|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 8:27:09   
sju
kako upsavati 2. mesečnega otroka....ali jih neste v posteljico ko že zaspi ali ga daste budnega in ga potem hodite tolažit??????

Pomoč ker nam ne deluje nič user posted image

Ampak sej važn da smo zdravi user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 9:22:49   
anja80
Ko je bil moj user posted image še 2-mesečnik (in še zdaj), je zvečer skoraj vedno zaspal ob dojenju, nato sem ga previdno odstavila, dala v pokončen položaj (kot za podiranje kupčka) za primer, če bi podrl kupček. Nato sem ga previdno dala v posteljico. Če se je zdramil, sem mu dala še dudo in jo zastavila s plenico. Itak pa je zelo kmalu padla venuser posted image . Za uspavanje ga nisem nikoli nosila, pa tudi krčev nismo imeli. če pa se je ponoči zbudil, sem ga podojila in ravno tako je ob tem zaspal.
Ista situacija je bila tudi pri starejši hčerki.
Lp.

(odgovor članu sju)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 10:19:26   
2 Sraki
Pri nas tudi isto dogaja, kot opisuje anja80.

(odgovor članu anja80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 20:47:18   
eya
Boljše je, da ga navadiš, da sam zaspi. Jaz sem ga podojila, nato je vedno podrl kupček in ponavadi sem dala še budnega, sicer zaspanega, v posteljico.

Pa dudico v usta in ninico zraven. Potem sem ga pa božala, če je bilo potrebno.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu 2 Sraki)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 20:59:01   
crci06
Midva ga dava v posteljico, dam mu lupčka in mu povem, da ga imam rada, potem mu pa prižgem tisto Tomyjevo zvezdico, ki na strop projicira medvedke, počakam par sekund, da jih opazi, preverim, če ga zanimajo, vklopim baby-phone in grem ven iz spalnice.

Če pa ni videt prav nič zaspan al pa, če se ne počuti dobro, pa za vzpodbudo dobi vetrne kapljice na dudo.

Aja, dudo ima pa skoraj vsak večer, potem jo pa sam ven flikne.

Redko kdaj moram nazaj v spalnico. Takrat običajno zazibam zibko, ga pobožam in mu popravim dudo.
Pa včasih spet prižgem zvezdico, če se krega, ker se po 10 min ugasne user posted image

Aha, star je pa 10 tednov.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
16.3.2007 20:59:42   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eya)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
16.3.2007 22:57:08   
majas
Tudi mi smo po dojenju podrli kupček in v posteljo. Dali dudo in jo podložili z pleničko. Če je bila res ustujena je zaspala takoj, včasih pa sem morala tudi 10X dudo popraviti pa jo je potem zmanjkalo.

_____________________________

Otroci hočejo objem, naročje,
prijazno besedo, dotik, nekoga,
da jim prebere pravljico, nekoga,
da se z njim smeje in pogovarja


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
18.3.2007 10:15:17   
atanja
Jaz sem se ravno pri 2 mesecih ful trudila da se je naučil zaspat-razlog ker mi ga je sral po 2h zvečer, narokah zapal, v pojstlici dobil učke kot sova....
Pol pa sem ga naprej čez dan dala v pojstlico in bila zraven 2h mu dudo popravljala dokler ni sam zaspal. o sem delala tudi zvečer. Edino prižala sem mu mobile ki igra nežno glasbo. Tako sem delala 2 tedna, nikoli ga nisem dvignila ampak sem ga potolažila da je ležal, pa z dudo-tudi jaz mu jo podprem. Se je kar upiral mulo mali. Zdaj pa ga samo nesem mu dam lupčka in grem ven. Zdaj komaj čaka da gre v pojtlico. Res da ga nikoli nisem pustila jokat sem pa šla večrat dudo poravljet. In tudi zdaj če kdaj ne more zapati se pogovarja-krega 1h. pa ga pustim  edino gledat ga hodim večrat.

Pri nas je to pomagal in jr pri 4mesecih že v pojtlici ob 8h zvečer

(odgovor članu majas)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: uspavanje 2. mesečnika???
18.3.2007 11:17:12   
Naja30
Naša še večinoma zaspi na joški user posted image  Je pa tako, da je navajena po kopanju ali umivanju, da dobi še za jest (tudi če je jedla 1 uro pred tem). Tako  mi je patronažna rekla, da jim je všeč. No in rezultat je, da zaspi zraven, itak je ponavadi še od prej bolj ko ne sita. Potem pa jo samo prestavim v posteljico. Kupčkov ponoči ne podirama, ker se je zaradi tega na začetku preveč predramila in potem je težko nazaj zaspala. Ji pa ne dela problemov, če ga ne podre. Je nič ne zvija user posted image

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




katero ime vam je bolj všeč?
nika23



Lana (26%)

Ema (25%)

Eva (24%)

Nicole (6%)

Lia (15%)

Sarah (5%)


Število vseh glasov: 379

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!