|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 17:18:36   
pikceva
Ojla,

Izvedeli smo, da bom imeli user posted image user posted image . Do sedaj sem mislila,da nosim dvojajčne user posted image user posted image , pa sem bila na pregledu pri dr. Pušenjaku, ki meni, da so enojajčne (vsekakor pa ni 100%).
Imeli smo pripravljene kombinacije za različni spol, pa za fantke, za punčke pa sploh ne.

Zanima me, kaj se vam zdijo imena Pia (Pija), Ana, Teja, Lana, Taja, Hana..Kaj bi pasalo skupaj?Ali morebiti še kako drugo ime? Mimogrede, nočem, da sta si imeni zelo podobni.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 17:36:09   
tatam
Mi imamo user posted image  user posted image  Tosja in Anej,za pupike pa smo meli pripravljeni imeni Kaja in Alisa.Tudi meni ni všeč,če sta si imeni ful podobni!

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 18:57:23   
paris
Ana in Eva, Pija + Klara, Teja +Nina

_____________________________

Ljubezen sta prostor in čas, merjena s srcem.
(M. Prust)

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:00:20   
Anonimen
Ana in Teja

ali

Hana in Taja

(odgovor članu paris)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:13:28   
natalija2
Naši dve user posted image  user posted image  sta tudi enojajčni .Ena je  Aneja, druga pa  Nastja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:20:55   
Anonimen
Glede na to, da nočeš preveč podobnih, bi jaz dala skupaj
Ana in Pia
Lana in Taja

Če bi pa bilo po moje pa bi dala skupaj Lana in Hana

(odgovor članu natalija2)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:27:51   
dskubin
Lana, Ema

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:30:14   
Anonimen
Slavka in Darja.

(odgovor članu dskubin)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 19:59:54   
zirafa76
pozdravcek..tudi jaz pricakujem enojajcneuser posted image user posted image ,,ceprav je g. skoraj potrdil user posted image  user posted image , pa mi je sedaj rekel, da ni ziher..torej je se vse odprto...imamo pa imena...
za user posted image  user posted image   bo to Isabella ter Tara ali Amber
za user posted image  user posted image  pa Dominik in Marcel

ali imas mono ali bio enojajcne????

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
8.6.2007 20:19:20   
emaa
Meni sta všeč Pia in Hana in se strinjam, da imeni ne smeti biti podobni, saj so to navsezadnje karakterno svoje osebe, ki jim najverjetneje ni najbolj prijetno, če se ljudje stalno motijo pri imenu, če sta imeni podobni. 

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
9.6.2007 17:55:53   
pikceva
Res hvala za vaše predloge. Mi bodo še kako prav pršli.

Lp

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
9.6.2007 18:02:29   
Anonimen
tisa in brina :)
tara in hana
lara in tija

(odgovor članu pikceva)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
9.6.2007 18:24:11   
Serendipity
Brina in Alina user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
9.6.2007 19:52:45   
kaycha
Lana, Tia
Lara, Živa
Zala, Zoja
Pia, Nika
Ela, Iza
Lina, Tami

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
9.6.2007 20:04:05   
nejcko
Vesna in Nadja

(odgovor članu kaycha)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
10.6.2007 10:17:27   
NMJ
Mi imamo tudi dvojajčni user posted image  user posted image , stari 4 mesece in jima je ime Živa in Neža. Tudi jaz nisem želela, da sta imeni podobni.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
10.6.2007 10:43:49   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: zirafa76
ali imas mono ali bio enojajcne????


Kaj pa je zdaj to? Kakšni so monoeno in kakšni bioenojajčni dvojčki?

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
10.6.2007 13:09:50   
pikceva
Ojla,

Zirafa76, tudi jaz ne razumem tega vprašanja. Mi lahko razložiš za kaj gre)

LP

(odgovor članu Putka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
10.6.2007 16:28:33   
Sibil_
Jaz bi dala Brina in Erin.

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
10.6.2007 22:08:20   
Jesica
Oprostite, ker se vmešavam. Zirafa 76 je sigurno mislila ali sta monoamniata (brez pregrade) ali biamniata (s pregrado). Ker sta enojajčna sta pa sigurno monohoriata, kar pomeni skupna posteljica in skupen zunanji horionski ovoj.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
11.6.2007 16:17:13   
zirafa76
ja, sorry..sem res mislila to kar pravi jesica..ampak sem tako lenauser posted image v pisanju cele besede, da sem skrajsalauser posted image
moji so monoamniota, to ona ze ve, ker sem ze napisala eno temo...so pa zaenkrat zdravi...

_____________________________

PONOSNA MAMICA MALEGA DOMINIKA 01.02.2010, IZABELE 16.10.07 TER MOJEGA ANGELCKA SOFIJE 16.10.07-04.11.07, KI BO ZA VEDNO OSTALA V MOJEM SRCKU IN MOJA PUNCKA

(odgovor članu Jesica)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
11.6.2007 18:16:44   
pikceva
Ojla,

Žirafa76, saj je ok. Moji imajo vsak svojo votlino in posteljco. Ravno zaradi tega smo bili prepričani, da so dvojajčni. Sem pa šla tudi k dr. Pušenjaku na pregled in ta mi je rekel, da so po njegovo prej enojajčni kot dvojajčni (zaradi lege). Možno je namreč tudi, da se razideta zelo hitro  - mislim da v dveh dneh (ne me vzet za besedo) in tako imata lahko enojajčna dvojčka vsak svojo posteljico in votlino. Obravnava pa se jih kot dvojajčne dvojčke. 100 % pa bomo lahko potrdili ob rojstvu.
Drugače pa je zaenkrat OK. So precej veliki - oba 0,406 kg in sicer v 21. tednu. Kako pa kaj vaši? 

(odgovor članu zirafa76)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
12.6.2007 15:19:29   
NAVT
Pikceva, ce se razdelijo do četrtega dne po oploditvi, potem imata vsak svojo posteljco. Moji dve imata eno posteljco in vsaka svoj ovoj (votlino, kot si napisala), kar pomeni da je do razdelitve prišlo med četrtim in osmim dnem po oploditvi. Zanima pa me, kaj ti je Pušenjak rekel, kako se to ugotovi po porodu. Enkrat sem nekje slišala, da je to možno le z dnk testom.

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
12.6.2007 17:58:30   
pikceva
Ojla,

Glede tega se nisva prav nič pogovarjala, tako, da ne znam povedat. Po moje je že videt takoj, ker sta si user posted image user posted image  zelo podobna, skoraj enaka. DNK imata pa najbrž isti, tega pa mislim, da ne gledajo.

Lp

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: imena za punčke - baje enojajčne
13.6.2007 21:49:09   
Jesica
jaz sem tudi slišala, da se lahko le z dnk testom to potrdi. ampak baje ga ne delajo, ker je to malce drago. meni so pač postavili diagnozo (monohoriata, monoamniata) in tako sem vedela, da sta enojajčni. sta si pa čist podobni, praktično isti sta. se pa to zelo hitro vidi. ne drži, ko pravijo, da so vsi dojenčki isti:-)

tudi tisto imata obe prav, če se deli oplojeno jajčece v prvih štirih dneh po oploditvi, sta lahko enojajčni, nosečnost je pa istega tipa kot pri dvojajčnih-bihoriata in biamniata. Tako, da zagotovo ne morejo vedeti.

Meni je moja G rekla, da se ginekologi ne ukvarjajo s tem ali je enojajčna ali dvojajčna nosečnost. Ampak, da gledajo ali imata skupni horionski in amnijski ovoj. Tako potem postavijo diagnozo.  

(odgovor članu pikceva)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?