|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Zadrževanje vode v telesu
18.10.2004 14:18:16   
dana
Sem v 22 tednu in imam naslednji problem.

Na dan spijem približno 2 litra tekočine (včasih več, včasih manj), ampak od tega jo izločim zelo malo.

Ali je normalno da hodim na wc skoraj vsake pol ure ? Kaj bo šele kasneje, ko bo pritisk maternice na mehur še večji ?

Kako je bilo kaj pri vas in kako ste ukrepale ?

Hvala in lep dan,

dana :sloncek:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Zadrževanje vode v telesu
18.10.2004 19:45:38   
Anonimen
Hojla!

Tukaj še ena obupanka. Sem v 27. tednu in sodelavke se že delajo norca iz mene, da če me ni v pisarni, sem zagotovo na WC-ju, ker sem tam večino časa. Lulat hodim na vsaki dve uri in to s tako ihto, da še komaj hodim, da mi ne bi ušlo. Na WC-ju pa potem neka malenkost, niti omembe vredna. Grozno je to, nikamor več ne morem v miru iti, da ne bi letala po straniščih. Včasih pa me moj mali :duda: tako brcne, da dobesedno čutim brco v mehur, takrat pa mi skoraj uide. A se mi zdi prav zabavno. Vsaj vem, da mu je lepo notri in uživa, da jezi mamico.
Pa kaj čmo, baje to spada zraven, čeprav si tudi jaz nisem mislila, da se bo začelo že tako hitro. Sem mislila, da je to šele potem v 9. mesecu??!!

Bye,

Blacky s :duda:

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   Zadrževanje vode v telesu
18.10.2004 21:50:45   
beba76
Še več nas je takih... Meni so v službi rekli, da naj si na en WC kar dam listek "rezervirano", ker sem itak vsako uro vsaj enkrat tam, če pa je slučajno zasedeno, pa tulim ko :hudicek:, naj se spravijo ven, sicer mi bo ušlo.
Doma pa mam kar tak strenirane, da me pridejo vprašat, če grem lulat, predno kdo gre na "moj plac".
Sreča, da je tako samo v nosečnosti, sicer bi na psihiatrijah bila kar gneča...:)-:)-:)-:)-
Ponoči pa tudi ni glih rožnato; vsaj enkrat me ta nadloga zbudi :( - no, če me enkrat, se temu že lahko reče praznik...


(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Zadrževanje vode v telesu
19.10.2004 3:49:10   
Anonimen
Se pridružujem klubu Večno lulajočih. :)-

(odgovor članu dana)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Zadrževanje vode v telesu
19.10.2004 7:45:27   
dana
No ste me mal potolažle, da nisem edina, ki mam take probleme. Sem se že bala, da je kaj narobe z mojim mehurjem.

lep dan :rozica::rozica:,

dana

(odgovor članu dana)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





VIDEO: Dojenček spi v plodovnem ovoju
Neverjeten video posnetek otroka, rojenega v amniotski vrečki, medtem ko ga zdravniki zbudijo, še preden se rodi.
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?