|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 11:43:32   
Mešamdrek
se jih da kupiti v SLO?V tujini sem jih videla,so takšni lušni za punčke Barbi za fantke Miky Mouse.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:01:55   
Blink1
Mi smo kupili čisto navadnega (nič okrašenega - Philips) za v avto in smo super zadovoljni. Celih 6 ur poti na morje in nazaj smo imeli mir in tišino, pa še na morju je zvečer normalno gledala risanke.

Smo se pa tukaj nekaj o tem pogovarjali:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1624994

Lp
Nina

_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu Mešamdrek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:08:15   
tinčica
n&n koliko pa stane pa kje si ga kupila.

_____________________________

Jah takle mamo za tale dnar....

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:10:30   
Mešamdrek
Sej navadnega ma mojuser posted image  v kamionu,tamalmu bi ga pa za RD kupili,takšnega otroškega.

(odgovor članu tinčica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:24:41   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: N&N

Mi smo kupili čisto navadnega (nič okrašenega - Philips) za v avto in smo super zadovoljni. Celih 6 ur poti na morje in nazaj smo imeli mir in tišino, pa še na morju je zvečer normalno gledala risanke.

Smo se pa tukaj nekaj o tem pogovarjali:

http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1624994

Lp
Nina


Kje si ga pa kupila?Pa koliko si dala?

(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:45:21   
Veverička
Tudi jaz sem letos "podlegla pritiskom" in za mulčka kupila prenosni DVD. Je pa znamke Xorouser posted image , bere vse in še večuser posted image , na poti na morje je mali skoraj not padel, obnesel pa se je tudi, ko je šel Blaž spat in sva midva pogledala kak dober film.
Aja, stal pa je 107 EUR (drugače je 113 EUR - ampak jaz ponavadi stegnem jezik (če je le priložnost) še za kakšen popust).
Tako, da: dobra naložba user posted image
Kupila pa sem ga v Rolan trgovini v MB (pri bivšem Ligroju - za Mariborčanke)

< Sporočilo je popravil Veverička -- 3.7.2007 12:46:31 >

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 12:57:16   
viv_
Mi mamo pa kar lap top sabo, pa je ...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Veverička)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
3.7.2007 13:08:32   
Blink1
Mislim, da smo ga vzeli v Merkurju ali Big Bangu. Je imel moj dragi to prek.

Smo pa tegale kupili:

http://www.mimovrste.com/katalog/product.php?product_id=1110029115

Preizkušeno dela ko šus, tudi ko se voziš po makadamu in raznih ulicah in cestah na hrvaških otokih (ki niso ravneuser posted image user posted image ). Baterija drži kar dolgo, ampak v avtu ga imaš itak priklopljenega na vžigalnik, v sobi pa na elektriko. Lahko pa ga uporabiš tudi kot običen DVD predvajalnik in ga povežeš s televizijo. (kar meni na morju sicer ni ratalo...moram še doma probat).

Aja... pa tudi druge formate podpira DivX in MP3... Super stvaruser posted image

< Sporočilo je popravil N&N -- 3.7.2007 13:09:07 >


_____________________________

---------------------------------------

---------------------------------------

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
5.7.2007 9:41:14   
pety78
Kam ga pa date v avtu, da lahko otrok gleda risanke?

_____________________________



(odgovor članu Blink1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
5.7.2007 22:53:41   
Sibil_
Tole igračkanje z dvd playerji je lahko v primeru trka za otroka smrtno nevarno.Samo v vednost.user posted image

LP,
Sibil RR

_____________________________

Moja dva srčka:

angelček Patrik - 13.10.2004 - 05.04.2011
Lukas - 28.02.2007

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
6.7.2007 7:37:32   
tana-2
Oprostite, nočem biti nesramna. Kaj pa opazovanje okolice, pogovarjanje, prepevanje v avtomobilu? Mi gremo na potovanje po Evropi, pa otrokom ne mislimo kupiti kaj takega, ker je moja filozofija ta, da morajo opazovati, kje se vozimo, da kaj novega vidijo ipd. Sem čisto za luno?

