|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:09:57   
Anonimen
No, na kaj ste usekane? user posted image

Za Raho vemo, da je na čevlje. user posted image  Jst na njih nisem, sem pa na torbice, spodnje perilo in kozmetične proizvode. Torbice moram imeti vseh oblik, barv, materialov in velikosti. user posted image  Spodnje perilo vseh barv, oblik, vzorcev. user posted image  Kozmetika pa - no, ja, saj ste videle fotko (cca. 1/4 vsega). Lepša, kot je embalaža, prej bom kupila, pa tudi, če se mi potem pokvari v kopalnici. user posted image  Včerajšnji rezultat iz DMa - modra barvica za oči, carbon black maskara in bel eyeliner, za katerega se mi danes tudi sanja ne, kaj naj z njim. user posted image  Pa pafrumi, kremice, senčila,... user posted image

Kamikaza me je kar na pivo v Santani počakal, ko sem omenila DM. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:11:02   
dory
pafrume :)

zadnje case pa noro rada kupujem cotke in cevlje :)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:14:01   
Ivi33
Torbice, take in drugačne ...
Kozmetika, takšna in drugačna, sploh če boi gor piše
Lončki, za rože, za kavo ....

Mojga kar glava boli, ko vidiuser posted image user posted image
- sem pa na odvajanju od vsega tega in
se izogibam trgovinuser posted image user posted image user posted image
sam včasih se mi slučajnouser posted image user posted image user posted image  kaj spet pod rokami al pa doma na polici znajde znajde.

< Sporočilo je popravil Ivi33 -- 27.6.2007 15:15:17 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:17:49   
Felicity
Prvo mesto brez dvoma kozmetika & parfumi (bolj dekorativna kozmetika, kot kakšne kreme in losjoni), parfumi svoj čas veliko več kot danes (zmanjka €user posted image ).

Sledijo cunje, zame in za ta malo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:23:53   
Anonimen
Lončke sem pozabila, ja, in vso ostalo brezvezno šaro za prah nabirat. user posted image

In potem Bog ne daj, da ima kakšna stvar popust... da je akcija... da je nov izdelek... da sem ga videla v reklami... da je kdo rekel, da je dober... mah, vsak izgovor prav pride, da kupim... user posted image

(odgovor članu Felicity)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:27:25   
Serendipity
 - kozmetika in parfumi (hm..in potem ne uporabljam pol od teh stvari in jih podarjam setrama in nečakinji)
- joj, lepi lončeki - za kavice, čajčeke...uh....user posted image , sam placa več nimam...
- cotike, cotike in cootikeee (sam se bom kmalu morala odvadit od tega...ni več mesta v omaru, pa tudi če hočem met selekcijo itaq vse nazaj not zbašem)
- po novem so na spisku tudi čevlji...

< Sporočilo je popravil Jasnaa -- 27.6.2007 15:28:54 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:28:06   
Anonimen
  • modni nakin-predvsem uhančki
  • torbice
  • negovalna kozmetika

...in še...in še...

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:31:28   
Anonimen
Da sploh ne govorim o pisarniških potrebščinah... kuliji, nalivniki, markerji, lončki, zvezki, mape... user posted image

Potem pa jamram, da mam premajhno plačo, ja. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:35:29   
al1*
modrčki in boksarce - še največ iz H&M.


_____________________________

lp


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 15:49:49   
Špelca21
Moj shopping fetiš so pa definitivno sončna očala user posted image user posted image   moj user posted image  takoj živčen rata, če mu samo omenim.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu al1*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 16:01:27   
blue sky
Odkar imam otroka, kupujem kar naprej nekaj zanj. Drugače pa zase predvsem kozmetiko, čevlje in ostale cote.

(odgovor članu Špelca21)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 18:15:14   
Bubamaraa
- parfumi....tle pa nimam mej user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu blue sky)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 22:06:32   
Anonimen
Igrace, kostke itd. v pasjih trgovinah oz. za Luno.


(odgovor članu Bubamaraa)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
27.6.2007 22:59:57   
Magi*
zares fetiš so pri meni čevlji, še posebej kaki ekstravagantni. pa kak unikatni kos oblačila/torbice/čevljev/nakita. v moji zbirki jih je že kar nekaj in ti bodo verjetno za vednouser posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
28.6.2007 12:47:16   
rainbow
jaz pa sem cela nesrečna, ker ta mesec šparam za morje (sem prejšnje pretiravala z izdatki - ampak ko berem vas, se mi zdi, da še ni tak hudo), in posledično se izogibam trgovin.
rada pa nakupujem cotke in nakit (kič, seveda).

_____________________________

lp, rainbow

Life's what's important. Walking, houses, family. Birth and pain and joy. Katharine Hephburn

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
28.6.2007 12:59:04   
Strawberrie Cherrie
- otroški štumfki (Boga mi, pojma nimam, zakaj jih kupujem. Vedno ko grem v trgovino, vzamem še ene otroške štumfkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image - Ožbej jih ima sedaj okoli 50user posted image Kot da jih bo ponosil! Vsi okusi user posted image user posted image user posted image , vse barve, vse poslikave...samo Garfielda tko malega še nisem našla! v H&Mu sploh ne znam iz trgovine, ne da bi mu vzela ene 3pare štumfkov)
- Majčke. Najraje imam neporisane in nepopisane -> kakšnih **** krojev. Dolge, kratke, brez rokavov..mikice, tunike, t-shirtke...   Evo teh imam pa jaz okoli 50; največ jih je v črni in beli barvi. Benetton, Naf Naf, H&M, Levi's ... pač kupim, bog si ga vedi zakaj.


(odgovor članu rainbow)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
28.6.2007 17:38:40   
al1*
Ja, na štumfke sem pa pozabila. Moji nečaki me kličejo teta štumfa, ker za rojstni dan vedno zraven darila, ki je zadnje čas kar denar, dobijo še kakšen par zoknov. Pa moj mož in moji otroci so tudi dobro založeni z njimi.
Iščem pa kakšne zokne (moške), ki bi imele gor kakšen zobek ali pa ščetko, pa jih nikjer ne najdem.


_____________________________

lp


(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
28.6.2007 20:05:39   
Anonimen
Še ena štumfomanijanka user posted image

(odgovor članu al1*)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
28.6.2007 21:47:25   
Anonimen
Na bele majice in bluze.
Na modre hlače in modre čevlje.

Zgleda, da bom v naslednjem življenju kar stevardesa user posted image  user posted image  user posted image .


Pa v zadnjem času na kavbojke. Sam je k sreči prevroče in ne trpi moj budget user posted image  user posted image . Do jeseni se pa mogoče ohladim user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
30.6.2007 1:23:54   
* Mateja *
Definitivno sem nora na cunje, predvsem zaseuser posted image user posted image
pol pa kupim še za tamalga in za moža!!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Vaši shopping fetiši :-)
1.7.2007 21:10:07   
natasarobi
Trenutno: laki za nohte in glossi (ne vem, kar kupim ni to to)

drugače pa t-shirt,...

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...
BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Otroški dodatek v letu 2024: izplačila in ...
Otroški dodatek je dopolnilni prejemek za preživljanje, vzgojo in izobraževanje otroka. Pravico do dodatka imajo družine...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?