|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   zadnje tromesečje
30.5.2007 13:12:24   
anita1984
česa boste največ pojedle...vem, da priporočajo ribe, pusto meso, mlečne izdelke...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: zadnje tromesečje
30.5.2007 13:14:44   
Dejča
Sadja user posted image  - tako kot do zdaj. Sem zasvojena z njim in nemogoče je pojesti več česarkoli drugega, saj ga pojem toliko, da komaj diham.

(odgovor članu anita1984)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: zadnje tromesečje
30.5.2007 16:11:02   
Anuška79
Jagod, paradižnika in sladoleda. Trenutno moje najljubše. 

(odgovor članu Dejča)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: zadnje tromesečje
30.5.2007 21:20:29   
majrim
vse je isto kot prej...le paradajza bi se rada najedla,ker bo šel letošnji mimo mene (mislim tisti domačiuser posted image )...moramo izkoristit še te zadnje dneve,kar jih  je ostalouser posted image

_____________________________

28.6.2007 se je rodila NAJINA NEŽA

Ko imam čas napišem kaj na MOJ BLOG


(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: zadnje tromesečje
31.5.2007 16:37:22   
Ajvy
Jst sem pa čist nora na češnjice... ne morem se jih najest..njami

(odgovor članu majrim)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: zadnje tromesečje
1.6.2007 13:55:41   
Klarita
mmm pojem na tone jagod, češenj, banan, jogurtov, peciva, čokolade in sladoleda, zraven vsega ostalega seveda. user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: zadnje tromesečje
1.6.2007 15:00:47   
MissLady
Meni paše vse povrsti... Na začetku se mi je zagravžalo piščančje meso, sedaj pa mi tudi to laufa user posted image  

Najbolj pa mi paše zelena solata (najbolje ledenka) s koruzo ... mmmm user posted image  Ali pa sveže kumare z veliiiko mlade čebule user posted image  
Sladoled pa itak...

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: zadnje tromesečje
1.6.2007 19:26:39   
sova
Tudi meni zelo paše solata, jabolka - pojedla bi kilo na dan, kumare, pa veliko čokolade....
Zanima pa me če je to normalno da se mi tako lupijo nohti! user posted image Ne vem ali moram jesti česa več ali moram po kakšne vitamine v lekarno?user posted image

Če kaj veste mi prosim svetujte!

(odgovor članu MissLady)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?