|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Mnenja o PP Pramette prosim
31.5.2007 13:14:42   
Anonimen
Drage že uporabnice Peg Perego Pramette!

Prosim da mi napišete kaj svojih izkušenj in mnej o tem vozičku! Sama se odločam zanj zaradi funkcionalnosti, pa me zanima, če je tudi kaj slabosti?

Hvala vnaprej!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Mnenja o PP Pramette prosim
31.5.2007 13:21:09   
soncece24
Koliko sem jaz slišala, je sicer res praktičen in lahek, ampak na začetku, ko imaš otroka obrnjenega k sebi, ima glavico nižje od ritke in moraš zato malo podlagat, vglavnem, ni raven. Meni se poleg tega zdi ful drag za to kar ponuja, ker v bistvu je to pliko samo, da ma kao košaro zraven, ki pa seveda ni prava košara. Zdaj ima PP en nov model pliko modularnega sistema, ki se mu reče on-track. je enak kot ostali modeli, vsebuje košaro, voziček, avtosedež in torbo za potrebščine, edina razlika je, da se strehica in prevleka za nogice iz košare uporablja tudi na vozičku, drugače je to dvojno; plus tega sta na voljo samo dve barvi: rdeča in svetlo modra. je pa cenovna razlika med pramette in on track samo 100 €.


www.soncek.si/si/vozicki/peg-perego/p3-on-track-mod-sistem-g1545.shtml

Pač za v premislek, jaz če bi bila zdaj noseča, bi sigurno tega on track vzela, se mi zdi da za tako ceno dobiš največ.

< Sporočilo je popravil soncece24 -- 31.5.2007 13:22:45 >


_____________________________

Idealni moški ne pije, ne kadi, ne vara, ne kvartopiri, ne obstaja. (ruski aforizem)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Mnenja o PP Pramette prosim
1.6.2007 9:05:16   
janja
Mi smo tudi kupili PP Pramette pred 2 mesecema, ko je bil v akciji 250 EUR. Res je lanski model, a mene to ne moti. Mislim, da je kar uporaben (drugače se ne bi odločili zanj). Tudi mi smo gledali PP modularni sistem, pa mi je bilo preveč stvari. Košara je itak uporabna samo 3 mesece, potem pa se na njej nabira prah, torbe ne rabimo, ker imamo že nahrbtnik (se mi zdi bolj praktičen), avtosedež pa si bomo sposodili, oz. bomo kupili potem tistega od 0-18 kg. Voziček je lahek in praktičen (sploh če nimate velikega avtomobila), otrok pa je v njem dovolj zaščiten. Da pa je otroška glavica nižje od nogic, pa se mi tudi ne zdi. Naš otrok bo zimski (enako kot prvi!) pa mu bom voziček še podložila - jaz novorojenčka nikoli ne dam v gol voziček.
Toliko v premislek, odločitev je vaša.


_____________________________

Otroci so naše največje bogastvo! Čuvajmo jih!

http://janja73.mojalbum.com
http://zo-ja.mojalbum.com

(odgovor članu soncece24)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dr. Pušenjak: Cepljenje nosečnic
Z dr. Stankom Pušenjakom smo se pogovarjali o cepljenju nosečnic - kdaj in za koga se priporoča.
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?