|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:37:29   
smrka
Ej sem zacela brat tole jaro kaco pa sem kmal prekinla ker mi je pritisk skocil na 100 stopinj.
Pa kak ****ev desc si ti??? Pustis da se ti zenska zgoni prvo pr enmu, pa jo ta ni pof.. tako kot bi ona hotela, pa potem gre probat z drugim pa ji ne uspe... in zdej sta se vidva fajn pogovorila in zacela na novo???? Tvoja zenska ocitno vidi da k.... ni vse na svetu in se je tebi nazaj vrnila??? Dej spusti se na zemljo pa mal razmisli s trezno glavo.

Ce bi moj desc samo poljubil neko babo drugo zarad neke strasti, takoj bi ga cakali kufri zunaj...

Ej, takih kot si ti pa ni dosti!
No tolk sem se mal spihala od jeze.. user posted image

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 226
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:38:06   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: maruškaŠ
Meni osebno prav dol visi za nepisana pravila za normalnost, za pravila ki so sprejemljiva za soseda ali kogarkoli drugega. Kadar ljubim obstajajo samo moja in njegova 'nepisana' pravila. Pa niti ne pravila, samo dejanja in posledice.


Pa se kako ti visi za nepisana pravila. Prav ta pravila oblikujejo tvojo osebnost. Zenska, ki jo je oblikovala kultura mnogozenstva, se ne briga za pravila, vendar ji je edino sprejemljivo, da njen moz ima se tri zene.

Katera bolj ljubi?
 

Kako izmeriti ljubezen? Pravijo: na muci se poznaju junaci; prave prijatelje spoznas v nesreci itn... verjetno koliko ljubis spoznas, ko te ljubljena oseba prizadane.

 Vsekakor bolj spoštljivo ljubi tista ki ne skoči čez plot iz kateregakoli razloga že. Vsi vemo, da določena dejanja partnerja prizadanejo tako močno, da zaradi tega noče več vztrajati s teboj (razen določenih izjem).
 

Dej razlozi mi kaksna je pravzaprav spostljiva ljubezen? Ne dolgo nazaj je zena iskazovala spostovanje moskemu tako, da je prvo on pojedel, ce je kaj ostalo, potem pa ona, spostovanje se iskazuje ( se je iskazovalo) tudi s pranjem nog, z ubogljivostjo in poniznostjo.... Ce tega ne delas nisi spostljiva?

Zahi, bi bil vesel zene, ki bi ti bila zvesta samo zato, da ji ne spakiras kufre? Te ona ljubi bolj kot zena, ki ti prizna da si zeli skociti cez plot, da jo mika, da pa ljubi tebe? In spet smo tam, ali je ljubezen v vprasanju ali ego....
 
Da ona ljubi bolj, ker čeprav jo mika skočiti čez plot, tega ne bo storila, ker se zaveda kako močno bo s tem prizadela partnerja in ga ljubi tako močno da se odpove takšnim željam (če jih pač ima). Kajti partnerstvo so kompromisi, so odpovedovanja in so prilagajanja.


Enosmerno in enoplastno. Pravis bolj ljubi in bolj sebe zgublja. Mogoce je in ljubiti in ne zgubljati sebe.

Kot pa ona druga, ki EGOistično prizna, da si želi skočiti čez plot, ampak ljubi njega?! WTF?


Kaj je egoisticno v priznanju. Neegoisticno je ne priznati? Bolj malo ima to z egoizmom, vec pa z iskrenostjo in odnosom med partnerjema. Ali se upa biti iskren ali je bolj varno ne biti iskren.

Zakaj - ker ji pač ugaja ugodno, ležerno, utečeno življenje ki ga že ima in temu se pa glih ne bi odpovedala? (ampak vseeno bi pa mal po sosedovem vrtu skakcala).


Enako se skoraj lahko napise, za tisto, ki ji pac ugaja "ležerno, utečeno življenje ki ga že ima in temu se pa glih ne bi odpovedala", pa sedno ko seksa s partnerjem pridno skrije, da sanja o nekom drugom. To pa ni prevara mar ne, da si zenska zamislja drugega, da bi sploh lahko "uzivala" ali samo "spala" z mozem v postelji. Ma krasno.....

