|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
18.5.2007 15:09:33   
Seven*
Kako se obnese? Zanima me, koliko dejansko potem lazje najdes kraje v katere potujes. Sploh v sloveniji..

_____________________________

Gospa sem.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
18.5.2007 15:11:24   
lemavrica
Sama je sicer nimam vendar priporočam Garmin navigacijo. Več si lahko prebereš na http://www.garmin.si/




_____________________________

12.09.07 sva dobila najinga sončka Jako
06.05.2010 smo dobili še drugega sončka Žigo

...Na ta lepi dan v meni erekcija se ti ne zdi da ne more biti lepša...


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
18.5.2007 16:56:37   
total
Ja jo mamo,čsit novo,zdaj za v nov avto,sam jo še nismo uporabili,ker gor ni SLO in Hr,smo naročilo karto,se baje dobro obnese,ti povem ko jo sprobamo.

_____________________________

Kaj naj rečem...srečna sm!!!


(odgovor članu lemavrica)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
18.5.2007 17:03:19   
mojčca
Jo ima moj user posted image  in je z njo zelo zadovoljen. Kaj več ti pa lahko napišem, ko pride domov in ga vprašam. Povej samo, kaj te zanima??

_____________________________

**************************************
Bodite prijazni z vašimi otroki,
kajti oni so tisti,ki vam
bodo izbrali doma za ostarele

**************************************

(odgovor članu total)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
18.5.2007 18:50:58   
Tia27
mi jo imamo, mega zadeva,smo vzeli ono prenosno,da paše v vsak avto,vse najde,supercauser posted image user posted image ,sploh pa za hrvaško je mega,za tujino (nemčija,avstrija..) pa valda laufa,priporočamo,lp

(odgovor članu mojčca)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
21.5.2007 18:06:50   
Strawberrie Cherrie
Tia, kakšna je cena tele prenosne=

(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
21.5.2007 18:07:44   
Strawberrie Cherrie
Našla.

Toliko kot mi je rekel moj dragi user posted image user posted image user posted image tisoč ojrov.

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
21.5.2007 18:13:25   
soncece24
IZVIRNO SPOROČILO: london_paris

Našla.

Toliko kot mi je rekel moj dragi user posted image user posted image user posted image tisoč ojrov.



Malo se je vsekal user posted image user posted image user posted image midva imava Garmina, prenosnega, je bil 480€, pa Adria route (to je karta za Slo in Hr) je 100€ user posted image Je pa res fajn zadeva, sploh za v šoping it - v Italijo recimo user posted image


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
21.5.2007 18:55:48   
Anonimen
Midva jo imava Garmin, s črnega trga, za katero sva dala 300€, drgač bi bla v trgovini pa 500€. Ni pa navadna,ima fuuul funkcij, pa 28 držav gor, mp3, igre....skratka kul zadeva.user posted image Hočem povedat, da ni to una, ki jo zdaj kao podarijo  pri nakupu novih avtomobilov.

(odgovor članu soncece24)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
22.5.2007 12:46:36   
Nixxon
Črnega trga? Se ne bojita da bi vaju preverjali? Sem že slišal da italijanski policisti preverjajo če imajo ljudje original DVDje v navigaciji/radiu.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
22.5.2007 20:20:43   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image  s črnega trga pomeni, da je roba očitno ukradena. Briga me, se ne bojim nobenega. Je pa original v pakengi.user posted image

(odgovor članu Nixxon)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
23.5.2007 9:22:54   
zungi
tudi mi imamo Garmina - super zadeva, res pomaga. Ker se z možem dosti potepava po tujini nama velikokrat prav pride.
Vsekakor priporočam boljšo verzijo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
23.5.2007 10:18:29   
Blink1
Mi jo tudi imamo...družinskouser posted image user posted image  Pa v službi smo istega kupili in jutri ga bom prvič preverila.

Imamo pa Garmin nuvi 660 + Adriaroute. Vse skupaj pride 650€.

Ta Garmin ima v osnovi naloženo karto Evrope (itak da brez Slo, Hr in BiH - zato moraš imeti Adriaroute). Kolikor sem pogledala simulacije, se mi zdi OK.

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
25.5.2007 12:06:28   
Tia27
mi imamo tud tega ja,smo zadovoljni,čeprav sem že tud spoznala vrhove:)),tam ko se še nisem nikoli vozila, zračuna ti najkrajšo pot, pa si v sloveniji kar malo zmeden včasih, una teta ko govori me zna včasih zapelat tud u rovte, ampak sem pa res pol hitreje na cilju,lp

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
29.5.2007 11:59:28   
Nika v službi
Tudi mi imamo Nüvi 660 od Garmina, s prednaloženo Adria Route, ker je kupljen pri Renaultu. Sicer pa moraš Adrio Route dokupiti. Nüvi 660 in 670 (670 ima še S. Ameriko) sta zadnja modela Garmina in sta super. Preverjeno. Če veliko potuješ, je krasna zadeva, ker ima poleg navigacije še milijon stvari. Jaz osebno jo samo za po Sloveniji ne bi kupila.


(odgovor članu Tia27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
29.5.2007 12:04:26   
kofetek2010
mi imamo original od BMW (nima sicer SLO karte) in je res super, dost boljša od Garmina user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
29.5.2007 12:33:48   
Nika v službi
Zanimivo, jana73, kolega ima ta novo sedemko (BMW) z oh in sploh opremo ter z original navigacijo, pa si je šel kupit ta novega Garmina 670....



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
30.5.2007 13:20:22   
kofetek2010
mogoče zaradi SLO karte, ki je BMW nima user posted image

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
1.6.2007 9:30:37   
Nixxon
Ja, najbrž zato. Nikomur ni jasno zakaj BMW ne izda karte za SLO, katera baje že obstaja. user posted image Očitno smo premalo zanimiv trg.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
1.6.2007 11:55:50   
kofetek2010
glih prejšnji teden sem spraševala in so mi v Trzinu rekli, da bo baje kmalu - ampak kolk kmalu mi pa stric ni znal povedat user posted image

(odgovor članu Nixxon)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
3.6.2007 10:09:10   
tanaja*
Večkrat prepotovala celo Evropo z Garminom, super stvar! Kar nabavi!user posted image

_____________________________

Voli me iz inata voli me bez ostatka voli me bilo gde sam bas takvu kakva jesam


(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Avtomobilska navigacija - jo kdo ima?
3.6.2007 10:10:40   
Strawberrie Cherrie
Mi2 dobiva gratis Garmin poleg avtomobila. Tako da še ne vem, kako se bo obnesla...

(odgovor članu tanaja*)
Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?