|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ab king pro in easy shaper
28.5.2007 18:59:44   
mala zirafa
Haj vsem skupaj!

Prvič se vam oglašam, sicer sem redna uporabnica.Nisem noseča ampak ponosna mami , zanima pa me če je katera od vas sprobala to napravo iz top shop-a?Nameravam kupit kak pripomoček, predvsem za krepitev hrbtenice, vratu , trebuha in ramen.Zaradi poškodbe vretenca moram zelo pazit pri vadbi.
Za noge in zadnjico vaje vem na pamet.Zanima me če se splača kupit.
Kaj pa eay shaper?
Na plan z izkušnjami.
lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: ab king pro in easy shaper
28.5.2007 19:00:40   
mala zirafa
prosim moderartorja naj me preloži na forum telovadbe.Sem se zmotila.
Hvala.

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: ab king pro in easy shaper
28.5.2007 20:03:43   
Laubica
ABking pro imam jaz in sem zelo zadovoljna-priporočam ,nič me križ ne boli ko delam trebušnjake na njemuser posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: ab king pro in easy shaper
29.5.2007 9:24:43   
mala zirafa
Hvala za nasvet.Malo se mi zdi drag za skoraj 30 000user posted image Sem brskla po e mule za kako dvd od fitnes vaj.Pa veliko kritik sem slišala za ta top shop, tako da sem res  zmedena.
Ima katera kak dvd za krepitev mišic  in ali se ga splača nabavit?Poskakovat ne smem, tako da aerobika ne pride v poštev, samo hoja in plavanje.

(odgovor članu Laubica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: ab king pro in easy shaper
29.5.2007 9:28:11   
Anonimen
Ab king pro imava tudi midva in je res user posted image . Samo redno moraš delat. Midva sva dala okoli 15 tisoč, ker ni čisto ta znamka. Imeli so ga enkrat v Sparu v akciji pa tudi v neckermannu sem ga zasledila:
http://www.neckermann.si/article.aspx?articleid=1707453

(odgovor članu mala zirafa)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: ab king pro in easy shaper
29.5.2007 11:38:21   
mala zirafa
No, vidim da vas kar nekaj telovadi.Na e mule sem našla en video za trebušnjake v smo 8 minutah.Je res bolj učinkovit ab pro, al kaj že, kot pa standardni trebušnjaki z lastnim telesom?
Kaj pa easy shaper, ki je tudi za noge?Ga ima katera?
Jaz sem ga tudi že videla v šparu, pa cena je še kar sprejemljiva.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: ab king pro in easy shaper
30.5.2007 13:40:10   
Lenny
Iz mojih izkušenj je tako, da če si dovolj vztrajen, zadoščajo dobri stari trebušnjaki, ki se jih da lepo izvajati med dnevnikom.
Na ta način se po obeh porodih lepo zravnala trebuh. Brez dodatnih stroškov in morebitnih kasnejših nabiralcev prahu oz. obešalnikov za cunje user posted image

(odgovor članu mala zirafa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?