|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Peg Perego Young
21.5.2007 13:05:38   
Anonimen
Ga ima katera?? Meni je fuul dobri, tudi vozila sem ga enkrat, je super, samo ne vem kak se obnese drugače s prostorom in tak...

Hvala za odgovoreuser posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
21.5.2007 17:17:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Peg Perego Young
21.5.2007 18:31:56   
Anonimen
Hvala za odgovoruser posted image

Eto link... http://www.soncek.si/si/peg-perego-globoka-kosara-young-sportni-del-torbica-nautica-darilo-sencnik-pepeny-i7152.shtml

No, to mene ne skrbi, da ne bi šel v avto, ker imamo velik prtljažnik in všeč mi je, ker se lahko uporablja tudi kot avtosedež(namesto jajčke).

Drugače pa lepo, da ima nekdo lepe izkušnje z njimuser posted image

To me je zanimalo v bistvu zato, ker ta voziček sploh več ne vidim na cesti, PP je dosti, ampak ne ta model.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Peg Perego Young
22.5.2007 8:54:47   
Luns
Mislim da pa je jajčka za v avto obvezna in otroka ne smeš vozit v košari.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
22.5.2007 17:51:14   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Luns)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Peg Perego Young
22.5.2007 18:08:35   
Anonimen
Ja, ta je tako narejena, da se lahko otrok vozi v košari, se jo da tak pripasat na sedež in to mi je zelo vredu, ker mi jajčna nekak ni ok, ne vem no, slabi občutek imam pač...

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Peg Perego Young
22.5.2007 18:14:20   
ajdaN
Šemarsikatera druga košara je tako narejena, ampak je otrok tako bistveno manj varen. Sploh pa je pripet samo čez trebušček pa še postrani leži in ti zdrava pamet "pove", da ob trku to ne more biti OK.

Tudi mi imamo tako košaro, ki se lahko uporablja tudi za vožnjo v avtu (od druge firme), pa sem rajši tamalga prestavljala sem in tja, noter in ven, v sedež pa nazaj v košaro in obratno... Ampak sem ob tem vedela, da sem naredila vse, da bo v avtu čimbolj varen. Kar v košari definitivno ni! Tako da malo premisli o tej opciji prevažanja. V jajčki je user posted image  še najbolj varen!

Lahko pa pobrskaš po starih postih in si pogledaš kaj se zgodi z user posted image , ki se vozi leže v košari Matrix (od Jane), ki je podobna kot PP. Upam, da si vsaj potem premisliš, da bi otroka prevažala na ta način!

Mislim pa da pri nas otroka ne smeš prevažati na ta način.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Peg Perego Young
22.5.2007 20:52:36   
Anonimen
ajdaN hvala za odgovoruser posted image

(odgovor članu ajdaN)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Peg Perego Young
23.5.2007 8:22:19   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Ja, ta je tako narejena, da se lahko otrok vozi v košari, se jo da tak pripasat na sedež in to mi je zelo vredu, ker mi jajčna nekak ni ok, ne vem no, slabi občutek imam pač...


Meni se zdi pa neumnost, da bi otroka prevažala v eni košari, ker ti jajčka ni ok. Halo. Lupinice obstajajo zato, da so dojenčki varni in ne zarad dolgčasa.

Lahko ti povem kaj se je zgodilo pri znancih, ki so novorojenčka prevažali v košari. Prišlo je do prometne nesreče in dojenček je umrl.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Peg Perego Young
23.5.2007 12:43:56   
Anonimen
Lianna hvala tudi tebi za odgovor.user posted image

Res nisem vedela, da je to nevarno, ker mi kolegica, ki vozi dojenčka v košari nikoli ni rekla, da ga ne bi smela, ali pa da bi bilo nevarno.

Res nisem vedelauser posted image

No, potem pa bo moj otrok definitivno v lupinici, samo da bo varen, to je na prvem mestu! user posted image Drugače pa pač jaz nisem za to, da bi otrok bil v jajčki predolgo, ker se mi zdi, da je celi ukrivljen v njej, to je pač moje mnenje.

