|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 12:56:21   
Sulfinija
Pozdravljene!!!!!

Res včeraj sva bla vsa iz sebe zaradi lepe novice in dveh lepih,prelepih črtic,ki so nama jih pokazali testi katere sva kupila v Avstriji.
Danes zjutraj sem še enega ponovila in spet enako veselje kot včeraj zvečer.Preden sem odšla v službo sem šla še na wc in ne boiste verjele zgrabila me je panika,ker sem opazila zelo veliko rjavega izcedka.Takoj sem poklicala direktorico in rekla mi je nemudoma pojdite k zdravnici in pustoite danes službo z vašo šefico uredim jaz.Takoij sem poklicala v ginekološko ambulanto in ta mi je takoj dala list za vodo in v labolatorij.Dolgo sem čakala na izvid in tudi mama je bla zraven in ko ga prinreses ven me malo ni kap saj je na njem pisalo negativno.
Pa new boste verjele kako se je veselil moj možek in jaz z njim oba sva delala le :bravo::bravo::bravo: za najino težko pričakovano :duda:.Potem se,m odšla k zdravnici z izvidom in z testami in tudi ta ni mogla verjet kaj je zdaj to kaj se pravzaprav dogaja za čude s temi avstrijskimi testi.Takoj me je pregledala in delala UZ in rekla,da ne vuidi ničesar in da lahko kaj je zmotil UZ ta izcedek in se plod ne vidi pač.Dala mi je napotnico za bolnišnico za kri in tam sem oddala kri in sedaj maloprej sem dobila izvid na katerem piše 0,00 se pravi,da nosečnosti sploh ni blo,razen lažno na teh testih.Tudi v labolatoriju sem pokazala teste in samo so vse gledale in migale z glavami češ kaj prodajajo takim parom,ki si neizmerno želijo in komaj čakajo svoje :duda:.Takoj sem še poklicala G in ta mi je rekla,da hvala bogu,da je tako da ni blo nosečnosti kajti blo bi še huje če bi bla in na hitro takle splav.Se pravi danes bo pri nas spet :((:(( in komaj bom potolažila moža in se pravi ne bo nič iz naše male :duda: temveč spet 1.12.obisk pri zdravnikih in vse vam sproti sporočam kako gre naprej,vendar tako sva že v postopkuz tako,da spomlad pa vsaj upava bo prišla hitro ihn kmalu tudi najina tećžko pričakovana :duda:,če ne na naraven način pa pač na način in poiskus pri zdravnikih.

Vsem se še enkrat lepo zahvaljujeva in tudi danes nama stojte ob strani ko oba preživlajava res težaven in naporen ddan jutri pa spet normalčno v službo saj bo 1.12.kar hitro prišel!!!
Punce še enkrat vsem hvala!!!!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:03:47   
pupika
Boga Mojca,

Prejšnič ko sem prebrala, da si po dolgem poskušanju le zanosila, sem se nasmejala in sem si rekla, še je pravica na tem svetu.

Potem pa preberem tole in se mi je zazdelo, kot da bi se kdo poigraval z vama. Tole res ni fer, ko si končno srečen in ko že zagledaš tisto, kar si želiš že dolgo, in potem je še to lažno.

Mojca glavo pokonci in glej kaj te še vse lepega čaka v življenju.

LP

:sloncek:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:05:06   
Teya
O, HUDOOOOOO!!!! :( :((
Držta se....pa mal se pocrtajta.....sej bo....pa drug mesec več SREČE s kakšnim bolj "pridnim" testom....
Držim pesti že danes!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:06:30   
klarisa
Mojca, drzita se, vseeno je treba naprej in kjer je cilj se tudi pot do njega najde!

:)

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:15:53   
lorelei
Joj, MOjca, takooo mi je hudo za vaju! :((:((Ostala sem kar brez besed, ne vem kako bi te potolažila. Resnično upam, da bo :duda:čimprej prišel in mislila bom na vaju. Nikar ne obupaj, temveč potrpi do 1. 12. - takrat pa bomo vsi mislili nate in držali pesti...
Do takrat pa ti pošiljam :rozica::rozica::rozica:. Lep pozdrav, Lorelei

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:21:45   
bori
Sem čisto brez besed,....

ti pošiljam 1000 :angel: za novo upanje.

lp, Bori

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:24:25   
pi
Joj Mojca tako mi je žal za tebe, sploh nevem kaj ti naj povem, sem kar brez besed.:rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:27:01   
onja
Mojca 9000, želim vama, da bi čimprej našla mir v sebi, verjela v vajino željo po pikici in vztrajno delala na tem. Težko pa je, ko je bilo veselje tako neizmerno, ane! Še za nas je težko, ki smo se veselile z vama.
Kar bogumno dalje :kuza::bravo:!

Onja

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:34:15   
GoYa
Pa kaj je s temi testi??? Zgleda da jim ne bomo mogle več zaupati ko pokažejo :modri:

Mojca, vem da vama bo uspelo. Če tokrat ni bilo namenjeno, bo pa kmalu. Pa magari z medicinsko pomočjo.

LP, GoYa

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:37:18   
Anitka
Ojoj MOJCA!

Pa tako sem se veselila skupaj s tabo oz. z vama. Saj ne vem kaj naj ti rečem, ker sem ostala brez besed. Vem, da je hudo, a držim pesti in ti želim, da boš kmalu zagledala nove :modri::roza:+ ki pa ne boo lažni.

Drži se! In gremo v nov boj!

