneje, se pac odloci na korak na katerega se odloci. Posebno med znanimi, ko poznas okvirne zivljenjske nazore neke osebe, pa mogoce ves, da je njena zivljenjska okolica dovolj patrijarhalna, da bo v primeru poslistva bolj obsojala zensko kot dejanskega nasilnika... imas to kar imas. Na zalost. Sicer pa, zakaj mislis, da toliko posilstev ostane neprijavljeno in nesankcionirano?

In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..
To mors pac ocitno bit mal premaknjen v glavi..


Ce prav razumem se je Tjazy cudil nad moskimi, ki kaj takega lahko naredijo, ker mu ni jasno, kaj ima lahko nekdo od tega. (Kdo bi si misli, da bom se Tjazy-ja prevajala, me kar strese)
Lahko ima... Nekateri to potrebujejo, dokazovanje premoci, sile, kontrole, nadvlade.... Zato obstoja tudi s/m, tudi igre dominacije itn... samo vse je ok, dokler je to igra in dokler vsi udelezenci v to privolijo. V primeru posilstva pa niti je igra niti privolitve ni.

Prijaviti.. ali ne prijaviti?  Ne vem..


Prijaviti in zbrati pogum in moc, da vse izpeljes do konca. Tragicno je to, da so kazni tako prekleto nizkeuser posted image

Strinjal si se s Tjazyjem.

Prevod Tjazyja je tisto, kar sem napisala. Enkrat še preberi, če si površno bral, če ne se pa ne sprenevedaj.


Tjazy kot Tjazy.... malo lapa, potem pa caka da bo dobil primeren prevod, pa se prikloni, da je mislil tako, kot je prevod, ki mu najbolj ustreza.  Meni se osebno ne zdi, da je v tem primeru kaj slabega mislil, niti je mislil koga zalit. Verjetno se je pocutil prizadetega (  ce je to pri njemu sploh mogoce), da pripada podtipu cloveskega bitja, ki je sposobno in pripravljeno kaj takega narediti, pa se je poizkusil branit. Na njegov nacin.

< Sporočilo je popravil Misek -- 13.3.2007 10:53:22 >

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 84
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:52:50   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Misek




Tjazy kot Tjazy.... mal lapa, potem pa caka da bo dobil primeren prevod, pa se prikloni, da je mislil tako, kot je prevod, ki mu najbolj ustreza.  meni se osebno ne zdi, da je v tem primeru kaj slabega mislil, niti je mislil koga zalit. verjetno se je nasel prizadetega, da pripada podtipu cloveskega bitja, ki je sposobno in pripravljeno kaj takega narediti, pa se je poizkusil branit. Na njegov nacin.



user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 85
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 10:59:57   
Kuba
Tjazy je napisal da ''vsak moški neha če ženska ne sodeluje'', sori ampak ta stavek user posted image  ne vem kako drugače ga interpretirat kot je napisan.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 86
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 11:05:14   
srki
Nixon, potem pa se ti opravičujem user posted image , če sem ti kaj podtaknila oz. ker sem postavila tiste narekovaje.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 87
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 11:35:07   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy



In ni mi cist jasno.. kaj je on imel od tega? user posted image
Moski uziva sele takrat, ko vidi, da je zenski to, kar dela, fuuuul vsec.. ne pa tkole.. Hmmm!?
Vsak moski neha.. ce zenska ne sodeluje.. in ne daje znakov, da uziva..



Ja Tjazy, a misliš resno ali kaj? Očitno živiš v nekem svojem idealističnem svetu in ne vidiš 5 metrov okrog sebe. Bi bilo lepo, če bi vsi moški tako razmišljali, pa na žalost ne. Je vse polno norcev okoli nas s katerimi upam, da ne bom imela nikoli opravka.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 88
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 13:41:44   
ronja
anonimna, samo ne se zdaj ustrašit zaradi vseh teh mnjenj tu! Ta tvoj šef ni tak moški, kakršni misli Tjazi, pa moj oče, pa moj brat, pa še kdo, da so vsi... Večina moških je res takih, bi bilo fino, če bi bili vsi, pa vsi pa žal niso in tale tvoj šef ni tak in NISI TI KRIVA, DA TE JE POSILIL!!!
Tudi če si v minici v službo hodila, tudi če si mela kondom v žepu, če si ga odrinila in rekla ne, potem je to ne pa konec! Tudi če si se mu nasmehnila na komplimente in flirtanje (kaj pa naj drugega ženska naredi?user posted image učijo nas, da naj bomo vljudne, kaj čutimo, je pa naš problem, pa recite, če ni res...)

