|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kidy ali buggy board
30.5.2007 9:55:59   
pika_b
Pozdravljeni!

Kupiti nameravamo eno od teh dveh zadev kidy ali buggy board. Ker nimam pojma kakšna je razlika bi vas prosila za pomoč.

Doma imam namreč voziček PegPerego (globoki voziček z velikimi kolesi, malce starejše izvedbe-glej sliko) ta drugi pa je športna marela chicco  Ct 0.1.
Ali greta obe varianti na oba vozička. Prednosti enega in drugega.

user posted image

Hvala za pomoč!

lp

< Sporočilo je popravil pika_b -- 30.5.2007 9:59:55 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kidy ali buggy board
30.5.2007 10:26:17   
asso
Evo tu imaš eno stran.

http://www.lascal.se/html/kb_main.aspx

Ne vem ti povedat razliko. Mi imamo Bagyboard in nam je OK. Mislim, da se brez problema namontira tudi na vaš voziček, saj je univerzalen.

Če te zanima ga ravnokar prodajam. Za več info piši na ZS.

Lp asso

_____________________________

Everything will be OK in the end. If it`s not OK, it´s not the end yet.

(odgovor članu pika_b)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kidy ali buggy board
30.5.2007 10:52:15   
Adelina
Kolikor jaz vidim, Kiddy na ta voziček ne bi pasal, ker se pritrdi na tisto os med obema kolesoma, tukaj pa te osi ni (če sem prav razbrala, je samo tista za zavoro). Tako da bi po mojem morala poskusiti z Buggyjem, čeprav na sončkovi strani, kjer piše na katere vozičke paše Buggy board, sploh ni Peg peregovih vozičkov, mislim pa da so punce tuki gor rekle, da na ene paše. Jaz bi vsekakkor raje sprobala. Sicer pa Kiddyja novega ful težko dobiš, vsaj po otroških trgovinah v LJ., sem pa zdaj videla, da jih imajo v Rutarju.

(odgovor članu asso)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kidy ali buggy board
31.5.2007 8:34:13   
janja
Za Kiddyboard ne vem, Buggyboard pa prodajajo v trgovini Mami. Jaz mislim, da Buggyboard paše na PP vozičke, saj ga prodajajo v njihovi specializirani trgovini. Mi ga tudi nameravamo kupiti, imamo pa voziček PP Pramette, pa mislim, da ni problema, da se ne bi dal namontirati gor. Me pa zanima (če katera ve), koliko kg zdrži Buggyboard? Tega nisem nikjer zasledila. Za Kiddyboard piše, da je do 30 kg. Sicer pa kateri je bolj praktičen?
 
Pika_b najbolje, da pokličeš v trgovino in vprašaš na katere vozičke se da stvar namontirati.

_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Kaj storiti, ko je otrok frustriran?
Konflikti in frustracije so neizogiben del medčloveških odnosov, še posebej, ko nas več ljudi živi tako zelo blizu kot v...
9 idej za darila za vzgojiteljice
Kmalu bo konec šolskega leta, zato smo pripravili 9 idej, kaj lahko podarite vzgojiteljicam.




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?