|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   HAMAX Sleepy ali siesta
22.6.2007 9:11:05   
sharpy
Ciao!

Kupujem sedež za otroka za na kolo.  Tale dva sedeža me najbolj mikata.  A ima katera kake izkušnje? Kake sedeže pa imate vi?

Lep pozdrav



_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
22.6.2007 9:38:10   
kofetek2010
mi imamo Sleepy in je čist OK user posted image  


edina pomnjkljivost, ki jo vidim je ta, da zaradi čelade otrok ne more naslonit normalno glave nazaj in je skor v neki prisiljeni drži - pri naši varuški sem vidla, da ima njihov sedež od zadaj na hrbtu (v višini glave) luknjo tako, da pride zadnji del čelade tam skoz user posted image   upam, da sem dovolj razumljivo napisala user posted image  

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
22.6.2007 10:38:37   
sharpy
Hvala Jana user posted image

A mi lahko samo še nekaj poveš user posted image ? A ima vaš sedež vzmetenje spodaj? Sem videla, da siesta to ima, pa me zanima, če ima tudi tale.

Hvala še enkrat


_____________________________

14.11.2005 smo dobili našega sončka Marka

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
22.6.2007 10:45:46   
Ninica
Mi mamo navadnega Hamaxa, ki ni Sleepy, pa je čisto vredu, itak nikoli ne spi na kolesu.

_____________________________

LP, Ninica

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
22.6.2007 10:55:13   
kofetek2010
takšno luknjo sem mislila: user posted image

user posted image


vzmetenje? user posted image  pojma nimam user posted image  

(odgovor članu sharpy)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
23.6.2007 15:16:03   
pikapolona2
kako se točno reče temule na sliki...meni izgleda super.....luknja za čelado je pa res dobra ideja....aja mi povete še okvirno ceno pa kje imajo tele sedeže?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
23.6.2007 23:50:21   
pravljica
mi imamo sleepija...ostalih z naklonom ne poznam

je seveda boljši od navadnega (smo imeli tudi takšnega), če otrok zaspi med vožnjo (naš vedno)...pa še tu mu glava grozno binglja sem in tja...se vsi iz avtomobilov obračajo za nami, ker izgleda res grozno (kako šele na navadnem sedežu)...mi je pa všeč tole naslonjalo za roke...kje se to dobi? se lahko namontira tudi na hamaxa? mogoče lahko otrok tudi glavo gor nasloni in je bolj fiksen med dremanjem user posted image

_____________________________

yeah, thats me ;)

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
27.6.2007 23:36:53   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: pikapolona2

kako se točno reče temule na sliki...meni izgleda super.....luknja za čelado je pa res dobra ideja....aja mi povete še okvirno ceno pa kje imajo tele sedeže?


tistega na sliki sem našla na tej strani:

http://www.bike-center.biz/index.php?lang=si&module=shopcat&id=624&p=0 user posted image  

naša tamali bi bilo treba roke zvezat, ker mi non-stop majčko dviguje, spodnjice ven vleče, hlače dol vleče,... user posted image   zgleda, da ji je dolgčas user posted image

(odgovor članu pikapolona2)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: HAMAX Sleepy ali siesta
28.6.2007 13:40:12   
mojsoncek
Mi sicer nimamo Hamax-a, ampak Mr. Fox Relax in smo ful zadovoljni oz. mali ful uziva. Izgleda pa takole:

http://www.pikapolonica.com/shop/slike/sedezzakolomrfoxr.jpg

Ima odprtino za celado in nastavljiv naslon.

lp



(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Za družine BREZPLAČNO (od 15. do 22. maja)
Na pobudo ZPMS bo kar 40 muzejev in galerij po vsej Sloveniji, v tednu družin, med 15 in 22. majem 2024 (ali pa na določ...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?