|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 8:22:36   
ZARA
No, zanima me zato, ker večkrat berem to in ono o vzgojiteljicah. Se vam zdi, da se dovolj trudijo za vaše malčke? Jih brez skrbi pustite v vrtcu?

lp

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 8:45:00   
Twetty
js sm zadovoljna.Tud js se to doskrat sprašujem,ker berem to in ono.Pač morš sprejet dejstvo,da ne čuvajo samo tvojga otroka,da jih imajo 14 v skupini in da delajo kolk pač lahk.Verjamem,da je v vsakem vrtcu kaka,ki iztopa tist pa ni lušn.Pr nas je to ena smrklja,pametna brez svojih otrok in sam upam,da moja mala ne naleti na njo.Drugač so pa prijazne,majo svoj red,ki ga otroci sprejmejo in jim ni hudga.Včesih uletim med kosilom pa poslušam kak se majo,ne ravn tak kot takrat,ko smo mi zraven,sam to jim je služba,me smo pa mame.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 9:48:53   
Anuška79
Naši dve sta super. Nimam pripomb. Doseledni, vestni, pošteni in kar mi je najbolj všeč, res imam občutek, da vesta, kaj se z otrokom dogaja (npr. kadar ima doma nekaj dni kake izpade, v vrtcu povprašam, kako je kaj z njim in vedno ugotovimo, da opažajo isti 'problem' kot doma ali pa mi to omenita še preden jaz kaj rečem).

Sploh pa je bil mali letos v skupini s tremi deklicami in 17imi fanti. Potem si pa zamislite ta tempo.

(odgovor članu Twetty)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 10:04:36   
nejcko
Mi imamo z vzgojiteljicami v našem vrtcu zelo dobre izkušnje. Sin je v svoji 5-letni vrtčevski karieri zamenjal že 3 vzgojiteljice + pomočnice in z vsemi smo bili zelo zadovoljni. Ker je sin precej "naporen" otrok, potrebuje osebnostno zelo močne vzgojiteljice in moram priznati, da smo glede tega imeli kar srečo. Seveda so se sem ter tja dogajale tudi kakšne nevšečnosti, a na splošno lahko rečem, da so v našem vrtcu vzgojiteljice res 1A.

Hčerka pa ima ravno tako super vzgojiteljico in pomočnico. Ravno včeraj, ko je bila doma kregana, je jokala in klicala vzgojiteljco na pomočuser posted image  (pa že 14 dni ni v vrtcu).

Je pa tako, če starši niso konfliktni, se da z vzgojiteljicami vse lepo pomeniti. Jaz zase lahko rečem, da v 5 letih nisem imela niti enega "spora" z vzgojiteljicami. Če je že kaj bilo narobe, smo se mirno pogovorili in problem se je takoj rešil.

Aja, zaupam jim pa 100% - če jim ne bi, potem ne vidim smisla, zakaj bi otroka sploh dajala v vrtec.

< Sporočilo je popravil nejcko -- 8.7.2007 10:05:00 >

(odgovor članu Anuška79)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 10:34:49   
Putka
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Aja, zaupam jim pa 100% - če jim ne bi, potem ne vidim smisla, zakaj bi otroka sploh dajala v vrtec.

Točno tako. Nezgode pa se lahko vsakomur zgodijo.

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 11:47:22   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nejcko
Aja, zaupam jim pa 100% - če jim ne bi, potem ne vidim smisla, zakaj bi otroka sploh dajala v vrtec.

Se strinjam. Saj jst drugače nisem nikoli nobene kritike slišala od mamic, ki jih poznam, samo po forumih je pa kar dosti negativnih komentarjev.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 11:55:30   
Anonimen
Veš kaj, otroku se lahko kaj zgodi, če je doma, pri babici, varuški ali pa v  vrtcu. In če jim ne bi zaupala 100 procentno, bi kaj pa vem, ostlaa doma in ga čuvala user posted image  Pa čepra je lani konec leta prišel domov z malo razbito glavo, no, en fantek ga je z ročajem od karole po glavi mahnil, da mu je ful kri tekla, samo ni bilo za šivat. In kaj naj? Se zgodi, saj je bilo itak vzg. bolj hudo kot meni verjetno, mislim, bolj sem morala jaz njih tolažiti, kot one mene. Vse to se dogaja povsod.

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 11:58:14   
Marogica
Ja, zaupam vrtcu in ju brez skrbi pustim tam.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 12:16:47   
nuala
Ja, zdaj jim popolnoma zaupam. Sta pa v privatnem vrtcu in obožujeta tako vrtec, kot vzgojiteljice ( in to ne samo njune, vse v vrtcu ).

