|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Septembrke
13.4.2007 11:59:46   
Pikica pokica
DOBILA SEM REZULTATE  user posted image  user posted image  user posted image !!
 
PIŠE, DA JE 46 KROMOSOMOV ( NORMALNI REZULTAT) IN ZRAVEN ****, TOREJ BOM IMELA POLEG SEBE TRI MOŠKE!!!
 
 
JUHUHU! SAMO DA JE VSE OK.
 
 
Hvala vsem, ki ste držale pesti in ste me tolažile user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2351
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:09:42   
guppy
ISKRENE ČESTITKE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
 user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2352
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:11:26   
Pikica pokica
NAJ ŠE SAMO POVEM, DA ME JE MOŽ NAHECAL IN DA JE REZULTAT XX - PUNČKA, KAR SEM SI JAZ BOLJ ŽELELA, SAJ SEM ŽELELA IMETI PARČEK!!!
 
TAKO SEM ZDAJ RES V 9user posted image  IN SEM SE PRAV RAZJOKALA ZDAJ - SEM PA V SLUŽBI.
 
 

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2353
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:19:54   
guppy
SEPTEMBRKE 2007
(PDP, nick (leta), št. nos., kraj bivanja --> porodnišnica, spol)

27.8. tikca, 1n, Ljubljana
28.8. surya, 1n, Posavje user posted image
29.8. Nikki24 (25), 1n, Ljubljana --> Postojna user posted image
29.8. avgustovka, 1n, Ljubljana --> Postojna

1.9. CUKRČEK (27), 2n (dvojčki), okolica Vrhnike --> Ljubljana user posted image
1.9. guppy (26), 1n (dvojčki), Ljubljana --> Ljubljana user posted image user posted image
1.9. Marelica, 2n, okolica Ptuja --> Ptuj/MB user posted image  
1.9. Lili17
2.9. lumpa6, 5n, Ljubljana --> Ljubljana
3.9. nena80 (27), 1n, Dolenjska --> NM / LJ user posted image
3.9. Pikica pokica (27), 2n, Celje --> Celje user posted image
3.9. lemavrica (28), 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

3.9. jonči (28), 1n, Kranj user posted image
4.9. bodoča (24), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
4.9. september 07, 1n, Vrhnika 
5.9. Rožica*, 1n user posted image
5.9. ursy, 2n, Ljubljana
5.9. nejka7
5.9. *Marty* (PP 31.1.), 2n
5.9. lasekP, Velenje
5.9. nana 27 (28), 2n, okolica Lj --> Postojna
user posted image
6.9. škorpion, 1n, Celje
7.9. Carmy (25), 2n, Domžale --> Ljubljana user posted image
7.9. Žabonka, Ljubljana --> Ljubljana user posted image

7.9. quelle (29), 1n, --> Kranj / Jesenice
8.9. Ninica, 2n
8.9. misska, 2n, Ljubljana --> Ljubljana
8.9. Biljana (27), Solkan

9.9. nestrpnica (27), 2n, Ptuj
9.9. manca79, Kranj
9.9. LEVASI (28), 1n, Ljubljana --> Postojna
9.9. Emm, Velenje
10.9. nefretiti (28), Celje --> Maribor user posted image
10.9. _mala_ (26), 1n, Maribor --> Ptuj user posted image

11.9. Zoya27 (28), 1n, Izola --> Izola
11.9. sandra85 (21), 1n, Portorož
12.9. jst86, Škofja Loka --> Kranj
12.9. srček (27), 1n, Strunjan --> Postojna user posted image
13.9. PBJ , 2n 
14.9. duskamb (34), 3n, Maribor
14.9. Eva*, 1n
15.9. Taja339, 2n, Laško

15.9. ribica23, 1n, --> Ljubljana user posted image
15.9. PravaTečka (29), 2n, Pesnica --> Maribor
16.9. cuma, 2n, Koper --> Izola
16.9. TheAngel, 1n, Kranj
16.9. helenav (27), 1n, Izola --> Izola

17.9. annie, 1n, Ruše --> Maribor
19.9. buškica (32), 1n, Medvode --> Postojna/Lj user posted image
20.9. ana b, 2n, Ljubljana 
20.9. Tatty (30), 1n, Ljubljana/Cerkno --> Ljubljana
21.9. žarnica (23), 2n, --> Ptuj user posted image
21.9. *ribica*, 2n, Murska Sobota --> Avstrija?

