|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Pikantna hrana
23.4.2007 9:58:16   
vesa
Dobro jutro punce! Rada bi vas vprašala ali je kaj škodljiva pikantna hrana v nosečnosti, zadnjič sem jedla malo pikantno hrano in me je potem tako vest pekla, da nisem kaj škodila svoji pikici. Lepo pozdravljene
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Pikantna hrana
23.4.2007 11:02:48   
Anonimen
Ne, pikantna hrana tvoji bebici čisto nič ne škodi. Če se ti po njej nisi počutila slabo, če te ni bolel želodec, pekla zgaga, potem si kar privošči.

Sicer ne vem, koliko si noseča, a ko se bo dete gibalo, ti bo dalo vedeti, kdaj mu kaj ne paše. Jaz npr. ne smem čokolade. Takrat dete dejansko ponori, brca 2x bolj kot običajno. Pa tudi sama čutim, da mi po čokoladi srce bije hitreje.

Torej, če tebi ni škodilo, potem ni šans za otročka, da bi njemu kaj!

(odgovor članu vesa)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Pikantna hrana
30.4.2007 13:47:17   
mala pikica
Jaz moram kar nekaj volje skupaj zbrat, da se odpovem pikantni hrani. Pretiravala seveda ne bom, tu pa tam pa si bom sigurno malo privoščila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Pikantna hrana
10.9.2007 20:31:36   
Pia77
Kaj pa, če ti v nosečnosti nenadoma začne noro dišat vsa pikantna hrana?
Kmalu bom porabila celo stekleničko Tabasca! :)

(odgovor članu mala pikica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Pikantna hrana
12.9.2007 15:08:19   
Zofy
Meni je rekla G, da ne smem pikantnega, mastnega, slanega in sladkega user posted image .
Me pa prav zanima zakaj ne pikantnega, saj mi je tako dobro in mi takooo paše. Jo bom vprašala naslednjič, pa javim.

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Pikantna hrana
12.9.2007 20:41:46   
mala zelena
Po moje nosečke čisto preveč kompliciramo okrog hrane.

V zmernih količinah vsaka približno normalna hrana verjetno ne more škoditi, razen tistega, kar res odsvetujejo zaradi možnosti okužb, npr.

Jaz jem običajno. Tudi popram, in 'česnam', 'čebulam' ... kolikor me je volja.

Če bi od vsega, kar je manj zdravo otroka kar pobralo, bi verjetno svet ostal brez otrok.

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Pikantna hrana
12.9.2007 22:20:50   
Pia77
IZVIRNO SPOROČILO: Zofy

Meni je rekla G, da ne smem pikantnega, mastnega, slanega in sladkega user posted image .



To je po moje rekla samo zato, da bi bla vsa hrana brez okusa in da ne bi preveč jedla...
Sam men tut taki nasveti ne morejo preprečit papcanja :)))

(odgovor članu Zofy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Pikantna hrana
18.9.2007 7:04:02   
stunfek
jaz mislim, da je jesti pikantno hrano ok. upam...hehehe. ker jaz jo obožujem. vsakodnevno kuham indijsko hrano, ki je precej pikantna oziroma pekoča, če hočete. indijke v indiji ne spremenijo svojih prehrambenih navad, ko so noseče in glede na to, da je indijcev že več kot miljarda user posted image  zagotovo pikantna hrana ne more vplivati na otročka.

_____________________________

Mamica Anoushke (2002) in Akasha (2008)

Stunfek

(odgovor članu Pia77)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?