|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vans
8.5.2007 18:00:17   
maša*
V eni trgovini sem gledala ene superge Vans, ki so bile kar precej drage ( 70 evrov), so bile pa bolj take za najstnike. Pa me zanima je mala katera kdaj Vans, pa če so bili kvalitetni, itd.

Sicer so lepi, samo ne vem če se mi splača dat toliko ali si naj rajše kupim Nike ali pa Adidasuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vans
8.5.2007 18:31:59   
Putka
To so precej trpežne superge. Moj dragi nosi Vans ali Dc, oboje bolj skejtarsko. Če so ti všeč, jih vzemi. Sej adidaske niso bistveno ceneje. Jaz imam skoz adidas, povsod jih nosim, tako da sme jih že 5x amortizirala.

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vans
8.5.2007 21:14:35   
Magi*
Vans so kultne superge. tudi moj prisega samo na Vanske, imam tudi jaz ene že 100 let - pa še kar nočejo razpastuser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vans
8.5.2007 21:27:29   
Anonimen
Jaz jih imam. Sedaj kakšni dve leti. Za na morje, za v hribe, kar tako ... ni da ni. Ful so udobne, pa fino je, ker jih lahko zavezane obuvaš in sezuvaš.user posted image  Ne zavežeš do vrha. Meni so super.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vans
8.5.2007 21:27:49   
Anonimen
Naš sinek je dobil svoje prve kultne supergeuser posted image . Dobre so, res. Moj nečak ne obuje drugega.

(odgovor članu Magi*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vans
9.5.2007 9:05:39   
tajtaja
Moji starejši punci ne obujeta nič drugega kot Vans,DC ali še ene zelo podobne po izgledu in ceni na G...

Je pa problem, če je treba it kam na boljše, enostavno ni kaj za oblečt in obut.


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vans
9.5.2007 9:12:18   
Marogica
Mater sem jaz za Luno. Še slišala nisem za njih. In to so kultne superge? Ja, zopet sem se nekaj naučilauser posted image


SEm jih pa sedaj pogledala...kaj pa vem..niso mi nič posebnega. Očtino sem res čudnauser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vans
9.5.2007 14:37:10   
Magi*
hehe, saj jaz tudi tega ne bi vedela, če ne bi moj mož v starih cajtih bil skater (al kako se napiše??? - no, sam da ni bil skuteruser posted image ).

in tudi vanske niso vse cool, morajo biti "old school", drugače so take za najstnikeuser posted image  - tako moj mož, ki itak zgleda ko en najstnik. so pa zhier kvalitetne. pa vse take superge zdaj so kao kopija vansk. jih pa furajo kao alternativci, ne pa "čefurji" ali šmekoti - ti majo rajš Nike, Puma... eko, da ne boste rekli, da vam nismo povedaluser posted image user posted image user posted image

aja, so me danes študentje izobrazili, da so v tem rangu še Etnies, Emerica, DC, pa mogoče še kaj. čeprav stari prdci, kot je moj dragi, pravijo da so Vans vseeno najboljši, vse ostalo je "kr neki". svakoga dana, u svakom pogledu, sve više i više napredujem ali po domače vseživljensko učenje.

to je bil mini elaborat o Vans supergah.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vans
9.5.2007 14:39:08   
Maxica
Tudi moj mož prisega na Vans superge.user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vans
9.5.2007 17:24:13   
Balonchy
Vanske so zakon!!!
Nima jih moj mož (ker ga nimam), jih imam pa jaz osebno. user posted image

(odgovor članu maša*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vans
9.5.2007 17:39:01   
mišk
Maš prav! Vanske so zakon. Boljš so sam še All starke!

(odgovor članu Balonchy)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vans
9.5.2007 17:46:32   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: Magi*

hehe, saj jaz tudi tega ne bi vedela, če ne bi moj mož v starih cajtih bil skater (al kako se napiše??? - no, sam da ni bil skuteruser posted image ).

in tudi vanske niso vse cool, morajo biti "old school", drugače so take za najstnikeuser posted image  - tako moj mož, ki itak zgleda ko en najstnik. so pa zhier kvalitetne. pa vse take superge zdaj so kao kopija vansk. jih pa furajo kao alternativci, ne pa "čefurji" ali šmekoti - ti majo rajš Nike, Puma... eko, da ne boste rekli, da vam nismo povedaluser posted image user posted image user posted image

aja, so me danes študentje izobrazili, da so v tem rangu še Etnies, Emerica, DC, pa mogoče še kaj. čeprav stari prdci, kot je moj dragi, pravijo da so Vans vseeno najboljši, vse ostalo je "kr neki". svakoga dana, u svakom pogledu, sve više i više napredujem ali po domače vseživljensko učenje.

to je bil mini elaborat o Vans supergah.


Hvala ti za izčrpno poročilouser posted image

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vans
10.5.2007 9:47:58   
tajtaja
Najboljša enciklopedija kaj je IN in OH IN SPLOH, so itak najstniki.
Tako da, vse je za nekaj dobro. Vsaj za luno nisem, zato poskrbita moji punci.user posted image


_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vans
10.5.2007 9:48:57   
tajtaja
In glede na to, da jima sledijo še trije, najmlajša sta komaj dobro leto, bom še dolgo v trendu, tudi v denarnici, kakopak!user posted image  user posted image user posted image

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?