22.9. nora (26), 1n, Ljubljana --> Ljubljana
23.9. dorotea (27), 1n, Severna Primorska --> Šempeter
23.9. naja07

24.9. nova169, 1n, Velenje

24.9. tianna (22), 1n, Sežana --> Postojna user posted image
24.9. nejca79, 2n user posted image
24.9. jota, 2n
25.9. Rozmarinka, 1n, Ljubljana --> Ljubljana user posted image
25.9. upanje-upanje, 1n, Koper
26.9. ksenija., 3n, Ptuj
26.9. LINA31 (28), 1n
27.9. taček (23), 1n, --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. sevenka (25), 1n, Domžale --> Ljubljana user posted image
27.9. tanja981 (25), 2n, Mežica --> Slovenj Gradec user posted image
27.9. katjuša79, 2n, Celje --> Celje user posted image
28.9. jacklyn, 4n, Logatec --> Postojna
user posted image
28.9. andreja32, 4n, okolica Kamnika --> Ljubljana user posted image
28.9. Tanja Lina, 1n, okolica Kranja --> Ljubljana 
30.9. taja83 (23), 1n, --> Trbovlje
user posted image
30.9. *tajda* (25), 1n, --> Ljubljana
??.9. Tadeja 1976, (dvojčki)
  

Trenutne težave (večine) septembrk: slabost, boleče prsi, smrdi, mozoljčki, glavoboli, beli/rumeni/rjavi izcedki, nekaterim se že pozna trebušček, knjige še posebej smrdijo, če se je treba učit user posted image , obsedenost s CocaColo, čudne sanje user posted image

Če katera želi, da jo odstranim s seznama, pa se ne bi rada izpostavljala, mi lahko pošlje ZS. 

TELOVADBA
Ljubljana - lemavrica išče družbo za Moj Fit
Primorska - helenav išče družbo za torek 18.20 (Ogrlica; pon/čet 17.20, tor/pet 18.20)

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2354
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:20:26   
guppy
Pikica Pokica, jaz bi kar s tabo jokala od sreče. Čestitam!!!!!!!!!! user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2355
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:28:18   
Tatty
Čestitam Pikica_pokica! To si se pa res morala odhniti.

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2356
   [Brisano sporočilo]
13.4.2007 12:33:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu guppy)
  Neposredna povezava do sporočila: 2357
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:51:16   
nana 27
Pikica pokica, iskrene čestitke user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pikica pokica)
Neposredna povezava do sporočila: 2358
   RE: Septembrke
13.4.2007 12:57:09   
Anonimen
ČESTITKEuser posted image user posted image user posted image user posted image
 
Torej lahko jaz šele v torek pričakujem izvide.

(odgovor članu nana 27)
  Neposredna povezava do sporočila: 2359
   RE: Septembrke
13.4.2007 13:11:54   
cuma
Pikica pokica: user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image !Čestitke še od mene!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2360
   RE: Septembrke
13.4.2007 13:12:59   
Rožica*
ČESTITAM!!!!!!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ja guppy saj se ne sekiram za kilce, samo me pa malo skrbi, ker že pred nosečnostjo nisem bila med ta suhimi. zato bolj spremljam težo, čeprav jem pa vse po vrsti, kar mi paše.user posted image
Zelo paše mi sadje. Ravno kar sem kupila malo jabolk, so v tem času moje najpriljubljeno sadje. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2361
   RE: Septembrke
13.4.2007 13:15:56   
PravaTečka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image BRAVO PIKICA POKICAuser posted image user posted image user posted image user posted image
ISKRENE ČESTITKE ŠE OD MENE!!!!!