Anitka:metulj:

:miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::miska::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:42:59   
ninca
joooooooj boga Mojca :((:((:((:((:((:((:((
ampak...upanje umre zadnje in tudi pri tebi mora tako biti...ne obupat pa bo enkrat uspelo in boš zagledala :modri::roza: (ki ne bosta lažni) in potem boš v 9nebesa kot nova srečka :nosecka:...

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:54:58   
Gea1
Mojca potolaži se čim prej. Saj bo, kajti če je test pokazal pozitivno, vsaj veš, da je nekaj bilo in je že kmalu šlo. Vsaj veš, da lahko in naslednjič bo ratalo za zmeraj. Ne izgubi upanja.

Pozdravček!

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 13:57:13   
Eneja
Hudo, hudo, hudo... Uboga Mojca, po toliko mesecih črtici in takoj nato kruto presenečenje...

Se je pa meni ob zadnji nosečnosti pripetilo nekaj podobnega. Ko mi je menstruacija zamujala nekaj dni, sem naredila CB test. Dve črtici! Hura! To je bilo v sredo, v nedeljo popoldne pa sem pričela krvaveti. Na UZ se ni videlo nič razen odebeljene sluznice, dala pa sem tudi kri. Na poti iz urgence sem kupila še en CB in znova dve črtici. Čez dve uri pa po telefonu izzvem, da je krvni test negativen in da nosečnosti sploh ni bilo. Misterija?

Jaz vem, da sem bila noseča. Ženska to enostavno čuti. In ni bilo prvič. Prsa, psiha, splošno počutje...

Morda pa je vsa skrivnost v tem, da so testi za domačo uporabo bolj občutljivi kot tisti pri zdravnikih?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:03:49   
JEŠA
Mojca!

Vem, da je hudo ampak res ne obupat. Saj veš kaj pravijo za dežjem, VEDNO posije sonce....

Držim pesti, da ti božiček prinese :duda:.

LP JEŠA

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:10:34   
tinkamiška
Sploh ne morem verjet, da se lahko to zgodi. Pa kot, da bi se eden zafrkaval s tabo! Tud jst sem se razveselila, ko sem prebrala, da vama je ratalo in kr ni mi jasno...
Mojca, držim pesti, da bo naslednji mesec en velik +!!
Pa ja, z možekom se malo pocartajta. Uf, kr nevem kok bi to sama prenesla.:(

Veliko sreče:angel:!

Tinka

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:24:21   
Darja*
Tudi jaz sem ostala brez besed,.......:((:((:((:((:((:((:((:((:((joj saj res ne vem kaj naj rečem,......
upanje ostane

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:24:41   
kimi
kateri test si pa delala?

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:25:05   
kimi
mojca zelo mi je žal sem bila tako vesela zate:(

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:30:56   
Nannn
Mojca,

Berem tvoj vcerajsni post pa danasnji...Smejala in veselila sem se z tabo vceraj....danes pogledam tvoj post sama zalost...:(( zelo sem zalostna da se ti lahko svet podre v samo enem dnevu...Sicer se ne javljam pogosto ampak vas skoz spremljam...Upam da se ti sreca nasmehne cimprej:duda:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 14:53:08   
Maša26
Mojca9000,

res žalostno. ampak najprej sem se spomnila, da je imela mala maja podoben primer, tako da mogoče še ni izgubljeno.

Kakor vem, dr. Pušenjak pravi, če test pokaže, potem je nosečnost!?

Drži se, smo s tabo! :miska:


(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 16:24:43   
mehurčica
Pred nekaj minutami sem ti spodaj čestitala, sedaj pa vidim to.:( A si jemala kakšne hormonske tablete za zanositev?-naj bi samo v tem primeru test pokazal lažen pozitiven učinek. Kateri test pa si delala?

Drži se! Mogoče pa je le kaj, pa še tisti hormon ni tako visok.

Lp:rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 21:29:03   
tia
Mojca9000,dokler ni redne krvavitve obstaja še veno uapnje.

Držim pesti,:miska::miska::miska::miska::miska:.

Poročaj!!

LP

Tia

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
3.11.2004 21:34:10   
Pia73
Mojca pa sej to je res žalostno:((:((:(( , samo kako to ,da ravno ti dobiš take teste, ko ti pokažejo napačen rezultat? Saj to ni bilo prvič, kajne??? Nes ga reklamirat. Magar v Avstrijo,.........

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
4.11.2004 5:58:44   
Bety
Joj MOjca?!?!?!:zmeden::zmeden::zmeden:...hudički se igrajo z nami:hudicek::hudicek::hudicek:...

Ti pa pošiljam veliko :angel::angel::angel::angel::angel::angel:...

za izpolnjenje želja in tolažbo...

Jaz poznam ta občutek neizmerne sreča in potem razočaranje, ko zagledaš rjav izcedek...šok...

Mojca, BO PA TA MESEC ZAGOTOVO!!!..

:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   ŽALOST,ŽALOST,ŽALOST IN ŠE ENKRAT VELIKA ŽALO...
4.11.2004 7:56:10   
koala
Mojca pozdravljena!
Vem, da je sedaj hudo, da se vama podira svet, toda ne vdajta se!!! Nekoč, nekje vaju čaka pikica, tako kot vse nas!! Glavo gor, še prej pa jočita, kričita, karkoli vama pomaga premagati to žalost!

Koala

(odgovor članu Sulfinija)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Po spontanem splavu ni treba odlagati zano...
Najnovejše raziskave razkrivajo, da po spontanem splavu ni potrebno tri mesece odlagati s ponovno zanositvijo. Ravno zan...
Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?