|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 14:58:36   
Anonimen
Punce, pomagajte mi s svojimi izkušnjami. Vse forume sem prebrala, vse kataloge prebrskala, ampak jaz še vedno ne vem kateri voziček naj izberem. Odločam se med PP P3 Completo in PP Centro completo, seveda + košara Navetta za novorojenčka.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 15:43:59   
*maja
Mi imamo P3 sistem s košaro še od mlajše pupe, in je super zadevca, mi je pa Centro tudi všeč in ga imam ogledanega, če bomo sedaj slučajno imeli fantka, ker je naš P3 roza barve (no košaro imamo zeleno), pa se mi ne zdi ravno fino prevažati fantiča v roza vozičku user posted image .

Skratka meni sta oba OK , pa pri Centru ne potrebuješ košare je primeren od rojstva dalje. Po velikosti pa sta približno oba enaka, samo da se P3 zloži kot marela Centro pa kot knjiga.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 16:44:44   
Anonimen
A pri Centro completo ne potrebuješ košare?? Tega pa nisem vedela user posted image  A se ga res da dati v vodoraven položaj?

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 21:09:59   
*maja
Ja kolikor je meni znano se obrne strehica, tako da user posted image  gledaš in je položen popolnoma v vodoravnem položaju. Mi je tudi prodajalka v Peg Peregovi trgovini pokazala, tako da košara ni potrebna. No je pa tudi odvisno kdaj rodiš, če bo dete zimsko oz. jesensko bi jaz vseeno kupila košaro, drugače pa ne, saj je hitro premajhna (cca. 4 mesece).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 21:14:17   
Anonimen
Maja, joj zdaj pa ne vem, če mislim prav. To, da se strehica obrne in ne rabiš košare je meni prodajalka pokazala na modelu PRAMETTE. Za centro pa da rabim košaro... Vsaj tako so meni povedali. Zdaj pa ne vem, če sem jo narobe razumela al kaj.user posted image

(odgovor članu *maja)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 21:25:49   
*maja
Ne ne mislim prav Pramette in Centro sta dva različna vozička Pramette je enak P3 samo z možnostjo obračanja, Centro pa je naslednik A3-ja, in mu lahko prav tako obrneš strehico. Saj teoretično gre to tudi pri P3 vozičku (preverjeno).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
2.5.2007 21:27:45   
*maja
http://www.linea58.it/pegperego/pegcatalogue/juvenile/downloads/Centro-EU_FI000603I56.pdf

Evo poglej v originalnih navodilih (slika 21) user posted image

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
3.5.2007 8:21:44   
lea23
kakor se jst spomnim, je centro tudi malo cenejši

(odgovor članu *maja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
3.5.2007 18:56:41   
anjaa
ja res je cenejši od plikota, sem prevelika na sončkovi strani

(odgovor članu lea23)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
3.5.2007 19:15:21   
anjaa
user posted image   user posted image   user posted image

(odgovor članu anjaa)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
3.5.2007 20:52:07   
Anonimen
Ja, PLIKO3 je 303€, CENTRO pa 229€. Ma saj cena meni ni važna, meni je pomembno to, kateri je boljši za novorojenčka. Kot športni voziček pa mi je centro lepši.
Anja, zdaj brskam po katalogu. Hvala!

(odgovor članu anjaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
6.5.2007 20:55:25   
Anonimen
Sem se odločila. Kupila bova PLIKO P3 COMPLETO + košara NAVETTA.
Hvala vsem!

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
9.5.2007 22:41:57   
mamuška
Jaz sem šla danes pogledat Centro Completo. Ročaj se ne prevrača, se pa premontira strehca, tako da dojenčka gledaš, kasneje pa obrneš strehco in je voziček športen. Meni se zelo dopade, zloži se res na majhno, je lahek in z zimsko vrečo vsekakor uporaben od rojstva dalje.  Cene so pa zelo različne, od 219 EUR (brez vreče) do 308 EUR z vrečo oz. nosilno torbo zraven. Po mojih izkušnjah pride taka torba še kako zelo prav, če rodiš pozno jeseni ali pozimi, bisteno bolj kot trda košara. Skratka, model imam izbran user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
10.5.2007 8:46:33   
felicia
Se strinjam glede Centra tudi sama sva ga izbrala in sva zadovoljna z izbiro. Zdaj samo še čakamo da svojo bebo začneva sprehajt v njem.

(odgovor članu mamuška)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
10.5.2007 13:09:43   
bambi
Mi pa imamo Pliko P3 completo im sva ga kupila kot športni voziček, ko je bila  naša user posted image  stara 7 mesecev. Všeč mi je bil, ker je zelo praktičen in se tako fajn zloži...

No, sedaj me pa zanima če se res da tako obrnit, da gledaš dojenčka???? Ker pričakujem 2. user posted image  bi mi to bilo zelo fajn, ker ne bi rabila kupovat drug voziček..... Kako pa se obrne in ali se zimska vreča tudi lahko da na obe strani????

Sem pa res kot ena kura, imam ta voziček, pa sploh ne vem če je to mogoče user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Imam tri sončke, mojega angelčka Leo in dve princeski, Gajo in Heidi.

(odgovor članu felicia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: PLIKO P3 COMPLETO ali CENTRO COMPLETO
10.5.2007 13:43:32   
*maja
Pri klasičnem P3 je tudi možno obrniti strehico (jo samo snemš in pritrdiš v drugi smeri), samo boš morala dokupiti torbo, ker mi ne zgleda preveč udobno, se mi zdi kot da bi user posted image  visel z glavico navzdol. Mi smo dokupili kar Navetto, drugače pa lahko dokupiš mehko torbo in imaš problem rešen.

http://www.mami.si/si/page/group/grp/1606/portenfant/-/

samo žal ni slikice zraven.

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?