|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   majhna mami
24.4.2007 15:25:05   
bonci
Me je nekaj začelo morit in upam, da mi bo katera lahko pomagala.
Sem "manjše izvedbe" - celih 155cm in pričakujemo dvojajčne dvojčke. Mi je G omenil, da se boji, da jima bo proti koncu zmanjkalo prostora; jima bom nudila premajhno stanovanje.
Ali je katera že imela take pomisleke? Kdaj ste rodile? Kako? Ali sta otroka potrebovala inkubator?
Trenutno sem proti koncu 15T.
Hvala za odgovore in user posted image  držte se!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: majhna mami
24.4.2007 15:27:40   
CUKRČEK
Ne obremenjuj se s takimi zadevami.....narava bo že poskrbela, da bo vse OK. JAz srm sicer kar nekaj večja in nimam takih pomislekov, vendar vseeno mislim da v tem ne sme bit problema.

lp


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu bonci)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: majhna mami
24.4.2007 18:54:09   
BaByGiRl
se strinajm s CUKERČKOM,...ponavadi so potem tudi otroči bolj majhni,...tako da bo garsonijera še vedno dovolj velika. Pa dvojčki se tako ponavadi prej rodijo,...pa zato ni mus inkubator.
Ne delaj sis edaj skrbi, ker živciraš user posted image  ne samo sebe user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: majhna mami
24.4.2007 21:27:04   
MELANIA
Tudi jaz se pridružujem prejšnjima odgovoroma. Tudi jaz imam slabih 160 cm, pa sem na svet spravila zdravi, povprečno težki deklici. Sem se pa ves čas bala, da bom prekmalu rodila,  na koncu pa so mi porod morali  sprožiti v 36 6/7!! Manj se obremenjuješ boljš jeuser posted image user posted image  za vse vas tri!!

(odgovor članu BaByGiRl)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: majhna mami
25.4.2007 12:02:14   
bonci
Ej, vsem hvala za spodbudo. Grem raje malo na sonce, a ne?
Lep dan tudi vam! HVALA!!!

(odgovor članu MELANIA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: majhna mami
25.4.2007 15:40:11   
siskamiska
Bonci jaz jih imam tudi 160 cm pa imam namen prilesti do 36 tedna. Upam da mi bo uspelo.
Mi je pa že G povedala na zečetku da bom verjetno kar precej okrogla, pa mislim da zaenkrat še ni sile, sem pa noseča 27 tednov.

Držim pesti in bodi optimistična.

(odgovor članu bonci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: majhna mami
25.4.2007 17:35:56   
pikceva
Ojla,

Jaz tudi mislim, da ni problema. Jaz sem sicer malo večja - 167 in tudi nosim dvojčke. Dvojčki že po naravi pridejo malo manjši, si pa izborijo prostora, kolikor ga rabijo. Torej te čaka le ogromen trebuh, kot tudi mene.user posted image

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: majhna mami
26.4.2007 8:28:46   
emaa
Jaz imam 164 pa nisem imela ne ogromnega trebuha (vsaj meni se ni zdel), ne velikih otrok, sta imela 1965 in 2100 pri porodu, točno na prvi dan 36 tedna. Sta pač rasla v skladu s prostorom, ki sta ga imela. Trebuh pa je tudi pri dvojnih različen, jaz sem nosila bolj zadaj.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: majhna mami
26.4.2007 13:24:11   
NAVT
Mene je tudi na začetku to obremenjevalo. Nekje sem prebrala, da imajo (poleg vpliva dednosti) starejše in večje ženske več možnosti za dvojčke (dvojajčne). To sem si potem malo po svoje razlagala in me je skrbelo, da s svojimi 163 cm in dvojčki v trebuhu lahko prilezem ne več kot do kakšnega 30. tedna. Pol me je pa G pomirila in je rekla, da se otroci razvijajo skladno s "stanovanjem". Torej, če je mati bolj majhne sorte, bo zelo malo verjetno prišlo do tega, da bo otrok zelo velik, in pri dvojčkih je tudi tako.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?