Tiste, ki delate v vrtcih; ni mišljeno kot vsesplošna kritika. Bila sem velik pristaš javnih vrcev in v privatnem sem pristala, ker ni bilo druge izbire.
Ampak razlika je očitna, ogromna, strah vzbujajoča, pravzaprav.
Mislim, da bi morale punce, ki želijo postati vzgojiteljice imeti res rade otroke, pa delovno okolje in plače bi morale biti vzpodbudne. Vendar ljubezen do otrok bi morala biti pripriteta. Potem se noben starš ne bi spraševal, ali zaupati vzgojiteljicam ( in ustanovci ) ali ne.


_____________________________

Zakaj bi učil prašiča letati; izgubljaš čas in vznemirjaš prašiča.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 12:24:33   
polona2
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Ja, zaupam vrtcu in ju brez skrbi pustim tam.


Enako!

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 15:56:19   
viv_
Ja...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu polona2)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 16:20:43   
Tanayya29
No,lepo ste napisale,kajti sama delam v vrtcu,in dobro vem kako pomembno je da starši zaupajo vzgojiteljicam! Jaz in moja sodelavka imava čudovite starše in, vse se lepo sproti pogovorimo,če jih kaj teži nama takoj povejo in sproti rešujemo zadevo.V vrtcu delam že 5 let,in v 5ih letih nisem imela nobenega spora s starši.
Upoštevamo vse želje staršev(če se le da), predvsem pa smo tukaj zaradi otrok in njihovih potreb in želja. ..
Sicer pa je naš vrtec eden najboljših v Lj, tudi z nadstandardnim programom(psihoanalitični vrtec) in take čudne pripombe, da bi vzgojiteljice  morale imeti rade otroke se mi zdijo mal smešne in neumestne...Za vse tiste, ki tako razmišljate..začnite že vendar ceniti delo vzgojiteljic!

pa lep dan


_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 16:26:07   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: nayya28
Sicer pa je naš vrtec eden najboljših v Lj, tudi z nadstandardnim programom(psihoanalitični vrtec) in take čudne pripombe, da bi vzgojiteljice  morale imeti rade otroke se mi zdijo mal smešne in neumestne...Za vse tiste, ki tako razmišljate..začnite že vendar ceniti delo vzgojiteljic!

Kakšen program pa je to, nayya28?

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
8.7.2007 16:37:44   
Tanayya29
Psihoanaliza?Po freudu, vse izhaja iz potrebe otrok,v skupini delata vzgojitelj in vzgojiteljica,ki naj bi se čimbolj približala družinskemu vzorcu.Vzgojitelja sta po izobrazbi psihologa.V našem vrtcu je en oddelek psihoanalize,in tudi zaenkrat edini v sloveniji...
Je pa to nadstandardni program..in tudi normativ je nižji(oddelek je heterogen,se pravi od 1-vstopa v šolo),normativ pa je 11 otrok mislim da...
jaz delam v klasičnem oddelku...

pozdravček

_____________________________

Naš sonček škorpijonček Taj Tristan,6.11.2007*****

Življenje ni igra na srečo,temveč rezultat naših misli in dejanj.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
9.7.2007 10:30:10   
daddy
   Men je šlo precej na smeh, ko mi je znanka, ki dela v enem od vrtcev v našem kraju, razlagala o mamici, ki se je potem, ko je otroka oddala in "kao" odšla, skrivala zunaj in nadzirala delo vzgojiteljic, misleč, da jo ne vidijo .....
  Kakorkoli, seveda jim je treba zaupat. Mi nismo imeli nikoli - ampak res nikoli - kakršnihkoli težav. Je pa res, da veliko staršev enostavno ni zmožnih sprejeti dejstva, da je njihov otrok ( okrog katerega se doma več ali manj vse vrti ) v vrtcu pač samo eden od otrok v skupini, ne manj in ne več.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
9.7.2007 13:22:29   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: daddy

Je pa res, da veliko staršev enostavno ni zmožnih sprejeti dejstva, da je njihov otrok ( okrog katerega se doma več ali manj vse vrti ) v vrtcu pač samo eden od otrok v skupini, ne manj in ne več.

Se popolnoma strinjam. Sicer delam v šoli v prvi triadi.

(odgovor članu daddy)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
9.7.2007 20:22:34   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

No, zanima me zato, ker večkrat berem to in ono o vzgojiteljicah. Se vam zdi, da se dovolj trudijo za vaše malčke? Jih brez skrbi pustite v vrtcu?

lp


popolnoma ji zaupam, čeprav se v vseh vzgojnih in prehranjevalnih načelih ne strinjava.

