|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prosim za pomoč
24.6.2007 22:49:58   
Anonimen
Upam, da mi boste znale pomagat. Rada bi zvedela če sem slučajno zanosila. Tega se bojim, ker še nisem pripravljena za ta korak. Zgodilo se je po nesreči. Pa vedno sem mislila, da meni se pa že ne bo zgodilo.

Fanta imam, razumeva se...samo čas trenutno ni primeren...začetek službe, stanovanje...

Pred enim tednom sem začela jemati tabletke, prej sem imela menstro. V petek sem vzela tabletko zvečer okol 21h. V soboto zvečer sem od utrujenosti čisto pozabila na tabletko. V nedeljo dopoldne sva imela spolni odnos po celem tednu. Potem pa me je ob 13h prešinilo....joj tabletka...a sem jo v soboto vzela?!

In čisti šok. Nisem. Potem sem jo takoj vzela in danes (nedeljo) ob 19h še to za nedeljo.

Tabletke minulet jem že par let, pa se mi to še ni zgodilo.


Kakšna je verjetnost zanositve??


Neskončno hvala za vašo pomoč!
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prosim za pomoč
24.6.2007 22:53:51   
Anonimen
Se pravi da bi jo mogla vzeti v soboto okoli 21-tih,drži pa potem še baje 12 ur.Se pravi naj bi bila zaščitena do devetih zjutrej.
Pismo...ne vem,vem pa da ti delajo živci.A v porodnišnico pa ne bi šla po uno tabletko?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prosim za pomoč
24.6.2007 22:55:47   
Anonimen
A to se gre lahko v porodnišnico po neke tabletke da prepreči??

A ni tako, da moraš k svojem ginekologu? Bed, ker je jutri praznik.

Koliko časa pa še lahko vzameš tiste tabletke?

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prosim za pomoč
24.6.2007 22:58:08   
Anonimen
72 ur po odnosu.Ti ga dajo sestre,tako da ni treba do ginekologa.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 10:53:22   
Anonimen
pojdi po tisto tabletko..nimaš nič za zgubit,raje zdej kot pol ko bo lahko že prepozno..

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 10:56:42   
daddy
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rada bi zvedela če sem slučajno zanosila.


A to lahk na RR tud zveš???? hudiča, zakaj sem pa jaz vedno moral kupovat tist Clearblue user posted image user posted image  ???? Kolker sem jih kupil, bi lahk skor častil tekoči del piknika za RR ......

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 11:23:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

Rada bi zvedela če sem slučajno zanosila.
 

...Kolker sem jih kupil, bi lahk skor častil tekoči del piknika za RR ......


user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu daddy)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 11:39:37   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: daddy
Kolker sem jih kupil, bi lahk skor častil tekoči del piknika za RR ......

Lahko lahko...če mene ne bi bilo poleg user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 17:21:03   
Nasy
[
[/quote]

A to lahk na RR tud zveš???? hudiča, zakaj sem pa jaz vedno moral kupovat tist Clearblue user posted image user posted image  ???? Kolker sem jih kupil, bi lahk skor častil tekoči del piknika za RR ......
[/quote]


user posted image user posted image user posted image




_____________________________

Vsak človek je zase svet- čuten, svetal in lep, kot zvezda na nebu!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Naši živahni deklici se je pridružil prvoaprilček :)

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 18:10:22   
Srčekgirll
Jst sm tud pred 3 leti ( jemala sm jih 4 leta) nazaj jemala tabletke minulet pa sm tud pozabla pa nism zanosilauser posted image .  Tko, da mislm, da ni skrbi. user posted image To je pač z moje strani povedano, ne vem kako je pr teb ali ostalih.user posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu Nasy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prosim za pomoč
25.6.2007 19:47:38   
bodoča
Mislim, da se ne rabiš sekirat. Meni se je večkrat zgodilo, da sem jo pozabila vzet (sem prehitro zaspala od utujenosti ali pa sva z lubijem nenačrtovano ostala kje drugje čez noč) pa sem jo vzela drugi dan in pol zvečer še za tekoči dan. Nikoli nisem zanosila.


_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?