|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seznam za na morje-help
11.6.2007 11:59:53   
*karina*
Prav na hitro se moramo spokat na morje :) cesa nujno ne smemo pozabit, imamo pa enoletnika?
Kaj predlagate za senco na plazi? Marelo, "sotor"?
Pa se glede planic za plavanje v bazenu mi ni nekaj najbolj jasno, a jo je treba zamenjat ko pride iz vode ali jo ima se naprej gor? To si najboljs ne predstavljam :)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 12:03:37   
Anonimen
mi smo uporabljali plenice za kopanje samo v toplicah, pa ko je prišla ven iz vode sem ji jo vedno dala dol, na morju smo bili pa kar brez ali pa v kopalkah.
Ne pozabi toplomerja, kakšne svečke za vročino, kreme za vneto ritko(praška pasta, ribodremin), kremo za sončanje, kaj za opekline, obliže..
Mi uporabljamo senčnik za na plažo.

Upam.da sem ti kaj pomagala.

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 12:09:05   
*karina*
seveda si pomagala, kaksne svecke so bile recimo ze nevarne za doma pozabit, glede na to, da nimamo nikoli vrocine. Hvala!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 12:15:40   
honey
Za senco bi ti jaz priporočila senčnik šotor v primeru, če ima na drugi strani tui odprtino za zračenje, drugače je notri za umret, če ga imaš na soncu postavljenega - preverjeno! Drugače je bolje, da imaš marelo.

Glede plavalnih plenic je pa tako, da mi smo jih uporabljali tudi na morju, ker smo hodili v bazen, ker je bila umazana voda in sem mu jih vedno, ko smo prišli iz vode, slekla, ker so bile, normalno, mokre. Sicer sem plenico posušila in mu jo nataknila naslednjič nazaj, ampak ravno tako, kot si preoblačim jaz mokre kopalke, tudi malemu preoblečem mokro plenico.

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 12:17:15   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *karina*

Prav na hitro se moramo spokat na morje :) cesa nujno ne smemo pozabit, imamo pa enoletnika?
Kaj predlagate za senco na plazi? Marelo, "sotor" 
Pa se glede planic za plavanje v bazenu mi ni nekaj najbolj jasno, a jo je treba zamenjat ko pride iz vode ali jo ima se naprej gor? To si najboljs ne predstavljam :)


jaz ti predlagam gozdiček z gosto cenco, kot prvo imajo otroci res občutljivo kožo ,kot drugo pa verjetno enoletnik se plazi in ga ne boš mogla zadržati v šotoru ali pod marelo

(odgovor članu *karina*)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 12:17:53   
Anonimen
z gosto senco in ne cenco user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 13:14:33   
ona
Pa FENISTIL gel je dobro vzet na morje,če vas ali otroka kakšna meduza poboža...user posted image ,pa tudi za opekline je fajn.
P kakšne igračke za po plaži,kanglico,vrček,lopatico,...

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 13:52:47   
*karina*
Sem mi je zdel, da sem se nekej hotla vprasat, pa se nisem mogla spomnit- kako ste pa odganjali komarje pri tako majhnih otrokih oziroma kaj, ce je bil ze ves popikan naprimer?

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 14:42:22   
purple
V lekarni kupi kremo proti pikom, ponavadi pomagajo. Zelo pa pomaga pri pikih od Justa Tea tree, če poznaš kero da to prodaja(krema je tudi za ranice, za opekline....).

(odgovor članu *karina*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seznam za na morje-help
11.6.2007 17:57:35   
jooly
Tud jaz ti predlagam raje "naravno senco", kot kakšen šotor ali senčnik. Že ko bo v vodi, bo imel zadosti sonca. Ne pozabi na pokrivala!
Kar se tiče pleničk - če se boste kopali v morju, ga nikar ne zavijaj v plenice, naj se mu-ji (sorry, nisem bla pozorna kaj maš - user posted image user posted image user posted image ) ritka lufta, kaj potem če bo soseda mal polulaluser posted image .
Od "lekarne" pa jaz vzamem: Fenistil (za vse vrste pikov - komarji, čebele, ose... in opekline - meduze, sonce...), toplomer, nekaj za zbijat vročino, kremo z visokim zaščitnim faktorjem, inhalator - tebi verjetno ni treba- moj ima občasno napade laringitisa, obliže...
Pa lep dopust!

_____________________________

Na koncu je vedno dobro. Če ni dobro, še ni konec.

(odgovor članu purple)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?