|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tandem voziček
23.3.2007 15:12:14   
Maleal
Koliko pridejo rabljeni tandem vozički,koliko ste ve pripravljene odštet za njih?Gledala sem tega,pa ne najdem cene kolk pride novi,tako da ne vem koliko naj pričakujem realno ceno za rabljenega??Voziček je taki kot na sliki 3,l.p.


http://www.marco4bb.com/marco-austria/Katalog/Katalog_2006_EN.pdf

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tandem voziček
23.3.2007 17:25:37   
ajdaN
Ravno enega takega imaš zdajle na Bolhi: http://www.bolha.com/oglas2259536 

Realna cena za takele tandeme pa je od 100-150€. Vsaj kakor spremljam oglase. Dobiš ga pa od Hauck-a pa od ABC Design, pa Marco...

Hauckovega se je dalo v Arielu decembra dobiti za cca. 27.000 - ko so imeli 50% znižanje. Ampak meni nobeden od teh vozičkov ni bil všeč, ko sem ga videla v živo.

Enojnega imamo od Jane - Slaloma - lahek, okreten, vodljiv z eno roko... Vsi teli tandemi so pa meni malo "čudni". Itak gre za 4-kolesnike, že zato je slabše vodljiv, pa vse skupaj mi zgleda kot blago napeto čez kup železjauser posted image . Meni niso bili všeč.

Gledala sem tudi enega od Baby Welt-a. Na slikah je zgledal zelo soliden, v živo pa žal malo manj.

Na koncu smo se pa odločili za tegale:user posted image

O ceni pa rajši ne biuser posted image user posted image .

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tandem voziček
23.3.2007 19:02:13   
frutka_
fajn tandem voziček je PP Aria. Seven ga ima, takšen je:

http://soncek.si/si/vozicki/peg-perego/za-dvojcke-trojcke-g1563.shtml



(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tandem voziček
13.2.2009 17:03:55   
mizi
Pozdravljeni,

Zanima me, kakšne so kaj cene tandem vozičkov v Avstriji. V Baby centru namreč stane Hauckov cca 230 EUR na internetu pa sem gledala na neki nemški spletni prodajalni 170 EUR. Kakšna je kaj cena v Toy s'r us? Žal so vozički na avstrijski spletni strani tako slabo predstavljeni da sploh ne morem videt koliko pride ali če ga sploh imajo.

Hvala za odgovore.

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?