|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Jogurti
19.7.2007 14:42:37   
BARBY_2007
Mene pa zanima kdaj mu lahko dam kakšen jogurt ali pa "fruhcverge"???user posted image

Moj mali je star 5 mesecev a je to že dovolj da mu lahko dam???
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

RAZPIŠTE SE

< Sporočilo je popravil Wahoo RR -- 20.7.2007 15:17:15 >


_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 14:46:33   
2.2.
ja mene to tudi zanima sicer mi smo že stari 6.5 meseca

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 14:49:31   
Strawberrie Cherrie
Pri 5mesecih pa še res ni čas za jogurte, sploh pa ne za fruchtzwerge, ki je polna Ejev.
Jaz sem dala malemu jogurt in skuto par dni pred 7m. Uvajat jih pa lahko začneš pri 6m.

Najboljši so izdelki od Ljubljanskih mlekarn, ker vsebujejo najmanj Ejev. Za sadno skuto mu pač vmešam malo sezonskega sadka not - do zdaj sem mu dala skuto + breskve in skuto + borovnice; danes za malico je jedel jogurt + banano.

(odgovor članu 2.2.)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 14:51:31   
BARBY_2007
no sej še nism mislila mu dati ampak me sam zanima kdaj ste ve to začele devat!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 14:52:51   
poliloni
Mi živimo brez tega, ker je mali alergičen na mlekouser posted image
Bi pa na tvojem mestu še počakala nekaj mesecev.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 16:08:46   
nena82
Pa zakaj ne, saj je fermentirano...
Jaz ji dajam...


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu poliloni)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 17:50:03   
jasnika
moj sin je sedaj star 5.5 mesecev in mu že dober mesec dajem skutice, le zakaj pa ne, saj mu nič ni, tudi pr hčeri smo tako začeli in bo sedaj kmalu zdrava šolarka, jema pa na žlico zraven mleka od 3.5 meseca, je pa kot za stavo, jaz se pač držim tega da če nima alergije oz kakšne reakcije na htano, zakaj pa ne, vem da se vas veliko ne strinja z menoj, pa vendar,... mojim otrokom nič ne manjka in sta zdravauser posted image

_____________________________

Sestrica Maruša je dobila bratca Marcela

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 17:50:15   
BARBY_2007
IZVIRNO SPOROČILO: nena82

Pa zakaj ne, saj je fermentirano...
Jaz ji dajam...



KOLK JE PA TVOJA STARA????

IN KATERE JI DAJEŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

MOJ MALI SONČEK SE JE RODIL 26.2.2007 :))
SONČICA PA 6.2.2011 :))

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 18:24:36   
ally1
pri nas smo začeli ta teden (pri 7m) in mu je kar OK. Jemo pa od Ljubljanskih mlekarn, kupijo se take kot fruchtzwerge pakirano po 6kosov skupaj. Je pa res odvisno od otrok, eni začnejo prej eni kasnej, ko smo bili pa mi majhni smo pa že skoraj pri rojstvu kravje mleko jedli user posted image , pa smo tud mi danes tukaj user posted image , kajne.

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 18:51:22   
banja
Mi smo sedaj stari 8m in sem jima (imam dvojčici) sedaj začela dajat različne skutke. Imata jih zelo radi še posebno sedaj ko delata zobke (jima hladi dlesen). Tudi jogurt bom kmalu poskusila.
Kdaj pa lahko dam pudinge?


(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 21:10:49   
eya
Jaz sem dala skute in jogurte prvič pri 8ih mesecih. Puding je pa do sedaj jedel samo parkrat, ker se mi ne zdi neka kvalitetna hrana, ploh tisti kupljeni.

_____________________________

Razvajeni otroci vedno kaj zahtevajo, ustvarjalni vedno kaj ušpičijo.

(odgovor članu banja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 21:29:23   
Aja1
Jaz sem ji jogurt prvič dala pri 6,5mes. Dala sem ji navadnega in ga obožuje. Če primešam kakšno sadje, ji ni tako všeč user posted image  

_____________________________




(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 22:58:09   
nena82
IZVIRNO SPOROČILO: BARBY_2007

IZVIRNO SPOROČILO: nena82

Pa zakaj ne, saj je fermentirano...
Jaz ji dajam...



KOLK JE PA TVOJA STARA????