(odgovor članu Rožica*)
Neposredna povezava do sporočila: 2362
   RE: Septembrke
13.4.2007 14:02:07   
Anonimen
BRAVO PUNCA!!!! še jaz čestitam - ampak samo potiho ti povem, da na toliko pozitivne energije, ki je na tem forumu, se skoraj ne sme nič sfižit! NE SME!!! Za duško pa še naprej držimo pesti!

BRAVOBRAVOBRAVOBRAVOBRAVO!user posted image

(odgovor članu PravaTečka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2363
   RE: Septembrke
13.4.2007 15:36:44   
nana 27
Misska, to pa res - POZITIVNA ENERGIJA user posted image Zdaj najvijamo še za Duško in Pravo tečko!!!!! Vsem želim lep vikend in veliko brcik!!!  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2364
   RE: Septembrke
13.4.2007 15:42:27   
dorotea
Joj bravo Pikica Pokica...to je pa res dvojno veselje! Čestitke!

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2365
   RE: Septembrke
13.4.2007 15:44:05   
CUKRČEK
IZVIRNO SPOROČILO: guppy


Cukrček, nimam še vozička, ampak vem, kaj bova verjetno kupila. Sumim na Peg Perego Aria Twin z zimskimi prenosnimi košarami (s tem ga prilagodiš za novorojenčka), ker nama še noben drug voziček ni pasal v prtljažnik, razen tega. OGROMNI SO! Ta voziček je ultra lahek, ima samo 8 kg in res na malo se zloži. Avta ne bova menjala, bomo že preživeli user posted image


Ja, saj meni je tudi ta voziček še nekako najbolj všeč...samo jaz bi rada imela večja kolesa. TA ima pa majhna.
Sem pa v eni trgovini videla Moutain Buggy Zwilling....nooo, ta bi bil pa idealen zame. Samo ima eno napako..nov stane okoli 150 000 bivših SITuser posted image No ja, saj novega itak ne nameravam kupit...upam zdaj, da bi dobila takega rabljenega,.



Pikica_pokica...čestitkeuser posted image


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu guppy)
Neposredna povezava do sporočila: 2366
   RE: Septembrke
13.4.2007 16:47:06   
nora
ČESTITKE Pikica pokica za user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 2367
   RE: Septembrke
13.4.2007 18:56:39   
dorotea
če sem prav zastopla bo imela pikica pokica punčko?


(odgovor članu nora)
Neposredna povezava do sporočila: 2368
   RE: Septembrke
13.4.2007 19:18:30   
Anonimen
Kolikor sem jaz razumela PikicoPokico jo je mož malo nahecal najpej in ji rekel da bo še en user posted image , pol pa ji je le povedal da bo user posted image  tako kot si je želela in da bo imela parček. Četitamuser posted image .

Sedaj pa ima da še druge dobite samo pozitivne rezultate in hitro v trgovina kupit kakšno prvo malenkostuser posted image .

Jaz imam doma posteljnino z gnezdecem in baldahinom, drog za baldahin, 2 rjuhi flanelasti, zaveso, nočno lučko, prevleko za previjalno mizo, jogi, stekleničko in ropotuljico. Zaenkrat še vse novo prejeto kot darilo, drug teden dobim posteljo in previjalno in kovter in poušter, vozičel je izbran Peg Perego GT3 v plavi barviuser posted image , kupi brat in košek in lupinica PP ki ju kupi tašča.

Juhu, se že približuje magičen čas....

(odgovor članu dorotea)
  Neposredna povezava do sporočila: 2369
   RE: Septembrke
13.4.2007 19:34:12   
sandra85
čestitke pikica pokica!!!!!!!!! sm res vesela za vaju!!!user posted image user posted image

ta petek 13. ti bo sigurno ostal v lepem spominu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2370
   RE: Septembrke
13.4.2007 19:41:38   
sandra85
danes sem delala do 16h, pol sma šle s prijateljico do lucije, tam pustile avto in šle do portoroža na sladoled in nazaj....in po poti,.... ne morem, da se ne ustavim v uni trgovini z malimi cunjicami user posted image

in sm kupla za najino user posted image eno tako lepo oblekico ...sem dala v album...mi je že učeri padla v oči, ko se šla mimo trgovine in danes se ji nisem mogla upret...hmmm...če pa ne bo punčka, pa jo bom podarila prijateljici, ki bo rodila julija punčko...