Tjazi, če bi njen šef res mislil, da ji je bilo všeč ali da je to sama iskala, potem ji ne bi grozil, da ima prijatelja na policiji... Razmisli, po moje boš hitro našel cako... On prekleto dobro ve, da je storil nekaj prepovedanega, kaznivega, zato ji je pa sam rekel, da naj ne hodi na policijo!

To pa moraš priznat, da ni normalen moški - si ti kdaj ženi rekel, da nima kaj na policijo hodit te prijavljat po seksu? Razmisli, v kakem primeru bi to rekel...



(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 89
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 14:26:50   
Taula
anonimna, samo ne se zdaj ustrašit zaradi vseh teh mnjenj tu! Ta tvoj šef ni tak moški, kakršni misli Tjazi, pa moj oče, pa moj brat, pa še kdo, da so vsi... Večina moških je res takih, bi bilo fino, če bi bili vsi, pa vsi pa žal niso in tale tvoj šef ni tak in NISI TI KRIVA, DA TE JE POSILIL!!!
Tudi če si v minici v službo hodila, tudi če si mela kondom v žepu, če si ga odrinila in rekla ne, potem je to ne pa konec! Tudi če si se mu nasmehnila na komplimente in flirtanje (kaj pa naj drugega ženska naredi? učijo nas, da naj bomo vljudne, kaj čutimo, je pa naš problem, pa recite, če ni res...)

Tjazi, če bi njen šef res mislil, da ji je bilo všeč ali da je to sama iskala, potem ji ne bi grozil, da ima prijatelja na policiji... Razmisli, po moje boš hitro našel cako... On prekleto dobro ve, da je storil nekaj prepovedanega, kaznivega, zato ji je pa sam rekel, da naj ne hodi na policijo!

To pa moraš priznat, da ni normalen moški - si ti kdaj ženi rekel, da nima kaj na policijo hodit te prijavljat po seksu? Razmisli, v kakem primeru bi to rekel...



user posted image user posted image  

Anonimna prijavi ga in zavedaj se da ti nisi nič kriva, kriv je vedno moški ki ne upošteva tvojih želja. Če ženska reče NE pomeni to NE in ne pomeni to ne vem, mogoče pa bi...itd. Ženska ima vedno pravico reči NE, pa čeprav je mogoče prej z moškim flirtala, pa ga osvajala itd. (kar ne rečem da si ti to delala, govorim splošno) NE POMENI NE!
Eno user posted image zate in ne oziraj se na user posted image  ki te obsojajo, ker ne vedo kaj si pretrpela. Lahko je nekaj govoriti in pametovati, dokler nisi sam na tem da si bil posiljen.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 90
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 14:28:55   
Taula
Rožica mi je prej ušla.user posted image

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 91
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 14:31:35   
Taula
Tjazy in Nixxon vaju je pa lahko sram za vajine besede.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 92
   RE: šef me je posilil
13.3.2007 14:35:01   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

Tudi če si se mu nasmehnila na komplimente in flirtanje (kaj pa naj drugega ženska naredi?user posted image učijo nas, da naj bomo vljudne, kaj čutimo, je pa naš problem, pa recite, če ni res...)



Točno to sem prej imela v mislih in sem tudi napisala, ali mu je bil to povod, da kaj takega naredi?


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 93
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 9:37:29   
Nixxon
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Tjazy in Nixxon vaju je pa lahko sram za vajine besede.


Preberi še 3x pa boš mogoče celo pogruntala kaj je bilo mišljeno.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 94
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 9:42:25   
kalbo
Tyazy, Nixxon, tema je o posilstvu, ki je najbolj nagnusno dejanje, ki ga lahko ena oseba naredi drugi osebi, torej tu drugega kot svetovati ubogi ženski naj zadevo prijavi čimprej ni na mestu.

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 95
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 10:06:46   
Taula
Tyazy, Nixxon, tema je o posilstvu, ki je najbolj nagnusno dejanje, ki ga lahko ena oseba naredi drugi osebi, torej tu drugega kot svetovati ubogi ženski naj zadevo prijavi čimprej ni na mestu.


