|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 11:10:46   
Anonimen
Prosim pomagajte mi pri razmišljanju:
Ali se košara za dojenčka sploh rabi? Mislim tisto za na voziček. Ali bi bilo vredu, če kupim kar športni voziček in kakšno boljšo (recimo iz ovčke) vrečo za dojenčka.
Dojenčka dobimo predvidoma z začetku septembra, torej bo bolj zimski.
Doma imam že sposojeno Chicotovo lupinico in sedaj razmišljam ali sploh rabim košaro ali ne. Sestra mi namreč namerava posoditi športni voziček Peg Perego Pliko completo, košaro pa pravi naj si priskrbim sama. Ali jo sploh rabim?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 11:18:49   
Erdbeere
če gre voziček v popolnoma ležeč položaj in ima trdo podlago potem košare ne rabiš...jaz je nisem imela, imam pa cam-ov voziček in je s trdim hrbtom....septembra pa mislim, da se ne rabi še košare

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 12:04:09   
ronja
Midva sva izbrala tak voziček (PP Pramette), da gre lahko čisto vodoravno in potem ne rabiš košare. Mi je čisto nepraktična, ker je tako ogromna, pa še da bi jo 3 štuke nosila gor pa dol po strmih ozkih stopnicah... Rajši nesem samo froceka;) Itak jo rabiš samo 3 mesece, potem pa samo gužvo dela...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 12:18:03   
dskubin
naš je bil 1 rojen konec oktobra, tadruga pa sredi marca in smo prišli skozi brez košare - voziček pa se da v popolnoma ležeč položaj in imamo vrečo za zimo

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 12:42:03   
Anonimen
nefretiti

pri prvi nosečnosti sva kupila Chiccotov voziček s košaro in sedežem posebej, pa še avtosedež. Izkazalo se je za popolnoma nepraktičen nakup - v košari hči ni spala niti 1 noč, izredno težka je bila zame, in v roku treh mesecev je romala na podstrešje. Praktično neuporabljena. Zasede ogromno prostora....

Osebno mislim, da so sedanji vozički, tega ki ga omenjaš Pramette sem ravnokar gledala v trgovini, ZELOpraktični - uporabljaš ga v vsem obdobju, tale Pramette se zloži ko marela, ni težek in velik, ima tisto "vrečo" za pokrit + lupinica se montira nanj. Spusti se čisto ravno, torej tudi tu ni problema. Izgleda mehak in otroku prijazen. Mi smo bili čisto navdušeni in verjetno je odločitev že kar tu!

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 14:12:18   
Anonimen
Če je pa Pramette tako grde barve user posted image user posted image user posted image
Meni se je ravno zaradi tega zdel super, ker je kombinacija vsega, ampak sedaj pa razmišljam, da bi nasploh razšrila svoj spekter na plikote. Oz si kupila en lušten športni voziček, tak ki bi mi bil všeč, pa pač reskiram to butasto košaro. Samo, da se do ravnega raztegne pravite ne.... Včeraj sem videla eno mamico zunaj s svojim čisto mičkenim dojenčkom in ga je imela lepo v I'COO-ju, samo raztegnjenega,..... kje se pri nas dobijo tile I'COO-ji. Za Ariel že vem....obstaja kakšna spletna trgovina, ki jih ponuja?

Super ste punce ;)

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 15:03:19   
Anonimen
Kaj pa je to I'COO?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 15:08:16   
Anonimen
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1177988

Ampak se mi zdi, da je potem nujno, da se ročaj da obrnit na obe strani.


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 15:35:09   
Anonimen
Aja, to je firma.

Jaz sem imela približno takega:
user posted image
in je bil res super.

Ampak takrat je bil to Hauck Runner, če je to to.

Pri enih Hauckih se je dal ročaj obračat v obe smeri, jaz sem na začetku imela takega. Do 5 mesecev, potem sem po sili razmer kupila tega trikolesnika, ker je bil ful lahek in sem ga lahko nesla po stopnicah. Temu se pa ročaj ni dal obračat v obe smeri. Je pa to res fajn, zaradi sonca ali kakšnega vetra.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 16:06:30   
Anonimen
I'COO je bol spodaj. Štirikolesnik.
Reference dobrega vozička zaenkrat so:
- majhna teža,
- ročaj, ki se da obrnit,
- zložen naj ne vzame veliko prostora,
še kaj?
Da se mi ne bo zgodilo, da bi mogla še en voziček kupovat.

Še eno vprašanje: jaz sicer živim v 2. nadstropju hiše, ni tak problem kar se tiče tega, da bi morala voziček gor vlačit. Ali ste imele dojenčka tudi v stanovanju v vozički? Meni se zdi fino, ker ga lahko malo zazibaš in zaspi v vozičku.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Dilema: kombiniran ali športni
21.4.2007 22:41:11   
Anonimen
Ja, jaz sem imela en voziček kar v stanovanju. Saj če boš ti novega kupila, lahko tudi imaš tega od sestre. Ful prav pride. Da lahkootroka malo prestavljaš iz posteljice v voziček, pa na kavč, pa z vozičkom ga daš lahko na balon, npr, če prideta s sprehoda, pa spi, da ga ni treba slačit (O.K., ne pri -10user posted image ), pa igračke ali mašne mu lahko gor navežeš, da jih gleda in pozneje štala in se zabava ... ja, to je res praktično.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?