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu maruškaŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 227
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:41:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: baguSka

ko bo zbral za dovolj trdno hrbtenico in si priznal, da je naiven.. jo bo mogoče sunil v rit.. do takrat bo pa samo oproščal.. in govoril o nekih bedastih bonusih


Jao jao jao... GLih on ma zlo trdno hrbtenico!!! Se ti ne zdi kok mocna osebnost si lahko, da zeni izpolnis tako zeljo??? Ni bolj mocne hrbtenice, kot jo ima tak clovek... O bonusih sploh nebi. Vsak clovek ima svojo mejo. Jaz osebno bi svojemu partnerju tako zeljo nedvomno izpolnila. Res se samo enkrat zivi. Zakaj bi mu to pravico do zivljenja s svojim obnasanjem in omejevanjem vzela. Seveda bi to pocela vse dokler se nebi vec pocutila 'grdo' in izkoriscano in slabo in naivno in ne vem kaj se... Ampak veliko lazje je obrnit hrbet osebi, ki jo ljubis s tem da jo skenslas, kot da ji pomagas in se ne pocutis izigranega al whatever pac...


user posted image  user posted image  user posted image

res je!! za to moras bit presneto trden in samozavesten!

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 228
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:43:26   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: madela
Obstajajo,geji in lezbijke...pa kaj,za njih je to normalno,da imajo partnerja enakega spola-za nas ni,obstajajo swingerji,obstaja toliko raznolikosti v tem svetu,da je premal časa vse naštet.


In za nekatere skok cez plot ni smak sveta in konec zveze. Zato pa jih ni treba etiketirat kot: brez hrbtenice, kaksen moski pa si, papak, pljuc, pljuc, pljuc.....
Mislim, da se zastopimo.

Ne me narobe razumet,spoštujem drugačnost,ampak ne v svojem življenju. 


Tako tudi drugi v svojem zivljenju ne morejo biti srecni po principih "srece" nekoga drugega.

Torej botide drugačni tisti,ki taka dejanja vzpodbujate in branite,ampak ne na račun naših čustev,ki nam je to nesprejemljivo.


Niti kdo kaj spodbuja niti brani. Dopuscamo moznost, da se zadeve razpletejo drugace kot s pakiranjem kufrov. To, tocno to in samo to. Sicer mi pa tudi ni prav jasno, kaksno zvezo ima moje dopuscanje, da mogoce ne bi mozu spakirala kufre ce bi me prevaral s tvojimi custvi?

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 229
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:44:18   
Dejča
Zdaj, ko sem prebrala tudi njeno plat zgodbe, jo po svoje razumem. In dosti več je takih parov, ki so skupaj od srednje šole ali še dlje, so si bolj kot ne prvi na vseh področjih - normalno je, da te z leti zamika poskusiti še kje drugje. Vendar večina to počne potihoma ... Pa so skupaj do smrti - nezadovoljni, ker si ne upajo končati zveze, ki jim že več let ne prinaša pravega veselja in ljubezni.

(odgovor članu trojči)
Neposredna povezava do sporočila: 230
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 9:50:01   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv..


Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.


user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 231
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 10:03:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: sreckanosecka

IZVIRNO SPOROČILO: al bina

sex z moškim je pa totalno nesprejemljiv..


Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.


user posted image user posted image user posted image user posted image


Ampak tuki je sugrn velik resnice.. Ce svojo 'posodis'user posted image   drugmu.. je se najvec tega strahu prisotnega..

Ker ko se ti vcasih ne da tko fuul.. mogoce delas s 70% svojih zmogljivosti.. tist t drug.. , ko pa bo prvis z drugo zensko pa bo to delal z 150% svojih zmogljivosti.. in pol se mors tud ti bolj potrudit..
Sej to sicer nihce ne bi reku.. tko naglas.. ampak se pa cuti.. ce je slucjano tko.. user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 232
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 10:28:54   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: Tjazy
Ker bi se bal, da je ne bi boljš porihtal.


Ampak tuki je sugrn velik resnice.. Ce svojo 'posodis'user posted image   drugmu.. je se najvec tega strahu prisotnega..

Ker ko se ti vcasih ne da tko fuul.. mogoce delas s 70% svojih zmogljivosti.. tist t drug.. , ko pa bo prvis z drugo zensko pa bo to delal z 150% svojih zmogljivosti.. in pol se mors tud ti bolj potrudit..
Sej to sicer nihce ne bi reku.. tko naglas.. ampak se pa cuti.. ce je slucjano tko.. user posted image user posted image




No tu se pa ne morem strinjat s teboj.   Jaz bi se pa bolj bal, da pri drugem ne bi dobila tega, kar dobi pri meni. Da bi bil z njo pregrob; da ne bi znal delat z njo.

 Če dva dolgo živita skupaj in seveda tudi" telovadita", se poznata do obisti in vesta kako delat drug z drugim- seveda če sta odkrita in si povest kako in kaj. Taoisti pravijo, da se par povsem spozna v seksualnem smislu šele po 21 letih skupne vaje. In nenazadnje, večina žensk potrebuje za užitek v spolnosti še kaj več, kot pa zgolj fizično privlačnost.