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Peg Perego Young
23.5.2007 13:14:32   
Lianna
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Lianna hvala tudi tebi za odgovor.user posted image

Res nisem vedela, da je to nevarno, ker mi kolegica, ki vozi dojenčka v košari nikoli ni rekla, da ga ne bi smela, ali pa da bi bilo nevarno.

Res nisem vedelauser posted image

No, potem pa bo moj otrok definitivno v lupinici, samo da bo varen, to je na prvem mestu! user posted image Drugače pa pač jaz nisem za to, da bi otrok bil v jajčki predolgo, ker se mi zdi, da je celi ukrivljen v njej, to je pač moje mnenje.



Jst tudi nisem za to, da bi bil otrok še na sprehodu v jajčki. Sem za to, da je na čim bolj ravni podlagi (košare so odlične), ampak v avtu je pa res varnost najbolj pomembna. In dojenček se ponavadi ne vozi več ur v avtu, tako da mu lupinica nič ne škodi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Peg Perego Young
23.5.2007 18:09:09   
Anonimen
Ja, se strinjam glede sprehodovuser posted image

No, potem pa se bomo mi sprehajali v košari, prevažali pa v jajčkiuser posted image user posted image

Hvala še enkrat za odgovoruser posted image

(odgovor članu Lianna)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Peg Perego Young
26.5.2007 22:49:52   
frutka_
Jaz sem imela podobno varianto vozička. Peg Perego Culla. Je krasen model, ker ima vse dvojno. Dvojno pregrinjalo, dve strehici, mrežo za komarje, dežno prevleko, senčnik,...Košaro je dolgo uporabna, ima nastavitev položaja od ležečega do sedečega, pretakanje zraka, bombažni vložek za dojenčka,...ni kaj nima!
Voziček je vodljiv, predvsem pa udoben in kompakten.
Edina pomanjklivost je teža, če živiš v stanovanju in moraš dnevno vlačiti voz gor in dol po stopnicah ziher dobiš pruh. Voziček je kar težak, zloži so tako, da ga potisneš navzdol. košara ima ročaje in primerna tudi kot zibelka oz. normalno ležišče za dojenčka.
V glavnem sama hvala. Glede jajčke sem pa istega mnenja. Jajčka za avto in košara za sprehod. Jajčko dokupiš v enaki barvi vozička, pritrdiš jo lahko  na ogrodje vozička.

Jaz sem imela točno takšnega  : http://babydealz.stores.yahoo.net/pecuall3inba.html


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Peg Perego Young
26.5.2007 22:51:29   
frutka_
ta model Culle je podoben tvoji izbiri.
http://babydealz.stores.yahoo.net/20pecuall3in.html


(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Peg Perego Young
27.5.2007 16:19:27   
Anonimen
Hvala za odgovoruser posted image

No pa sma si vsaj pri izbiri vozičkov enotni.user posted image user posted image

V čem pa je razlika med tema dvema modeloma?

Meni je ta voziček res tak dobri, zakon je!

Super, da imaš dobre izkušnje z njim, sem že potolaženauser posted image user posted image

Glede teže me ravno ne skrbi, ker smo v hiši, malo pa me skrbi zdaj prostor, ker če bom mogla otroka vozit v jajčki in še nekam košaro dat, ker je treba voziček tudi zraven vzet, ne vem kak bomo to izvedli...

Pa saj bo, pač se noben ne bo mogel vozit z nami, pa saj še srečauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Peg Perego Young
27.5.2007 16:20:13   
Anonimen
Aja pa kakšna je cena tega modela?

Young mislim da je 80.000 bivših tolarjev...

