|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hypoxi
20.6.2007 15:47:13   
lenčica
punce a katera pozna to terapijo in kolikšna je cena ter kakšen je učinek
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hypoxi
20.6.2007 15:56:56   
karamela
Se podpišem pod vprašanje, tudi mene zanima. Me malo te zadeve motijo, ker se tako oglašujejo cenika na internetni strani pa nimajo. Ali pa je res tolk drago???

(odgovor članu lenčica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: hypoxi
23.6.2007 11:40:18   
nemrak
kaj pa je sploh to??user posted image

(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hypoxi
23.6.2007 12:41:36   
karamela
Ma to so neki lepotni centri, kjer shujšaš in ostaneš skoraj brez celulita in si oblikuješ učvrstiš postavo. Me res zanima če je katera že bila in kaj je res na tem.

Bolj točno, kako pa terapije potekajo pa nevem.

(odgovor članu nemrak)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hypoxi
24.6.2007 20:06:01   
hokejistka
No, bom pa jaz malo povedala, ker vidim, da se nobena ne javi.

Jaz sem šla samo na brezplačno eno urno terapijo, da vidim, kako stvari stojijo. Mene pesti samo celulit, s TT nimam težav. Moj cilj je bil samo izboljšati videz kože. V centru so vsi zelo prijazni in ti odkrito povedo kaj lahko pričakuješ. Meni je npr. rekla, da se mi obseg bokov ne bo kaj dosti spremenil, le celulita bo manj.

Je hipoxi kar malo drag. Pride tam okoli 100 000 bivših sit (mislim da 10 ali 12 terapij). Jaz sem bila kar navdušena, vendar se nisem odločila za obisk, ker sva ravno delala na otročku in v nosečnosti terapije niso priporočljive. Sem dala tolarčke na stran in bom šla po porodu.

Je pa en hakelc: paziti moraš na prehrano- kakšne stvari ješ pred in po terapiji. Terapije so 3 krat na teden. Vmes pa moraš tudi športat- se ukvarjati tudi z drugo telesno vadbo. To je nujno. Ko rodim, bom najprej pričela z vadbo, nato pa po kakšnih 3 mesecih začela še s hipoxi.  Hipoxi ni nek čudež, ki bo kar stopil kilogramčke. Je treba zraven še kaj naredit. Pazit na prehrano in se vsak dan ukvarjat s telesno vadbo. Jaz gledam nanj samo kot dodatno pomoč pri oblikovanju telesa.

Moja prijateljica je šla na 10 terapij in je minimalno shujšala. To pa zato, ker je šla vsak dan dobesedno od računalnika na terapijo in potem nazaj za računalnik. To je bedarija in stran vržen denar.

Tiste ki se odločate pojdite na brezplačno prvo uro in tam vam bodo vse prijazno razložili.

Če vas še kaj zanima pa vprašajte.



(odgovor članu karamela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hypoxi
30.1.2008 19:20:56   
Pingvinčica*
jaz sem bila in je učinkovalo. Imam kar problematičem celulit in veliiikeee boke. Celulit se je vidno zmanjšal, lahko sem nosila kratke hlače, boki zmanjšali, pa še nekaj kg sem izgubila. Sedaj sem noseča in se mi spet nabira, vse na zadnjici. Po porodu bom najbrž spet šla.

(odgovor članu hokejistka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hypoxi
30.1.2008 19:56:27   
lindy
Ja jest bi takoj šla, ampak je res too much drago...

_____________________________

Moja mala Manca je moja največja sreča!

(odgovor članu Pingvinčica*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hypoxi
7.2.2008 17:37:33   
sarcy21
Živjo!

Glede hypoksi Imela sem to srečo da so me izbrali za brezplačno enomesečno vadbo v studio preko revije Lepa in Zdrava zadeva res deluje, samo jaz je ne bi priporočila v zgodnji nosečnosti, ker cela zadeva deluje na vakum, in prav čutiš kako ti matrnico premika, drugače pa je zadeva zelo draga


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu lindy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hypoxi
7.2.2008 18:08:36   
afroodita
Za celulit vam priporpčam to kremo ,ki je že po prvem nanosu opazno manj celulita saj pri meni.

krema: strategie cellulite

dobi pa se v lekarni jaz sem jo kupila v farmakeru

_____________________________

Ljubezen se rodi v pogledih,živi v poljubih in umre v solzah.

Jaz Tu Ti Tam Mi Skupaj 4 ever

(odgovor članu sarcy21)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   [Brisano sporočilo]
7.2.2008 19:04:52   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu afroodita)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hypoxi
7.2.2008 20:40:31   
sarcy21
IZVIRNO SPOROČILO: hruška debeluška

jst pa ne vem ce je to ok ce si nosec....a katera hodi na to noseca? je pa ja vakum....


Sej pravim da to odsvetujem, ja in res deluje na vakum in napihovanje izmenično (si v eni komuri v kateri kolesarš in zadeva izmenično se napihuje in vsrkava zrak - zato te lahko prvič tudi trtica boli ker ko izsesa zrak tte dobesedno prilepi na sedež kolesa) lahko je tudi stoje na tekalni - tega jaz nisem probavala in ne morem dajati mnenj. V glavnm 15 minut se sproščaš v obleki k ma elektrode k te mal zmasera tudi tist deluje na vakumu se te obleka čisto oprime potem pa čutiš intervale nekakšne metlice po telesu, aja pa kar zelo te zebe zato priporočajo dolge rokave vsaj za v to obleko katera mene spominja na neko potapljaško obleko.

Glede na to da sem shujšala 50 kg in da sem marsikaj probla  je bilo tole zame samo testiranje nisem pričakovala razlike ampak je res bila tudi na otip in izgled, je pa res da sem že sama vse prej naredila s kolesarjenjem in zelenjavo to je bila le pika na i


_____________________________

13.10 2008 smo dobili sinčka Marka
20.8.2010 smo dobili hčerkico Najo
1.4.2013 pa se nam je pridružil še fantek Žan


(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dojenje...
пеперутка16

Do kdaj ste dojile?