< Sporočilo je popravil firasto -- 23.5.2007 10:31:20 >


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 233
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:22:34   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Misek

IZVIRNO SPOROČILO: Zahi
besede modrosti.. učite se dragi moji... tako tole zgleda v normalnih vezah/zakonih...


Zato tudi najmanj vsak drugi zakon razpade.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 234
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:24:09   
baguSka
Najboljse takoj spakirat kufre! Mogoce me pa spet prizadene, joj to se pa ne sme zgoditi. Ce drugega pogleda, takoj spakirat kufre, vrc cez vrata, razlajat okoli kaksna grda oseba je, ker me hoce prizadet, ker me ne spostuje, ker ne spostuje pravila, ki sem jih postavil, ker se ne obnasa tako kot bi sosedi odobravali... ma res, pakirat.. Imam hrbtenico in ne smem odpustiti, se manj pa dopustiti moznost, da bom prizadet... to se ne sme, razumevanja si ne smem dovoliti!

jaz, jaz, jaz, jaz, jaz.... strah, strah, strah, strah...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 235
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:24:47   
Taula
Še kar tu?user posted image  Umirite se..vsak je odgovoren za svoj life..če mu paše porivati okoli ves čas, naj to dela, če mu paše porivati samo z enim..naj to dela..če mu pa paše celibat pa tudi prav. Dokler se vas ne tiče ni važno, ker vsak nosi posledice sam.



_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 236
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:26:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Jaz bi se pa bolj bal, da pri drugem ne bi dobila tega, kar dobi pri meni. 




Ne se hecat. To bi bil tebi problemuser posted image  Da pa se je dol dala z drugim, pa je postranskega pomena, ali kajuser posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 237
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:27:25   
baguSka
Zal ponekod pravila premagujejo ljubezen. Ali je ljubezen tako slaba in oslabljena, da jo premagajo pravila, ali so pravila premocna za nekaksno ljubezen. Pravila, v katera je tako mocno stkano jaz, moja custva, moj ponos, moje samospostovanje...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 238
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:29:23   
baguSka
Zahi, bi bil vesel zene, ki bi ti bila zvesta samo zato, da ji ne spakiras kufre? Te ona ljubi bolj kot zena, ki ti prizna da si zeli skociti cez plot, da jo mika, da pa ljubi tebe? In spet smo tam, ali je ljubezen v vprasanju ali ego....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 239
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:30:04   
dvojcek33
Bom še mal bolj razložu moje razmišljanje , ker vidim da vas je veliko takih , ki tega ne bi tolerirali ali se kaj iz tega naučili in bi ob takem dogodku dali partnerju kufre..
Tudi sam se imel v mislih isto in sem imel že čist na konc jezika da bi jo nateral. Ampak sem tak človek , da se prej ugriznem in si rajš vzamem čas za razmislek preden se odločim o tako pomembnih življenskih odločitvah. In vem da sem se pravilno odločil, ker če je sama zmogla toliko moči , da mi zaupa vse stvari za nazaj, vem da je to oseba kateri bom dal še eno možnost da začneva znova. Pri takem dogodku je treba poiskat vzrok, zakaj je prišlo do tega in ker sta v partnerskem odnosu dve osebi je treba gledat celo sliko. Jaz sem spoznal zakaj je prišlo do tega in to je zame največje spoznanje, da zdaj vidim kaj sva delala narobe in jaz in ona v minulih letih ko sva skupaj in nikoli nisva razčistla tega. Oba sva veliko pretrpela , velik se naučila in zelo poglobila najin odnos. Tisti , ki ste pisali da sem ne vem kaj brez hrbtenice.....   pa sploh ne bom komentiral, ker ne razumem vašega razmišljanja. Mogoče , če bi si vzel čas pa napisal celotno zgodbo, bi marsikdo na koncu razmišljal tako kot jaz., ampak bi bilo preveč za brat. zahvljujem pa se tistim, ki tako ali podobno razmišljate kot jaz. Dobr je vedet da so tudi taki na svet.


(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 240
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:30:54   
Anonimen
Baguška ali te nič roke ne bolijo?user posted image user posted image Da ne boš žuljev dobila.user posted image

(odgovor članu dvojcek33)
  Neposredna povezava do sporočila: 241
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:31:31   
baguSka
Tisti pa, ki so mnenja, da da jo moraš pustiti, pa prav tako brcajo v temo.
Če se drugače zelo razumeta, se da vse popraviti. Iz tega lahko potegneta veliko naukov in resnično zgradita trdno zvezo. Na napakah se učimo. Vendar blagor tistim, ki so se sposobni učiti na tujih napakah.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 242
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:32:00   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: Taula

Še kar tu?user posted image  Umirite se..vsak je odgovoren za svoj life..če mu paše porivati okoli ves čas, naj to dela, če mu paše porivati samo z enim..naj to dela..če mu pa paše celibat pa tudi prav. Dokler se vas ne tiče ni važno, ker vsak nosi posledice sam.




user posted image

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 243
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:33:08   
firasto
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Jaz bi se pa bolj bal, da pri drugem ne bi dobila tega, kar dobi pri meni. 




