|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim nasvet!
27.3.2007 12:00:47   
madela
Moj 2,5 letnik se je včeraj zbudil z majhnim vodenim mozoljčkom na nosu,proti večeru je imel že kar večjo ranico in vse vodeno.No danes zjutraj pa ima rumeno krastico.Mislim,da je to herpes,čeprav mi ni jasno od kod,saj ne hodi v vrtec,doma pa ga nihče drug nima.
No zanima me katero kremico naj uporabim,ker se kar kraspa in ne bi rada,da si prenese še kam drugam?

Lp.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 12:07:12   
Njuškalo
Jaz za vse take stvari uporabim od Justa Tee trea.Ta krema je res vsestranska!user posted image

_____________________________

Vprašaj se, ali te bo to kar počneš danes,kaj bolj približalo tistemu,kar bi želel biti jutri!

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 12:14:58   
madela
Je na recept ali jo dobim kar tako v lekarni?
Hvala.

(odgovor članu Njuškalo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 13:04:59   
crci06
mislim, da ni na recept, da jo boš  morala kupit. V lekarni ali raznoraznih "sanolaborjih".

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 13:36:00   
Anonimen
Te kreme pa ne moreš dobit v lekarni ali katerikoli trgovini. Dobi se jo samo pri zastopnikih za Just.

(odgovor članu crci06)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 13:55:07   
krfjolca
Meni jo zrihta mami, je pa na tubi telefonska številka zastopnice. Če hočeš, ti pošljem na ZS, da ne bom tu reklame delala ... Je pa kar draga krema, ene 7 bivših jurjev stane, vendar je res prav čudežna, čisto proti vsemu pomaga.

_____________________________

Anžetko Bosopetko in Sarica Košarica :D



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 16:03:47   
mika
preden daš 7jurjev za kremo, poskusi s kremico za ritko, ki jo zmešajo v lekarni in to rumeno  ne zeleno.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 16:11:03   
madela
Hvala za nasvete. Sicer pa si je tamali herpes prenesel na očke in morava jutri k zdravniku,bova sedaj mogoče tam kaj dobila.Drugače pa bom uporabila eno od teh kremic.
Lp

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Rabim nasvet!
27.3.2007 16:23:08   
mika
o bogi revček, potem pa res najboljše da zdravnik predpiše kremico. držim pesti, da herpes čimprej izgineuser posted image

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Rabim nasvet!
28.3.2007 10:44:03   
madela
Sva ravno prišla od zdravnika. No,torej zdravnica ni prepričana,če je to herpes ali je kakšna bakterija. Dobila pa sva antibiotično mazilo za oko in s tem še maževa po nosku. Upam,da se mu hitro zaceli,ker ga skeli in se cel čas praska.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?