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
10.7.2007 7:20:17   
mika
take čudne pripombe, da bi vzgojiteljice morale imeti rade otroke se mi zdijo mal smešne in neumestne...Za vse tiste, ki tako razmišljate..začnite že vendar ceniti delo vzgojiteljic!


no men se pa tvoja izjava zdi čudna. v vsakem poklicu si dober delavec, če imaš to delo rad.  in če bi tebi otroci šli na živce, definitivno ne bi bila dobra vzgojiteljica.
to pa ne pomeni, da ne cenim delo vzgojiteljic. pa še kako ga. vzgojiteljice ste tiste, pri katerih otroci naredijo prvi korak v realno samostojno življenje, zato je vaše delo še kako pomembno.
naša pupa gre septembra prvič v vrtec. spoznala sem vzgojiteljico in je zelo pozitivna oseba, tudi pristop dela se mi zdi super, tako da upam, da se bo naša pupa dobro vključila v  novo okolje.


(odgovor članu Tanayya29)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
10.7.2007 7:43:59   
Mina1
Popolnoma zaupam, tako pri enem kot pri drugem fantku, se vidi, da sta iskreno zadovoljna in tudi ob sestankih se vidi, da je vse pošlihtano.

_____________________________

I don't care what they say, I just wanna live my life

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
10.7.2007 12:35:23   
mamci
Nikakor ne bi posploševala, da so vse vzgojiteljice kar po defoltu fajn. Nekatere so res fajn in se res trudijo nekaj jih je pa tudi, ki so totalen "šrot".

In slabe stvari se dogajajo v vrtcih zato si nikar ne zatiskajmo oči (ne govorim o praksicah, buškicah,...). Nedavni dogodek, ko se je otrok utopil v potočku je en dokaz in naj mi nobene ne reče "se zgodi", če bi bil vaš otrok.....

Dejstvo je, da se mnogo stvari pomete pod preprogo, pa tudi vsak starš ima svojo mero tolerance.
Vsekakor je fajn, če "naletiš" na dobre vzgojiteljice in takim vsa čast, še tako naprej.user posted image



_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
10.7.2007 13:19:41   
mika
Nekatere so res fajn in se res trudijo nekaj jih je pa tudi, ki so totalen "šrot".


.........tako kot v vsakem poklicu. pri vzgojiteljicah smo bolj občutljivi, ker gre za naše otroke.

(odgovor članu mamci)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
11.7.2007 10:54:25   
Lenny
Ja, vsem po vrsti. Na najino srečo sva naletela na tiste ta prave vzgojiteljice, ki to delo opravljajo s srcem. Kolektiv se odlično razume, imajo tudi enega vzgojitelja, ki ga otroci obožujejo. V dveh letih nikoli nisem imela razloga, da bi podvomila o tem, ali se mojemu mulčku dobro godi.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
11.7.2007 12:40:29   
maya_slo1
Popolnoma zaupam!


_____________________________

Sledenje evro bankovcem
http://www.eurobilltracker.eu/?referer=98711





(odgovor članu Lenny)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
11.7.2007 15:21:07   
mamci

.........tako kot v vsakem poklicu. pri vzgojiteljicah smo bolj občutljivi, ker gre za naše otroke.



točno to, >> ker gre za naše otroke!<<!!! 

_____________________________

Otrok raste od mleka in hvale.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Ali zaupate svojim vzgojiteljicam?
12.7.2007 8:29:52   
MojcaG
vzgojiteljicam in pomočnicam v našem vrtcu popolnoma zaupam. za otroka naredijo več kot dovolj, so zelo strokovne, človeške realne in primerne za delo z ljudmi - te lastnosti nima vsak, tudi vsaka vzgojiteljica ne. pa ne mislim v smislu "bucibuc" ujčkanja otrok. se mi zdi, da smo prej starši tisti, ki razvajamo otroka v smislu, da pospravljamo za njim, ga oblačimo in hranimo, namesto spodbujamo k samostojnosti, kot to delajo v vrtcu. seveda takrat, ko je otrok pripravljen, to pa starši prej pomikamo na kasneje.

seveda se pa strinjam z mamci, slabe stvari SE dogajajo v vrtcih in niso vse vzgojiteljice sposobne tega dela in niti približno usposobljene. ob spremljanju je itak največji pokazatelj ravno otrokov odnos do vrtca: hči ga obožuje.

ja, seveda popolnoma zaupam vzgojiteljicam. če ne bi, je ne bi imela v vrtcu, jasno.
ob tem pa še naj dodam, da je patetičnost nekaterih osebkov na tem svetu naravnost neverjetna. user posted image  

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





BLOG: Pitje vode in lulanje med poukom
Te med odmorom ne tišči lulat in te je pritisnilo sredi pouka? Boš moral počakati do naslednjega odmora. V mojem svetu j...
BLOG: Ko ti gredo otroci vse bolj na živce...
Ne morem več, je kričalo vse v meni. Nimam vam več kaj dati, je odzvanjalo v meni. Pa sem se še kar gnala. Nisem hotela ...




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?