|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   torta
7.6.2007 9:19:27   
*Uršula*
sej ne vem če sem na ta pravem forumu amapk vseen. A ve katera kje v okolici Kranja pečejo hude torte. Naša user posted image  bo namreč stara 1 leto pa bi ji res rada kupla dobro torto.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: torta
7.6.2007 9:43:14   
živa
Kraljevi mignon. Njihove hude torte - tako po izgledu ko po okusu - si lahko pogledaš na http://www.kraljevi-mignon.si/, otroške posebej na http://www.kraljevi-mignon.si/?t=otroske. So pa res odlične. Mi smo jo imeli za poroko in za krst in še vedno sanjam o njih.

Lp,

živa

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: torta
7.6.2007 10:27:07   
*Uršula*
živa najlepša hvala - sem pogledala in so res svetovne.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: torta
7.6.2007 12:03:45   
Nika v službi
Ja, točno tako. Jaz sem sicer iz Ljubljane, ampak torte naročam vedno pri Kraljevem mignonu. So zakon. Pa še v LJ dostavijo.

Vse pohvale! user posted image  Ne bo ti žal!

(odgovor članu *Uršula*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: torta
7.6.2007 19:56:56   
mayci
Jaz tudi pohvalim KRALJEVI MIGNONuser posted image  (smo imeli tudi za poroko njihovo torto), so pa v Kranju tudi pri LINCERJU odlične torte (in prav tako delajo super oblike!). Mi zadnja leta za rojstne dni naročamo pri njih.user posted image

_____________________________

Lepo je biti mamica.. :))

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: torta
7.6.2007 20:01:17   
tjaga
Mi smo jo ravno danes naročili v Slaščičarstvu Marta v Škofji Loki. Ne vem sicer kakšne so, vendar če so vsaj pol tako dobre kot njihova grmada, bomo spet vsi debeluškasti okrog hodili.

_____________________________

Ni pomembno, da se mi danes nič ne da; važno je, da se mi nič ne vzame!

(odgovor članu mayci)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: torta
7.6.2007 20:57:49   
zungi
Meni so zakon - njamiiii od Carniole v Kranju. 

(odgovor članu tjaga)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: torta
7.6.2007 21:43:28   
livia
Jaz sem jo naročila na www.torte.si pa je bila tudi super.

(odgovor članu zungi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: torta
7.6.2007 22:39:36   
arielca
Torte od Carniole pečejo v slaščičarni Randez Vous. Mi2 sva imela njihovo poročno torto, tamali pa so jo naredili za 1. rojstni san! Meni so antastične. Po okusu in izgledu user posted image .

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: torta
8.6.2007 9:08:45   
Pajaca
Mi pa vedno v Cukrarni oz Čiri Čari naročamo in so fenomenalne. Sploh ne pomislim da bi šla drugam po torto. Imajo tudi spletno stran in gor torte narisane. Vem da je velik prjatlov začel pri njih torte naročat ko so jo pri nas probal.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: torta
8.6.2007 10:24:49   
Urša
Jaz tudi pohvalim KRALJEVI MIGNON


user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu Pajaca)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?