|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   potne nogice
17.4.2007 15:59:21   
draganav
Moja punčka bo stara 1.5 in grozno se ji potijo nogice. Ni pomembno katere čeveljčke ima Nike, Ciciban, kupujemo ji res kvalitetne čevlje ampak, ko jo sezujem ima nogice čisto mokre. Tudi nogavičke ima bombažne. Ali je tako pri vseh oz. kaj naj naredim¸?user posted image

_____________________________

TAKO LEPO JE BITI MAMA
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: potne nogice
17.4.2007 18:57:13   
caillou
Še dobro da si me spomila na tisti vonjčekuser posted image . Pri nas je minilo, še danes ne vem kdaj.
Vedno imej pri sebi sveže nogavičke in jih po potrebi menjaj.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: potne nogice
17.4.2007 19:51:46   
Anonimen
Evo, še ena taka user posted image
Odkar kupujem izključno Geox čevlje in moram rečt, da je veliko bolje.
Drugače pa...v avtu (na dolge ture) damo čevlje dol...nogavičke imamo sabo, da jih zamenjamo...več se pa ne da narest.
A da mine user posted image

(odgovor članu caillou)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: potne nogice
17.4.2007 19:56:33   
Primoza
Pri nas se tudi poti, pa saj pohodniki ta pojav dobro poznamo, ni ne vem kako škodljiv, razen če človek dneve ne menja nogavic.

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: potne nogice
19.4.2007 9:20:07   
zmajči25
Moji 14 mesečnici se tudi ful potijo nogice. Tudi poleti je imela vedno gor tanke nogavičke, ker je drugače imela čisto potne in hladne nogice. Kupujemo pa Superfit čeveljčke, se ji v teh čevljih nogica še najmanj poti pa pogosto menjamo nogavičke (2x na dan če je treba). V supergah (Nike, Adidas) pa se ji nogica poti še toliko bolj.

(odgovor članu Primoza)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: potne nogice
20.4.2007 16:10:17   
Badeja
Mi imamo tudi Cicibanove, pa se mu nogica full poti. Je pa sestrična kupila malemu geox, pa je rekla da je dosti boljše in da se mu ne potijo več tako. Tudi jaz bom preklopila ne te, ker ima včasih prav mokre zoknčke in čeveljčke.

LP

(odgovor članu draganav)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?