|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dobra terenska "marela"
12.4.2007 22:00:35   
Samoyedka
A ima katera kakšen predlog, kateri voziček marela je tak bolj terenski za po makedamu tut? Se nama je najprej svetil Quinny Zapp, ampak smo ga sprobali, pa ni ravno najbolj uporaben za naša potepanja user posted image , pa tako všeč nam je bil weeeeee user posted image No ja, saj tako "poceni" kot je Zapp tut ne rabi bit ;)

_____________________________

13.8. je na svet prijokal za mamico in atija najlepši rožnati fantek - Tilen
Vsi se rodimo neumni- eni takšni tudi ostanejo...

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dobra terenska "marela"
13.4.2007 6:48:13   
speli
Mi imamo kot drugi voziček Jane Energy pa lahko rečem, da je zakon, lahek, vodljiv.....je pa malo drag okrog 130 EUR...
ampak se ga splača kupit....

(odgovor članu Samoyedka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dobra terenska "marela"
22.4.2007 2:20:23   
Allia
tudi jaz kupukem dežnik marelo, pa me zanima ali se Jane Energy da pomaknit  tudi v ležeči položaj?

(odgovor članu speli)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dobra terenska "marela"
22.4.2007 8:33:20   
Antigona
Ja Jane Energy se da premaknit v ležeči položaj. Mi ga imamo že eno leto in smo z njim zadovoljni, je pa res, da pač ni za ne vem kak makedam oz. pesek, tako kot nobena druga marela z malimi kolesi...

_____________________________

Moja dva sončka: Žan (25.7.05) in Luka (14.8.07)

Žan in Luka gradita mesto:
http://zan-luka.myminicity.com/

(odgovor članu Allia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dobra terenska "marela"
22.4.2007 18:42:29   
Anonimen
Jaz prodam Jane Energy, če katero zanima, ker se mali več ne želi vozituser posted image Je pa zakon ta marela.user posted image

(odgovor članu Antigona)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?