(odgovor članu Sibil_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
6.7.2007 7:59:20   
Lenny
Tana user posted image  a se bova srečali za Luno??? user posted image  
Sicer ne vem, kaj bo prinesel čas, ampak tudi midva imava takšno filozofijo in prakso, da se gleda okoli, bere table in pogovarja o krajih, kjer se vozimo. Ta dolge proge pa naredimo ponoči, takrat pa se spi. Upam, da bo tako ostalo.

(odgovor članu tana-2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
6.7.2007 8:07:51   
Anonimen
ne vem kaki so vaši otroci ampak moja smrkla k je 3 leta stara in ena k je 1 let stara niti slučajno ne zmoreta opazovat 5 ur v kosu naravo in kje se vozimo. to tko mejhnga otroka prov za en k briga! mi sicer dvdja nimamo, pa pojemo pa se pogovarjamo, poslušamo cdje z otroškimi pesmimi, pa knjigice gledata predvsem gremo pa čimbolj zgodej od doma, da še kej pospita v avtu, ampak je še vedno ponavadi kar dosti tuljenja v avtu ko gremo na morje. mogoče za skrajšanje kake urice nekoč nabavim tudi dvd. tako mali otrok pač ne razume zakaj se more tok časa vozit, vse ga boli v zicu ko more pri miru sedet sej še mene pa se non stop presedam. ustavljanje pri nas ne pomaga..na konc tut v avto komi spravš naveličanga otroka. tko da. ja dvd je ok rešitev za skrajšanje kake urice

(odgovor članu Lenny)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
6.7.2007 8:43:09   
pety78
Ja, pa saj nam bi prišel prav tudi zato, ker gremo s šotorom za 14 dni in bomo pač skoz na istem mestu. Pa v primeru slabega vremene, pa kaka risanka, da se lahko mami in ati mal spočijeva, ne pa non stop laufava za mulčkom. user posted image Pa še midva si lahko kak film ogledava. Oziroma mi, ker nas bo več. user posted image
Naš se pa tudi ne vozi rad v avtu, skoz govori dol, dol, dol, pa hoče pase odpirat, ....Bog ne daj, da v kako gužvo pademo in se nam ure vožnje podaljšajo. user posted image user posted image
Drugače pa tudi jaz nisem zagovornica risank in pogostega gledanja televizije, ampak občasno pa paše. Sploh sem pa opazila, da se je naš mali res velik naučil iz Nodija, ker je gledal risanko in ponavljal besede. user posted image


_____________________________



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Prenosni DVD player za otroke...
6.7.2007 9:24:09   
tana-2
Ja, saj pravim, vsak po svoje. Jaz vem, da sem za starejšega sina popolnoma grozna mama, ker nima play stationa, ker ne dovolim, da kar naprej štrca po mobitelu. Gledam ga že, ko si da mp3 v ušesa, je popolnoma v transu user posted image . Tudi mi campiramo po 14 dni ali na morju ali po Evropi in takrat pač izkoristimo čas, ki ga med letom primanjkuje in veliko pojemo, beremo, se igramo, barvamo, pogovarjamo, poslušamo glasbo, opazujemo okolico.. In zanimivo, da se oba otroka tega blazno veselita. Res, da se ne spočijeva tako kot sva se, ko sva bila še sama, je pa drugo veselje. No, mi pač tako, ne mislim, da je to edino pravilno, za nas pač je.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Ljubki kaos velike družine
Preden sem postala mama, sem v mislih vedno imela dva otroka, hišo in psa. No, plani so šli "po svoje".
BLOG: Ni lepšega, kot je rojevanje novega ...
Porodne babice so velik del mojega življenja. Delala sem že z mnogimi babicami, nekaj pa jih poznam tudi na bolj osebni ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?