_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2371
   RE: Septembrke
13.4.2007 19:47:14   
nana 27
Sandra user posted image  zelo lepa oblekica! Vas je tako lepo brat. Čisto zares. In obujat spomine, ko sem tudi sama nakupovala prve cotke in opremo za našega fanta.

(odgovor članu sandra85)
Neposredna povezava do sporočila: 2372
   RE: Septembrke
13.4.2007 19:57:30   
sandra85
nana 27 hvalauser posted image ...js se jo ne morem nagledatuser posted image

_____________________________

kako je če imaš v življenju 2 moška: enega neizmerno ljubiš in se mu z užitkom cela predaš, drugega imaš neizmerno rada, vsak njegov napredek je zate ponos in vsak njegov nasmeh ti polepša dan! oba pa mi pomenita VSE na tem svetu! ¦ ¦

(odgovor članu nana 27)
Neposredna povezava do sporočila: 2373
   RE: Septembrke
14.4.2007 6:21:09   
Anonimen
Jeeeeeeeeeee pikca pokica....toooooooooo.....čestitke!user posted image user posted image user posted image
Duška, še  vedno navijamo zate!

Jaz pa sem bila spet na pregledu v četrtek. Guppy: najboje bo, da meni na koncu napišeš kar paketek. Zdaj bomo baje imeli punčko, ampak se tudi še ni videlo dobro. Je rekla, G, da nekak ne vidi lulčka, pa tudi zadnjič se ji je zdel sumljivo (majhen)....potem pa je že bolje, da je punčka user posted image user posted image user posted image
Malo heca......


Jaz že nekaj časa čutim premike......bom pa ob priložnosti obesila slikico trebuščka. Ampak ta je velik že brez tega, da upoštevamo nosečnost.
Res pa je, da imam od prejšnjega pregleda -1kg. Malo stresa malo divjanja po službi in to je to. Pravi G, da ni nič narobe.


(odgovor članu sandra85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2374
   RE: Septembrke
14.4.2007 7:27:50   
Pikica pokica
Hvala še enkrat za čestitke! Ne morem vam povedati, kako sem vesela user posted image

Sicer pa je bilo tako, da sem bila v službi, ko je mož skočil domov pogledat, če je pošta že prišla. Potem me je poklical in povedal, da je normalen rezultat . 46 kromosomov in poleg **** - fantek. 3x sem ga vprašala, če je to res in če se ne heca (znan je po tem, da se zelo rad šali in heca), pa mi je  zatrdil, da se it zakšnih zadev ne bi hecal. Super! Naročila sem mu še, da naj mi izvis skenira in mi ga pošlje, da se prepričam na lastne oči.
Povem celi pisarni, napišem vam in se veselim, na kar mi prek skypa sporoči, da bo izvid skeniral malo pozneje, ker ima trenutno gužvo in na vrh poleg svojega imena na skypu napiše  (PUNČKA BO). Ampak ni nič povedal.
Kar okamenela sem in so se mi ulile solze sreče, potem me je tudi poklical in vprašal, če prej pa nisem bila vesela fantka.
Ja, saj bi ga tudi bila vesela, samo da je vse ok z njim, ampak to, da bova zdaj dobila še punčko, so pa bile moje sanje. Pa tudi sinko že ves čas vsem pravi, da bo dobil sestrico, čeprav sploh še nisva vedela, kaj bo.

Sandra85, ta slika, kjer je morje vzadaj, je pri vas doma? Joj, kako fauš sem ti, če živiš na takšni lokaciji user posted image ! JAZ BI TUDI!!

Uživajte v lepi soboti. Mi gremo na izlet v živalski vrt user posted image .

PA PA





(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  93 94 [95] 96 97   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?