Ne se hecat. To bi bil tebi problemuser posted image  Da pa se je dol dala z drugim, pa je postranskega pomena, ali kajuser posted image



Seveda. Ampak jaz bi hotel biti zraven!user posted image


_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 244
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:35:32   
baguSka
Niti kdo kaj spodbuja niti brani. Dopuscamo moznost, da se zadeve razpletejo drugace kot s pakiranjem kufrov. To, tocno to in samo to. Sicer mi pa tudi ni prav jasno, kaksno zvezo ima moje dopuscanje, da mogoce ne bi mozu spakirala kufre ce bi me prevaral s tvojimi custvi?


Ne morem si pomagat.....user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Misek)
Neposredna povezava do sporočila: 245
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:36:09   
Zahi
IZVIRNO SPOROČILO: dvojcek33

Bom še mal bolj razložu moje razmišljanje , ker vidim da vas je veliko takih , ki tega ne bi tolerirali ali se kaj iz tega naučili in bi ob takem dogodku dali partnerju kufre..
Tudi sam se imel v mislih isto in sem imel že čist na konc jezika da bi jo nateral. Ampak sem tak človek , da se prej ugriznem in si rajš vzamem čas za razmislek preden se odločim o tako pomembnih življenskih odločitvah. In vem da sem se pravilno odločil, ker če je sama zmogla toliko moči , da mi zaupa vse stvari za nazaj, vem da je to oseba kateri bom dal še eno možnost da začneva znova. Pri takem dogodku je treba poiskat vzrok, zakaj je prišlo do tega in ker sta v partnerskem odnosu dve osebi je treba gledat celo sliko. Jaz sem spoznal zakaj je prišlo do tega in to je zame največje spoznanje, da zdaj vidim kaj sva delala narobe in jaz in ona v minulih letih ko sva skupaj in nikoli nisva razčistla tega. Oba sva veliko pretrpela , velik se naučila in zelo poglobila najin odnos. Tisti , ki ste pisali da sem ne vem kaj brez hrbtenice.....   pa sploh ne bom komentiral, ker ne razumem vašega razmišljanja. Mogoče , če bi si vzel čas pa napisal celotno zgodbo, bi marsikdo na koncu razmišljal tako kot jaz., ampak bi bilo preveč za brat. zahvljujem pa se tistim, ki tako ali podobno razmišljate kot jaz. Dobr je vedet da so tudi taki na svet.



1. na konc jezika da bi jo nateral.. ko boš imel hrbtenico jo boš.. do takrat te bo pa varala..
2. naučili iz tega dogodka? ja.. ne spoštuje te, nisi ji več zadost, išče drugega.. laže..
3. zakaj je prišlo do tega.. beri točko 2.
4. poglobila odnos? hmm.. zelo globoko od nje da se pof*ka z drugim za tvojim hrbtom

model.. prej ali slej boš dojel... ampak slej bo bolj boleče kot prej..

(odgovor članu dvojcek33)
Neposredna povezava do sporočila: 246
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:36:31   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Ti kar ploskaj.user posted image

(odgovor članu baguSka)
  Neposredna povezava do sporočila: 247
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:40:35   
firasto
Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????

_____________________________

"Kako naj odpustim?"
"Če ne bi obsojal, ti ne bi bilo potrebno odpuščati!"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 248
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:40:38   
baguSka
.... fuuuuuull sm hepi.... ker vidim, da je se nekdo, ki ima enako razmisljanje kot jaz... in ki ljubi tako, kot ljubim jaz... ker take ljubezni se sploh ne da opisat... brezpogojne.... take, katere u bistvu ostali sploh ne morejo razumet... ker so prevec zaslepljeni s svojimi kufri... mogoce pa se niso izkusili svoje prave ljubezni!?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 249
   RE: Tjazy je imel prav....in zgodilo se je
23.5.2007 11:41:42   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: firasto

Zahi, Zahi. A si ti sploh sposoben ljubiti še koga drugega razen sebe????


Tocno.

(odgovor članu firasto)
Neposredna povezava do sporočila: 250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  8 9 [10] 11 12   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?