|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo novorojencku???
15.10.2004 23:46:22   
*NaTaŠa*
Lp!!!

Kako ste kaj punce.Jaz mam eno vprasanje.Zadnje par dni ne delam drugega kot visim na telefonu in zaslisujem sestro ce ma ze kake popadke, a je ok, in se 100 drugih vprasanj.Tako da komaj cakam da moj necak (rok ima 20.okt) ze enkrat pokuka na svet.Nevem pa kaj naj mu prinesem v porodnisnico.Cunj ima pomoje vec kot cela familija, tako da to nebi.ceprav se bom tezko zadrzevala v H&Mu:love:Kaksno igracko?Povejte mal kaj ste ve kej nesle:duda:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 8:54:59   
Anonimen
Jaz sem rodila tudi oktobra, pa so mi čez zimo zelo prav prišle razno razne male, mehke dekice. Saj veš, ena za v avto, ena za v spalnico, ena za v dnevno sobo... Zame so bile zlata vredne, sem imela ene 4, pa mi še zdaj prav pridejo.
Kakšno igrčko lahko priložiš, pretiravat pa ni treba, saj veš, da na začetku nimaš kaj z njimi za počet.
Album za slike se mi zdi tudi lepo darilo.
Jaz sem bila prijetno presenečena, ko je prijateljica prinesla še darilo za mamico (npr. olje za masažo, da jo očka malo razvaja).
Lp

(odgovor članu *NaTaŠa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 9:04:40   
TARA in MAJ
Praviš da oblekic ima dovolj potem pa plenice kakšna kozmetika za malčka ali igračo velik plišast medvedek ki prav lepo sede v otroško sobo mislim da je bolje kupiti stvari ki ji bodo prišle prv kot nekaj kar že ima in nebi uporabljala. LEP DEŽEVN DAN;)

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 9:16:49   
MINEJA
Meni pa se je zdelo cool, ko so mi prijateljice prinesle plenice. :bravo::bravo::bravo: Te pridejo sigurno prav, pa še atiju in mamici tako nekaj dinarčkov ostane. Pri tem ziher ne moreš zgrešiti. Pri coticah pa je tako, ne veš kaj ima, kaj ji je všeč, še sploh pa če jih ima polno. Pa glede številke tudi zna biti problem. Glede kozmetike, pa se tudi ne ve katera bo otroku ugajala in katera ne?:zmeden:
Poleg tega se mi zdi še tudi zelo dobra ideja naročnina na revijo Moj malček in podobne revije ...

Pa čimlepše izberi ...

:kuza::kuza:

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 9:45:13   
Lepa Ana
Jaz sem nečaku odnesla tisti vrtiljak za nad posteljo(mobil) - brat in svakinja sta ga bila vesela, pa še nečak ga je lahko kmalu začel "uporabljat" in ga je imel ful rad, dokler mu je bil zanimiv.

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 9:58:16   
ZARA
oj NaTaSa...
men je blo tud ok,ce so mi prnesli plenicke,ker sem imela dovolj cunjic...to se zelo rabi in mi jih ni blo treba skor do 5 meseca kupit,tolk se jih je nabralo...sej ce se ti zdi premalo pa kupi dvojne :zmeden:...ne vem...

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 10:10:55   
Taša
Nevem, mogoče ou. meni je bilo super ko sem dobila knjigo Moj otrok- to je tista, v katero vpisuješ vse od rojstva.......- ene vrste dojenčkov dnevnik. Zdaj jih imajo v knjigarni več vrst. Pojdi pa poglej, to je lepo darilo....

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 10:56:38   
BARBARA R.
Moj predlog je knjiga Moj otrok.Kot nekakšen dnevnik v katerega mamica zapisuje vse naredke,vspone,....otročka.V Baby centru prodajajo tistega,ki je izšel v okviru revije Mama.Mi imamo od Mladinske knjige in ima na koncu tudi nekaj nasvetov kako in kaj v prvih dneh po porodu.Jaz sem si ga zelo želela za Kristino in mi je žal,da pred 30-timi leti tega v Sloveniji še ni bilo.

:muca:

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 11:12:18   
Anonimen
Ja, taka knjigica je dobra ideja (če si jo še ni sama kupila).
Jaz imam knjigo "To sem jaz" in je zelo fina, všeč mi je pa tudi ena podobna, ki jo je izdala založba Didakta, naslova pa ne vem.

(odgovor članu *NaTaŠa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 11:23:26   
*
Jaz vidim sedaj, kaj je najbolj praktično..odejica iz termo flisa...ali kocica za voziček...in seveda pleničke, pa recimo pleničke za čez noč, fixis zaenkrat ne premočijo pri nama...
Nejc ima zelo rad te igračke, ki so iz plastike, da grickajo čez mesec ali dva...bo tudi nečak začel..

Dosti stvari je, ko se potrebuje..pa zoknčki, no sam Nejc je tak na veliki nogi, zato nama večno manjkajo zoknčki..
Aja..pa take tople copatke, ki se jih kupi v H&D-mu...sam Nejc jih spet nima..nimajo št. ali pa jih je zmanjkalo:((:((:((

Prijetne trenutke želim:duda:

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
16.10.2004 14:06:19   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu *NaTaŠa*)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 14:16:34   
dory
O soseda :)


pomoje bi zlo prou prsle kasne plenice, al pa kej toplega zdele za zimo..al pa kej tazga uporabnega za kasneje....zarad knjige pa ne vem..knjiga je lepo darilo, sam odvisno od cloveka kolk kej bere...

Je pa ful cute stvar v H&M...dekca, na katero je zvezen medo, zraven pa dobis istega medvedka..kao komplet..ful lepo :)

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 19:52:28   
Seven*
Igralnica - most. Tega bi bila jaz zelo vesela. Ali pa mogoce spalno vreco.

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 21:17:21   
*NaTaŠa*
Punce vsem najlepsa hvala.Z mojo sestro pa je tako.Ona je ze nekaj let po malem kupovala vse.Od cunjic do igrack.Rodila se ni, pa ima kozmetike za dojencka vec kot jaz sama.Vem pa da je vedno govorila, se tukaj na rr da ji je najbolj smotano ker vsi prinesejo tamale cunje, ki jih itak sam kupis, saj ne mores racunat na druge da ti bodo kupili celo garderobo.Zato sem danes v H&Mu kupila nekaj vecjega za oblect pa enenga :kuza: k je tko mehek da bi ga sama mela:)-Sem imela ze s tem toliko dela ker nevem na pamet kaj vse ma, nora je pa na PU-jeve motive.Zdaj cakam se da se odpre H&M v Lj pa se mal v Mother care-ju posnofam pa upam da bo vesela.Jaz pa se bolj,ce ne bo do takrat ze rodila.

Hvala vsem

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Darilo novorojencku???
16.10.2004 22:58:21   
kimi
Jaz sem dobila knjigo moj otrok v kateri pišem vse o svojem otročku + ima vzadaj nekaj dobrih nasvetov za mlade in novopečene mamice

(odgovor članu *NaTaŠa*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?