|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečnost in šport
3.7.2007 11:02:42   
Anonimen
Koliko se kaj ukvarjate s športom nosečnice? Ne mislim zdaj kakšnih ekstremnih športov ampak takšne, ki so vsakodnevno izvedljivi. user posted image  Zbiram še kakšne pametne ideje, da ne bom ravno zakrnela user posted image .
Sama se poslužujem sprehodov in hitre hoje, ko lovim ta malega na kolesu user posted image
Včasih še rolam. Potem se pa že neha.user posted image  Če bi bla kje ob morju, bi hodila plavat, tlele v bazen pa me ne mika user posted image  Prenehala sem s kolesarjenjem, ne maram pa telovadbe doma v sobi user posted image . še kak predlog ?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 11:11:31   
Anonimen
šah? user posted image

šoping user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 11:14:15   
arielca
Aerobika za nosečnice.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 11:26:38   
srki
Kristina, jaz pa nisem vedela, da si srečka nosečkauser posted image .

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 12:09:13   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

Kristina, jaz pa nisem vedela, da si srečka nosečkauser posted image .

Čestitkeuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Saj nisem na velik zvon obešala user posted image user posted image user posted image  Hvala za čestitke user posted image

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 13:12:16   
srki
Se mi je zdelo, drugače bi kaj zasledila. Saj je prav tako, kakor kdo želi.

Sem šla dvakrat tvoj post brat, da te ne bi slučajno nosečo naredila.

No, več pa itak jutri.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 14:09:23   
klepetka
Ja ,Kristina ,tud od mene čestitke.Sicer pa sem na istem kot tiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________



(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 14:42:53   
Anonimen
Tudi tebi čestitke marusa user posted image user posted image user posted image


Torej športanje? Kaj naj upoštevam predlog paštetke -šoping in šah user posted image user posted image user posted image user posted image
Aerobike za nosečnice pa žal pri nas ni user posted image

(odgovor članu klepetka)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Nosečnost in šport
3.7.2007 21:37:18   
taormina
Meni so svetovali da naj v nosečnosti ne začenjam z nobenim novim športom ampak ker sem jih že prej nekaj gojila to ni bil ravno problem. Predvsem se izogibaj športom  kjer so možne poškodbe. Glede na to da nimate aerobike za nosečnice hodi na navadno in delaj kolikor zmoreš in kolikor ti velikost trebuha omogoča, vendar bi jaz na tvojem mestu raja počela kaj na svežem zraku. Kakšen krajši tek z vmesnimi oddihi za vaje, glede na to da imaš otroka lahko z njim pošneš marsikaj, se žogaš, skrivaš, loviš...

Lepo nosečnost in veliko gibanja..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Nosečnost in šport
4.7.2007 13:49:01   
katee
St.Ina: rolanje za nosečnico ni priporočljivo in sicer iz vidika padca. Tudi kolesarjenje zaradi možnosti padca ni priporočljivo, vendar sama kar veliko kolesarim. Do 12. tedna sem še vodila aerobiko (sem inštruktorica), vendar smo sedaj zaključili s sezono. Po morju bom sama obiskovala aerobiko za nosečke. Drugače je pa sedaj super, ker lahko veliko plavaš, kar tudi zelo priporočajo. In pa seveda hitra hoja (sama še tečem, sem pa v 14. tednu). Paziti moraš na to, da se ti utrip ne dvigne nad 140 udarcev na minuto in na pregrevanje.

Pa uspešno športanje!! Lp

(odgovor članu taormina)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Nosečnost in šport
5.7.2007 8:37:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: katee

St.Ina: rolanje za nosečnico ni priporočljivo in sicer iz vidika padca.
Tudi kolesarjenje zaradi možnosti padca ni priporočljivo. Po morju bom sama obiskovala aerobiko za nosečke. Drugače je pa sedaj super, ker lahko veliko plavaš



katee, saj sem napisala, da se bojim zdaj rolat, pa čeprav še nikol nisem padla. Ma ni vrag, da bom glih zdaj user posted image . Kolesarit sem tud nehala. Aerobike za nosečnice pri nas ni, morja pa tud nimam pri roki. Bazeni se mi gravžajo user posted image .

Torej mi samo hoja preostane user posted image

(odgovor članu katee)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Nosečnost in šport
5.7.2007 9:43:33   
katee
St.Ina: še nekaj sem se spomnila. Ali poznaš nordijsko hojo? To je v bistvu hitra hoja z uporabo pohodniških palic. Poleg spodnjega dela, ti dela tudi zgornji del, saj ful premikaš roke. Probaj na netu najti kaj o nordijski hoji, pa se tega poslužuj. Je tudi ful priporočljivo, saj si ful nabiraš kondicijo, pa še razmigaš se. Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Nosečnost in šport
5.7.2007 13:03:14   
Anonimen
Ja, katee, poznam.user posted image   Smo imeli lansko leto celo neke vrste "tečaj" user posted image  nordijske hoje. Ma kaj pa vem no....mene ni prepričala user posted image . Bom raje pri obični hoji ostala...malce hitrejši user posted image

(odgovor članu katee)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Nosečnost in šport
6.7.2007 8:37:29   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: St.Ina

Torej mi samo hoja preostane user posted image


Pridi do mene peš, to ti bo telovadbauser posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Nosečnost in šport
6.7.2007 10:40:03   
MARTINŠČICA
Tudi jaz menim, da je hoja najboljša. Kadarkoli, v nosečnosti in tudi sicer. Najmanj obremenjuje sklepe in je najbolj naravna.
Nordijska hoja, pa tečaj - larifari. Samo metanje denarja skozi okno. Palice so pri hoji po ravnem le v breme in se lahko obnje še spotaknemo. To je samo reklama za "posebne palice", da jih naivni ljudje kupijo. Za tako imenovano "Nordijsko hojo" bi bili primerni tudi leseni koli iz gozda. Več o teh dezinformacijah in novi modi nodijske hoje smo si lahko pred kakimi 14 dnevi prebrali v Poletu.
Palice so idelane in celo priporočljive le za v hrib. Na kakšnega manjšega se tudi v nosečnosti lahko povzpneš, če si za kucle.
Plavanje je pa res zelo priporočljivo v nosečnosti. Saj kakšen bazen je pa tudi za prebavit v vaši okolici, a ne?

_____________________________

200% MAMI

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Nosečnost in šport
6.7.2007 10:58:48   
Anonimen
MArtinščica, meni je vsak bazen user posted image , tako da ni šans,da me sparviš not.
Tečaj nordijske hoje je bil pa brezplačen. Fajn pa je bilo, ker smo vsi dobili neko sliko, koliko smo fizično pripravljeni. Določeno razdaljo smo morali prehoditi v čimkrajšem času. Sicer pa ti nordijsko hodiš lahko brez palic. pomembno je zibajoče gibanje.

Srki, a čš da dušo spustim gor do tebe?? user posted image

(odgovor članu MARTINŠČICA)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Hoja z držanjem za roko ni priporočljiva!
Vaš otrok še ne hodi, ima pa veliko željo, da bi ga držali za roko in bi z vašo pomočjo hodil. Fizioterapevtka, Špela Go...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?