Mojo je božiček pozabu prinest user posted image . 7 Mesecev bo imela 30

IN KATERE JI DAJEŠ
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu BARBY_2007)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 23:01:18   
nena82
Ja sem pa napisala user posted image

7 bo imela.
Ji dajam pa samo sadne jogurte, skutk ne mara. So pa Mio (Nestle), sam jih kupujem v italiji,  so pa tudi Vipavski preizkušeni, vendar ji ne grejo tako


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: JOGURTI,...
19.7.2007 23:21:13   
pika30
Nasi Ajdi sem zacela uvajati pri 5 in pol->6mesecih sadne skute od Lj mlekarn-te ima najrajsi,tudi jogurte,danes(6 mes in pol) je prvic probala activia-jagoda in ji je bila vsec.user posted image Pudinga se ji ne dajem.

_____________________________

Kdor ne misli na druge,bo nekega dne spoznal,da tudi drugi ne mislijo nanj....

(odgovor članu nena82)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: JOGURTI,...
20.7.2007 15:07:02   
Ejpril
Men je paronažna rekla da po enem letu začnem uvajati skute,jogurte,kravlje mleko

(odgovor članu pika30)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: JOGURTI,...
20.7.2007 20:21:58   
Strawberrie Cherrie
IZVIRNO SPOROČILO: ally1

pri nas smo začeli ta teden (pri 7m) in mu je kar OK. Jemo pa od Ljubljanskih mlekarn, kupijo se take kot fruchtzwerge pakirano po 6kosov skupaj. Je pa res odvisno od otrok, eni začnejo prej eni kasnej, ko smo bili pa mi majhni smo pa že skoraj pri rojstvu kravje mleko jedli user posted image , pa smo tud mi danes tukaj user posted image , kajne.


Super razmišljanje.
Jaz osebno imam en kup alergij (sicer na kravje mleko ni ena izmed) - marsikaj je verjetno posledica prehitrega dajanja določene hrane.



(odgovor članu ally1)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: JOGURTI,...
20.7.2007 23:02:51   
Naja30
Jaz sem ji začela dajat skutke po 7.mesecu. Dajem ji tiste od LM, zelo rada pa ima tudi activio!

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Jogurti
21.7.2007 11:43:42   
Anonimen
Pri 8-ih mesecih.

Najboljši so bio ali navadni jogurti, ki imajo enako floro kot želodček ali skute, ki jim dodaš nekaj svežega sadja.

Razni "zwergeji" so pa en velik plastik fantastik.

(odgovor članu BARBY_2007)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Jogurti
21.7.2007 13:31:00   
frufru
pasirana skutka od LM s sadjem z vrta pri 7,5

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Jogurti
21.7.2007 19:21:19   
julam
pri 7m najprej jogurt, nato še skutko. oboje navadno z dodanim svežim sadjem, najpogosteje z banano, da fino osladi. Tavelik še vedno to dobi za malico, pa ima že več kot 2 leti. Tistih narejenih zadev, od skutic, zwergov do pudingov pa ne prakticiramo (razen na kakšnih obiskih, ko ne moreš rečt NE!).

(odgovor članu frufru)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Jogurti
22.7.2007 10:21:55   
Anonimen
Tistih narejenih zadev, od skutic, zwergov do pudingov pa ne prakticiramo (razen na kakšnih obiskih, ko ne moreš rečt NE!).


Zakaj ne moreš rečt NE? A če bi mu čevapčiče ponujali, tudi ne bi rekla NE?

(odgovor članu julam)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Jogurti
22.7.2007 10:38:45   
nena82
IZVIRNO SPOROČILO: al bina

Tistih narejenih zadev, od skutic, zwergov do pudingov pa ne prakticiramo (razen na kakšnih obiskih, ko ne moreš rečt NE!).


Zakaj ne moreš rečt NE? A če bi mu čevapčiče ponujali, tudi ne bi rekla NE?


user posted image


_____________________________

Dobili smo drugi zobek...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Materinski dopust
Pravico do materinskega dopusta ima mati otroka, pod določenimi pogoji pa tudi oče otroka ali druga oseba ali eden od st...
16 razlogov, zakaj si boste zaželeli še en...
Če še kolebate ali bi otroku rodili bratca oziroma sestrico, si poglejte te fotografije - prepričani smo, da se boste ta...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?