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Peg Perego Young
27.5.2007 22:31:48   
frutka_
To je kombiniran sistem. Najprej imaš košaro.Potem športni del. V avtu pa jajčko.
Recimo, da skočiš v trgovino, potem lahko košaro doma pustiš. Pred trgovino daš narazen podvozje in gor s preprostim klikom pritrdiš jajčko. Naš malček je bil velik dojenček pa sem košaro komot uporabljala do 6.meseca! Potem pa športni del, ki ima pettočkovno zapiranje, poleže se do vodoravnega položaja, ima prednji lok,...

Med Culla in Young je razlika v tem, da ima Culla dvojno strehico. Kao letno in zimsko varianto. letna je zelo nežna, tanka kot til, v kombinaciji s tanko tkanino in druga strehica, ki jo gor pritrdiš z zadrgo je debelejša. Košara ima ročaje, da jo lahko nosiš, lahko jo gugaš ali fiksiraš. Zaradi primernosti ležišča jo lahko komot uporabljaš tudi doma, kot zibelko. Dokupi se celo podstavek, da košaro doma postaviš kot zibelko.
Na podvozju je ogromna košara, ki je zelo praktična. Spodaj lahko naložiš veliko reči.
No, pa še dve pregrinjali ima. Eno, tanjše ima skrito mrežico za komarje ter debelejše je primerno za mrzlo zimo.

Jaz sem dokupila še marelo in torbo poleg.

Po mojem mnenju je to Mercedes med vozički. Za otroka je resnično udoben, kompakten ter praktičen za mamico. Sploh če si veliko peš kot jaz.
Cena je okrog 100tisoč (brez jajčke, torbe, marele).

V SLO jih je prodajal BC in trgovina Mami, ki je glavni zastopnik za PP vozičke.

Tukaj je link: http://www.mami.si/si/page/group/grp/1451/sistemi_s_kosaro/-/


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Peg Perego Young
28.5.2007 8:29:03   
Caarmen
Tudi midva z možem sva zagovornika PP Young. Čeprav bova avgusta dobila šele prvega otroka, se nama je ta voziček zdel najboljši. Tudi velikost me toliko ne moti. Imava majhen prtlažnik. Snameva stranska kolesa dol in je že v prtlažniku. Kar se teže tiče, pa mislim da je pri lažjih ( vsaj kar sva jih midva imela v ožjem izboru).
Kupila sva ga v Mami v Trzinu. Za globoko košaro, športni del, podvozje, lupinico sva plačala 581,22 evrov ali 139.283,56 sit. Zraven sva pa dobila previjalno torbico.
Na košaro sva počakala teden dni, ker jo ni bilo na zalogi.

Cene so iste v BC, vendar ti v Mami dajo 10 % popusta. Tudi prodajalec je zelo prijazen. Preden sva voziček kupila vsa ga sprobala če gre v avto. Prodajalec je sam od sebe to predlagal ter povedal vse o vozičku....

Upam, da bo jeseni lepo vreme in da bomo lahko čim več zunaj.

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Peg Perego Young
28.5.2007 12:48:00   
Anonimen
Ja, to vem da je kombiniran ja... Saj zato mi je všeč, ker se ga lahko tako razstavi in je res prostoren.
No, bom videla, če bo Young ali Cullauser posted image Definitivno bo pa takšno ogrodje, kot sem dala pri prvem linku zaradi koles!

Samo je pa drag, preko Sončkove spletne trgovine je Young 80.000, Culla pa 95.000...

Caarmen vi ste res dosti dali!!

(odgovor članu Caarmen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Peg Perego Young
28.5.2007 13:34:52   
taček
A gredo temu vozički sprednje kolese levo in desno?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   [Brisano sporočilo]
28.5.2007 19:50:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu taček)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Peg Perego Young
28.5.2007 21:32:28   
frutka_
Kolesa se ne vrtijo levo in desno. samo naprej in nazajuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Peg Perego Young
29.5.2007 14:19:12   
Anonimen
frutka pa resuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





3 pogoste stvari, ki pri nosečnici povzroč...
Pretirano nekritično sprejemanje informacij v nosečnosti lahko vodi v razvoj tesnobe. Kako preprečiti, da se pojavi stra...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?