|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   seks po porodu
6.7.2007 10:28:02   
Anonimen
Dobro jutro!

Mi lahko poveste tiste, ktere ste že rodile, koliko časa po porodu lahko začnem s spolnimi odnosi? Tko se mi že lušta , pa od poroda minilo komaj 5 dni. user posted image
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:06:48   
ElaM
Dobra si.user posted image user posted image user posted image  Meni se ni luštalo še po petih mesecih, po petih dneh pa še pomislila nisem.user posted image
Zdaj pa resno, naj bi se počakalo do prvega pregleda po porodu (6t).

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:09:42   
papica
Mislim, da ni nobenega pravila kdaj lahko začneš, ni pa ravno priporočljivo takoj po porodu, ker si takrat bolj občutljiva na kakšne infekcije. Midva sva začela po enih dveh mesecih, ker mi je prej niti ni pasalo zaradi izcedka in ker sem bila šivana, sem se še bala in me je bolelo. Poskusila sva že kakšen mesec prej, vendar pa sva se ustavila ravno zaradi tega.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:11:11   
orhideja75
IZVIRNO SPOROČILO: ElaM

Dobra si.user posted image user posted image user posted image  Meni se ni luštalo še po petih mesecih, po petih dneh pa še pomislila nisem.user posted image
Zdaj pa resno, naj bi se počakalo do prvega pregleda po porodu (6t).

tudi pri nas nekaj časa nismo s...., vsaj do prvega pregleda počakaj pa, da minejo krvavitve. ker jaz sem tudi kar dolgo krvavela.


_____________________________

Moji fantje so moj zaklad. :) Brez njih bi bil svet prazen.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:17:52   
Anonimen
Ja, počakaj da mine izcedek. Potem pa pazi na zaščitouser posted image , da ne bo kake nove nosečnostiuser posted image .

(odgovor članu orhideja75)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:35:32   
ElaM
Pa še nekaj, če bosta začela hitro po porodu, uporabita kondom, da se izogneš infekcijam.

_____________________________

:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: seks po porodu
6.7.2007 11:49:10   
Bonnie_RR
Midva sva prvič nekje 3-4 tedne po porodu. V nosečnosti nama ni preveč pasalo, zato sva bila po porodu precej neučakana. Imela sem pa cr in tako nobenih šivov, ki bi naju ovirali.

_____________________________

Ponosna mamica dveh navihanih zakladkov, Nika in Vite.

(odgovor članu ElaM)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: seks po porodu
6.7.2007 12:06:40   
srki
Dokler je trajala čišča, približno en mesec, ni bilo nič.

(odgovor članu papica)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: seks po porodu
6.7.2007 12:24:40   
lunca2
Tudi jaz mislim, da je najbolje počakati da mine čišča. Tudi sama čakam na to. Od poroda pa je minilo 19 dni.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu srki)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: seks po porodu
6.7.2007 12:25:14   
puncica
Jaz bi počakala vsaj kak teden, sicer pa se men tud prvič ni luštal 6 mescev, so šivi naredil svoje.

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: seks po porodu
6.7.2007 13:15:29   
arielca
Sva se zadržala do 1. pregleda (cca. 6 tednov po porodu). Potem pa user posted image ...

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: seks po porodu
6.7.2007 13:16:33   
Anonimen
Mislim, da naj ne bi do poporodnega pregleda, samo če se ti že zdej lušta (blagor tebi user posted image ), potem vsaj kondom uporabita. 

