|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vitaminski dodatki
16.7.2007 21:58:23   
meryy
kaj lahko nosečnica vse jemlje kar se tiče vitaminskih dodatkov? šumeče tablete omega 3 tablete...ne vem kaj a je to prepovedano ali ne?

< Sporočilo je popravil Teni RR -- 17.7.2007 5:47:24 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vitaminski dodatki
17.7.2007 15:11:41   
Sončni žarek
Jaz sem pred zanositvijo jemala samo Tifol, ko sem pa zvedela, da sem noseča, pa sem ga zamenjala za ELEVIT (na podlagi pogovora z G).
 
Pa moram povdariti, da sem 3,4 in 5mesec nenehno bruhala in da sem smela od zelenjava in sadja jesti samo solato kristalko in jabolka ter banane (vse ostalo sem izbruhala, prav tak vse mlečne stvari) in sem vseskozi kljub vsemu imala dobro kri in nisem slabokrvna. Jaz osebno nebi Elevita zamenjala za nič drugega, pa čeprav ni glih poceni.
 
Glede nato, da pa je trenutno sezona sveže zelenjave in sadja, poskušam nadoknaditi še vse za nazaj user posted image   

(odgovor članu meryy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vitaminski dodatki
19.7.2007 17:45:32   
nena82
Izberi si ene vrste vitaminskih dodatkov. Res je, da je zdaj sezona sadja in zelenjave, tako da v hrani dobiš še in še vitaminov, zato lahko zdaj jemlješ "le" Tifol- folno kislino, ki je nikoli ni preveč. Ostale vitaminske dodatke pa si omisli na zimo.
Če pa sadja, zelenjave ne maraš (tudi to je možno), si pa le kupi kaj drugega.


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Sončni žarek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vitaminski dodatki
19.7.2007 17:58:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nena82

Res je, da je zdaj sezona sadja in zelenjave, tako da v hrani dobiš še in še vitaminov, zato lahko zdaj jemlješ "le" Tifol- folno kislino, ki je nikoli ni preveč. Ostale vitaminske dodatke pa si omisli na zimo.


Se strinjam. Meni se je s tako (plus redno) prehrano kri izboljšala za 100 procentov.

(odgovor članu nena82)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Utrujeni? Preverite ali imate pomanjkanje ...
Pri pomanjkanju železa pride do utrujenosti, vrtoglavice, razdražljivosti, težav s koncentracijo, slabših fizičnih in um...
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?