Točno tako. Zadnje kar posiljena oseba potrebuje je pametovanje da pa moški tega ne delajo če ženski ne paše, pa kdaj ženska nastavi decu če mu nastavi.

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 96
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 12:51:48   
ronja
Taula, ti dam 100% prav! Verjetno pa si je moškim težko predstavljat vse skupaj in mogoče imajo nekateri v takih primerih res "slabo vest", ker so moški oz. nočejo verjet, da so nekateri res taki in hočejo vse skup nekak omilit... Saj tudi ženske kdaj delajo podobno: mama pa tega že ne bi naredila otroku... Figo ne bi, maš take in drugačne mame...

Po moje si moški, vsaj nekateri, nikakor ne znajo predstavljat, da so RES FUL MOČNEJŠI (fizično) od nas... in da je zato velika razlike, če si kateri od partnerjev magari premisli tik pred zdajci (ker verjamem, da si imamo vsi pravico premislit, pa tut, če sta že oba slečena, če mi ni več, me ne sme tikat pa pika!), pa v tem primeru ona sploh nikoli ni bila za. Ampak tudi če bi bila, bi si imela vso pravico premislit!

Da če moški noče ali pa si premisli na sredi, lahko mirno vstane iz postelje in odkoraka iz sobe in nobena ženska mu nič ne more. Vsi se bojo strinjali, da če bi ga potem ta ženska omamila in zvezala in mu nekak uturila viagro, če bi jo sploh rabil, da bi bilo to posilstvo (njeno nad njim v tem primeru).

Ne morejo si pa predstavljat, da ženske pa lahko samo pokažemo moškemu, da pač ne bi, če bo on ubogal ali ne, je pa na njem... Torej ona ga odrine, če pa on tega ne vzame resno (včasih se zgovarjajo,da je bila to samo igra, zanjo pa seveda to ni igra) ali ga boli đoko,  potem ženska ne more odkorakat, on jo lahko drži in opravi svoje pa konec!

Nekateri pa celo mislijo, da če je ženska pristala na določene predigre itd., da mora it do konca, kar se mi tudi zdi čisto zgrešeno, ampak žal tudi kaki čisto ok ljudje tako mislijo...

Vem, da če bi se fant spravil name, ne bi mela niti najmanjše možnosti, da mu uidem, je pač ful močnejši, v tem stanju pa še hitra nisemuser posted image . Ko sem trenirala jiu-jutsu, sem rekla trenerju, če probava enkrat tako, da se on ne pusti, da ne pusti, da mu zvijem roko - misliš, da sem lahko karkoli naredila? ma baš ništa! Sem ga vprašala, kaj mi potem vse to sploh pomaga pri samoobrambi, pa je rekel, ja najprej ga moraš dobro v jajca trofnit, potem mu pa še roko zviješ. No, sem rekla, da če ga dobro trofnem v jajca, bom samo bežala, ne bom ga potem še razlamala tam, da si še opomore vmes, pa gremo jovo na novo...

Skratka, fantje, če bi ne bi uporablili svoje moči v napačne namene, ne pomeni, da jih drugi tudi ne bi (in so tudi jo na žalost v tem primeru)!

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 97
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 13:04:42   
kalbo
Veš ronja, tud ženska lahko posili moškega.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 98
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 13:06:45   
Njuškalo
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

Veš ronja, tud ženska lahko posili moškega.



A veš ,da mene zelo zanima kako bi to izgledalo?Ker sem vedno mislila,da če moški noče,pač ni šans,da ženska doseže svoje.user posted image Samo nisem moški,pa ne vem kako funkcionira tist vaš organ v takih situacijah.

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 99
   RE: šef me je posilil
14.3.2007 13:08:25   
ronja
ja, seveda, saj sem napisala primeruser posted image Verjamem, da lahko tudi brez vseh teh priprav, če je močnejša od njega, lahko mu grozi ali pa je enostavno fizično močnejša, recimo da je starejša od njega, ali pa ga izkoristi; samo na splošno ste precej močnejši, vsaj fizično... Če pa je še njen šef, ima še psihično neko moč nad njo...

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 [4] 5 6   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?