(odgovor članu puncica)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: seks po porodu
9.7.2007 13:29:12   
trinityslo
Punca ti kar navali. Ce se dobro pocutis, pa ce je cisca mimo (al pa te ne moti) res ne vem zakaj ne bi mogla uzivati. Kondome pa gremo. Midva z dragim sva takoj ko so krvavitve minile, pa sva imela zraven dvojcke za rihtat, sam energije je blo vseeno dovolj in sva komaj cakala da se mal pocartava:)).
Sama najbolj ves kako je stanje pri tebi, pa ce si fizicno ze pripravljena, saj pa poznas svoje leto. Mal mu prisluhni in ti bo takoj jasno al si ze za stvar al ne.
Pa veliko uzitkov:)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: seks po porodu
10.7.2007 1:02:54   
bygi
Če ne boli, lahko.  Samo počasi in nežno, mogoče ti bo uspelo brez bolečin imeti spolne odnose. Jaz sem petkrat po porodu, ker me preveč boli, pa sem sedem mesecev po porodu. user posted image

(odgovor članu trinityslo)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: seks po porodu
20.7.2007 21:48:01   
ronja
Hm, midva se isto sprašujeva... Tudi meni je pasalo že v porodnišnici (fantu oz. očiju pa itakuser posted image )... Šivana nisem bila, krvavim pa še kar (danes je točno 14 dan od poroda). Kaj s kondomom lahko že? Povsod namreč bereva, da ej treba počakat, da čišča mine... To pa zna še trajatuser posted image ... Torej: lahko???

(odgovor članu trinityslo)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: seks po porodu
22.7.2007 11:12:50   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: bonnie_

Midva sva prvič nekje 3-4 tedne po porodu. V nosečnosti nama ni preveč pasalo, zato sva bila po porodu precej neučakana. Imela sem pa cr in tako nobenih šivov, ki bi naju ovirali.


To je tako, kot bi sebe brala. Jaz sem sedaj 3. tedne po porodu (enako CR) in ker se je čišča več ali manj zaključila sem si rekla, da moramo v akcijo stopiti, sicer se mi bo zmešalo. Moram pa tudi jaz vse za nazaj notri dobiti, ker mi med nosečnostjo ni kaj dosti pasalo, pa še prepovedi so bile....

(odgovor članu Bonnie_RR)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: seks po porodu
22.7.2007 11:21:35   
Naja30
Nekje po 4t, prej mi niti ni bilo. Mislim, da moraš malo priti h sebi, tam spodaj so se le dogajale velike stvari user posted image  Ampak če se čutiš sposobno in te nič ne boli, pa navali narode. Samo počasi in z užitkom user posted image

(odgovor članu Freycha)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: seks po porodu
22.7.2007 12:19:03   
NRMM
No punce neučakane user posted image .

Tudi midva sva imela v nosečnosti prepoved,vsaj do 37 tedna,potem sem pa imela taaki trebuh,da se nisva znala zraven spravit user posted image user posted image .
No in točno 3 tedne po porodu naju je razgnalo do konca.Šivi so bili po 14 dnevih zaceljeni,čišča je minimalna,tako da za probat je bilo user posted image ,pa še ratalo je,sicer s kondomom ampak boljše to kot nič.

Po prvem porodu pa je tole malo bolj dolgo trajalo,ker so šivi boleli fuuuuuuul in potem še en čas skelelo.

Če se ok počutite,potem le v akcijo user posted image user posted image .

_____________________________

Moji dve nagajivki :-):

Maruša 24.12.2005
Maša 26.6.2007


(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: seks po porodu
30.7.2007 8:22:14   
lunca2
Od prooda je 1 mesec in 13 dni in nimam več čišče če par dni.Včeraj  sva z user posted image user posted image , čeprav me je bilo zelo strah, saj sem mislila sem, da me bo zelo bolelo a me ni, le peklo je malo, a ni bilo sile.user posted image Se pozna, da me je dr.Pogačnik zelo lepo zašil.user posted image

_____________________________

17.06.2007 ob 23:17 je na svet prijokal najin sonček Ažbe!

(odgovor članu NRMM)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...
Najbolj stroge mame so rojene v znamenju ...
Nekatere mame so popustljive in prizanesljive, druge so stroge in imajo rade kontrolo nad vsem. Ste vedeli, da pri odnos...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?