|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   1 mesečniki??
22.6.2007 20:21:41   
BONI*
Živjo!
Mene pa zanima, koliko časa prespijo oz. koliko časa so povprečno budni 1 mesec stari dojenčki? Moj drugorojenec Matic večino časa prespi. Zbudi se le ko je lačen (na 3-4 ure) ali pa ga kakšen pukec ali krčki matrajo. Sej ne da ni frino, ker je tako priden, samo nisem vajena tega, ker prvorojenec nam skoraj ni dal niti nič miru. Pa se sprašujem če ni Matic morda preveč miren?

_____________________________

Boni
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: 1 mesečniki??
22.6.2007 20:40:54   
Tinca7
Oh Boni ne sekiraj se. Lara pri nas tut ni nič spala, Jan pa je tako priden, da sta res kot noč in dan. Tudi Jan je prespal večino dneva, sicer bi lahko uro nastavil po njem; zbudil se je točno na 2.50 ureuser posted image . Boš zdej v naslednjem mesecu videla razliko, ko ga bojo stvari začele malo zanimati.

(odgovor članu BONI*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: 1 mesečniki??
22.6.2007 23:30:13   
eva1
Pri meni sta oba Luka in Alja prespala na zečetku ful, samo jedla sta in spala, pa previjanje...še sedaj Luka popoldne veliko spi, pa ponoči tut, Alja pa je pred 5 mesecem prespala noč(12 ur), pri 5.5 mesecih je med obroki čez dan budna max 2 ure, pol pa more že spat(ponavadi še tok ne zdrži)! No ja smo pa v družini vse bolj  zaspančki, tako da nam prav odgovarjauser posted image

(odgovor članu Tinca7)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: 1 mesečniki??
22.6.2007 23:31:20   
eva1
Boni-če bi v drugo imeli mi fantka, bi bil tut Matic(Luka, Matic)-očitno dobra kombinacijauser posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: 1 mesečniki??
23.6.2007 15:50:48   
MIASE
Hej! Naš Maj je tudi prvi mesec veliko spal- v bistvu smo ga morali prvih 14 dni budit, da je jedel. Potem je pa še med dojenjem zaspal, tako da sem ga non stop drmala. Potem pa je iz dneva v dan več bedel. 

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: 1 mesečniki??
23.6.2007 17:43:47   
kaya2007
tudi naša veliko spi, ponoči ne jemo ampak spimo...

(odgovor članu MIASE)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: 1 mesečniki??
23.6.2007 18:21:32   
lilka
Blagor se vam, ko vam spijo, bodite vesele, dojenčki naj bi spali 16-17 ur dnevno, kar naša pri prvem mesecu nikoli ni, ker so jo ful krčki. Vmes med obroki naj bi spali, tako da je to super, če mene vprašaš.....

_____________________________

Atijeva gosenica in mamin sonček je naša Tinka, zdej pa imava še malega princa Ožbeja.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: 1 mesečniki??
27.6.2007 8:56:40   
enaS
moj marcel bo naslednji teden star en mesec, pa tudi spi skupaj točno 3 ure (ne vem, a ima uro v riti?) ;-), potem ga podojim, pa spet nazaj zaspi. meni so v porodnišnici rekli, naj ga zbujam na 3 ure, ampak tega niti slučajno ne počnem, tudi takrat ne, ko mu rata spati dlje kot 3 ure.

(odgovor članu lilka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: 1 mesečniki??
27.6.2007 10:12:25   
Kaštrun
naša Lučka je stara 9 tednov in že od rojstva dalje prespi celo noč - od cca. 22ih, 23ih pa do obvezno 7ih zjutraj. potem se nahraniva in potem ima spet turo od 8ih do 10ih, pol 11ih. čez dan je potem kakor ji paše. včasih spi, včasih se pogovarja, je pa obvezno na 2-3 ure, drugače jo zbudim. user posted image  obrokov imava največ 6 na dan, 7 mi jih še nikoli ni uspelo skup spravit.


_____________________________

Otroci ne vedo, kako radi jih imajo njihovi starši,
in tega tudi nikoli ne bodo vedeli, dokler se ne bo
nad temi starši zagrnil grob ali dokler
ne bodo imeli svojih lastnih otrok.

(odgovor članu enaS)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: 1 mesečniki??
27.6.2007 13:19:47   
Palčica*
Boni tud moj Aljaž spi enako kot tvoj sonček. Tud meni vsi pravijo naj bom vesela.Tko da-kar mirno,vse je v redu.

_____________________________

Moja največja sreča,moje sonce,moje življenje - moj Aljaž 30.5.2007

(odgovor članu Kaštrun)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?